Zaman: 25 May 2017 04:11

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 1622  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: AFYON - Afyon Çimento Hisse Senedi Yorumları Eski
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eki 2009 16:09 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : AFYON

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.
Faaliyet Alanı : Çimento ve klinker
Sektör : Taş ve Toprağa Dayalı Sanayi
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 08/01/1955
Halka Aç. Tarihi : 27.03.1991
İlk İşlem Tarihi : 27.03.1991

AFYON ÇİMENTO hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.
---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: AFYON ÇİMENTO
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Ara 2009 16:49 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum.

Mesaj Başlığı: Re: AFYON - Afyon Çimento
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Ara 2009 18:27 
Kullanıcı avatarı

afyonda olan kimse yok galiba bu forumda. uzman arkadaşlar geleçeği hakkına görüşlerinizi bekliyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2010 10:26 
Kullanıcı avatarı

AFYON çim. acaba ne zaman bölünecek,ne zaman hareketlenecek acaba hiç kimse bu kagıdı bilmiyormu ne kadar kötü bir kagıtmış bu bütün küçük yatırımcıları yaktı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2010 10:41 
Kullanıcı avatarı

çok degerli yorum yapan arkadaşlar sizleri takdir ediyorum. yazılarınızı özenle takip ediyorum.Bende acizane bilgilerimle yorumlara katılmak istiyorum.hepinize bol kazançlar temenni ediyorum.Takipimde olan hisseler AFYON ÇİM.METRO (VAN ET).SİNPAŞ.diyorum.ayrıca KOZAA.İPMAT.Burda yorum yapan .canlı borsa hocamız,mrguess,ve digerlerinide tebrik ediyorum.saygılar KIRIKKALE.Mehmet71.kendileriyle tanışmak istiyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 14:31 
Kullanıcı avatarı

BENİM TAHMİNİM BU HAFTA AFYON ÇİMENTO 5 İŞGÜNÜ TAVAN YAPACAK GİBİ GÖZÜKÜYOR TAKİBE ALIN ARKADAŞLAR BOL KAZANÇLAR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 14:40 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

VALLA ARKADASLAR BU HISSE NIN FIYATI BU KADAR KADAR PAHALIYKEN BU HISSEYE KAC PARA KOYUYORSUNUZ KAC PARA KAZANIYORSUNUZ MERAK EDIYORUM DOGRUSU BAN GORE FIYATI UFAK HISSE ALASANIZ DAHA FAZLA KAZANILSINIZ GIBI GELIYOO AMA SIZIN GORUSUNUZ SAYGI GOSTERMEK GEREKIR BOL KAZNCLAR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 14:51 
Kullanıcı avatarı

INSALLAH DOSTUM DEGILSE BU HISSE DEN PARA KAZNMAK KOLAY DEGIL BU FIYATLAR DAN YADA BOLUNMEZ SE NE OLACAK ?????????????? BEN BU RISK I ALAMAM ACIKCASI 2 HAFTA ONCE IFTIKAT DEDILER 19 BIN ORTAKLI CART CURT DEDILER NE OLDU SU AN GORUYORSUN 31.75 NE ZAMA CIKAR O FIYATINA DUSUNMEK GERKIR BORSADA PARA IHTIYAC OLMADIKTAN SONRA KISE ZARAR ETMEZ YANLIZ ZAMAN DAN ZARAR EDER BOL KAZNCLAR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 15:03 
Kullanıcı avatarı

THY LARI KONUSUN DA DUSUNCENIZ NEDIR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2010 15:25 
Kullanıcı avatarı

PAZARTESI GUNU YUKSELIS BASLAR KESINLIKLE TABAN FIYATI 535 TAMAM KATILIYORUM AMA BIR DAHADA ASSAGI GELECEGINI DUSUNMUYORUM PAZARTESI EN DUSUK FIYATI 5.50 KESINLKLE ASASAGI GELMEZ PAZARTESI GUNU SPONSORLUK ANLASMASI ICIN IMZALAR ATILACAK UCAGI BOYAMISLAR TAKIMIN RENGINE KESINLIKLE HEDEF 585. 590 DIYORUM 2.11 IKEN 42000 LOT ALMISTIM DAHA HALA SATMADIM BEKLENTIM KISA ZAMAN DA YUKSELECEK BU ORGANIZASYONLAR.DIREK UCUSLAR BASLADI KISA ZAMAN DA 6.80... 7 LERI GORURUZ

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 1622  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.