Zaman: 24 Eki 2017 10:39

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: AKSUE - Aksu Enerji Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 May 2011 17:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bilgisayar Mühendisliği

520 lira alırsın ama aldığın oran kadar da pazartsi büyük bir ihtimalle hissen de gevşeme olabilir. ytd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 May 2011 00:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Zaten gevşedi maliyet 5.58 beklemekten başka çaremiz verdiğiyle senet alırız yaz ayında enerjiye girersen olacağı bu.tşk.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Haz 2011 21:58 
Kullanıcı avatarı

bu şirketin yöneticileri çok beceriksiz. elindeki yatırım fırsatlarını kaçıran , daha doğrusu planlaması olmayan, ilerisini düşünmeyen bir şirket profili görüyorum. daha bu şirkete hiç bir banka teminat mektubu vermez. mektup yerine nakit koyamayacağına göre bu şirket hiç bir yatırıne oldu ki . ben bunu iddia ediyorum tersini düşünen varsa açılamasını okumak isterim.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2011 21:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

kafalı yazdı:
bu şirketin yöneticileri çok beceriksiz. elindeki yatırım fırsatlarını kaçıran , daha doğrusu planlaması olmayan, ilerisini düşünmeyen bir şirket profili görüyorum. daha bu şirkete hiç bir banka teminat mektubu vermez. mektup yerine nakit koyamayacağına göre bu şirket hiç bir yatırıne oldu ki . ben bunu iddia ediyorum tersini düşünen varsa açılamasını okumak isterim.ytd

bir ihaleyi beceremediler kağıt ne hale geldi.

Mesaj Başlığı: DİKKAAAAAAAAAAAAAAAT
Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2011 00:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sigorta Sosyal Hizmetler

bu hısse senedi 1999-----2000------2006 yılları arasında bedelsız dağıtmış yani uzun süredir temettü dağıtmıyor.....bence seçimlerde akp başa geşlırse takıp edılmesi gereken bır hısse senedi diye düşünüyorum ben 5.06 alış yaptım beklemedeyım umarım seçimde akp kazanırda piyasalar ıstedığı guvenı bulur yabancı yatırımcı tekrar imkb giriş yapar sonrasında bizlerde kazanırıız inşAllah YTD tamamen kişisel düşncemdir....yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyytttttttttttttttttttttttttdddddddddddddddddddd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Haz 2011 21:26 
Kullanıcı avatarı

2011 de dağıttığı tmt yi kaçırdığı işte kullansaydı düştüğü bu halden çok daha iyi yerde olurdu. teminat mektubu yakmak demek şirketin itibarını 0000000 lar. yani sıfırlar. şirkete güven kalmaz. bu kağıdı ancak spek amcalar kaldırır. bu kağıda acil spek amca lazım. yoksa bunun kendi başına bir yere gideceği yok. bu şirket daha ayaklarının üstünde durmasını bilmiyor. benim görüşüm dür, ytd değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2011 20:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Senin gibi kaigdi allah bildigi gibi yapsin. Ne beceriksizler tarafindan isletiyor. Az bi kipirdasin satacam.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Haz 2011 21:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Resim
62 üstü kapanış güzel 74 üstünde çanak tamamlamaya gidermi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2011 17:13 
Kullanıcı avatarı

Merhaba arkadaşlar bu hissenin 5'li rakamları görmesi mümkün mü? Konuya hakim bir arkadaş yorum yaparsa sevinirim.Teşekkürler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2011 23:32 
Kullanıcı avatarı

Kısa ve uzun vadede borsa oturursa kağıt hangi noktalara gelir.Teknik analiz yapacak arkadaş varsa lütfen yorumlayabilirmi?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.