Zaman: 17 Ağu 2017 06:38

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ALCAR - Alarko Carrier Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2013 22:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Başbakanımızı savunduk diye malum siteden atıldık. İşin enteresan tarafı da ne biliyorumusunuz, başbakana asılsız suçlamalar yapanlar ortalarda dolaşıyor. Malum yöneticilerin bu siteyi okuyacağını veya en azından haber alacağını bilerek yazıyorum, ve buradan tekrar sesleniyorum. Bu hususta ilgili adli ve mülki birimlere ihbarda bulunacağımı bilmelerini istedim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Tem 2013 15:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

çıkmak için neyi bekliyor bu hisse,bu alatonun hisselerinden hiç kazanmak mümkün olmucakmı y.t.d ama u hisseden bi cacık çıkmayacak

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Tem 2013 16:05 
Kullanıcı avatarı

hiçmi kımıldamazsın bu nedir ya,adamı uyuz ettin 32,60 çin seddimi var halen geçemedin,tabi milleti uyuz ettiğinin altın kötü bilanço var,adamı böyle oyala bakalım 30 ları görürüz 1-2 haftaya,y.t.d çıkamıyorsan düşeceksin başka altarnatif yok

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2013 14:39 
Kullanıcı avatarı

senin sipeğin allah belasını versin bu kadarmı adama ezizet edilir y.t.d

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Eyl 2013 09:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Daha 6 ay öncesine kadar 50-60 hedef fiyatı olan bir hissenin bu kadar rezil bir durumda olması nasıl mümkün olabilir? İşlem hacmi yerlerde. Endeks %3 düşünce alcar %10 düşüyor, endeks %7 çıkıyor alcar %2. Döviz durumu bu denli iyi olan bir firmanın, bedelsiz beklentisi yüksek olan bir kağıdın bu kadar düşük olmasının nedeni nedir anlayamadım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Eyl 2013 23:48 
Kullanıcı avatarı

alcarın bu kadar düşmesi kayıtlı sermaye tavanını 2017 kadar yükseltmicek olması,bedelsiz beklentisi var ama kısa dönemde bu beklenti bitti gibi bir şey,bu hissenin bu fiyatlarda sürünmes, bundan ileri geliyor kısa bir dönemde en az 5 yıl bedelsiz olmucak büyük bir ihtimalle onun için kısa dönem için yatırıne oldu kiın derim yoksa siz aldıkça alcar düşer,adamlar akıllı k.yatırımcıyı mallandırıp sonra o açıklamayı yaptılar hisse aylardır düşüyor ana hedef 22 ler diyorum bakalım ne zaman görücez ama mutlaka 22 leri görücektir diyorum yukarda ise 35 leri geçerse çok çok çok iyi y.t.d

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2014 19:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ALCAR, 2013/Yıllık 27.02.2014 18:10:05

Net Dönem Karı 34.460.542

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=339300

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2014 21:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Mütercim-Tercümanlık

mrb

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2014 18:47 
Kullanıcı avatarı

ALARKO CARRIER SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

ALCAR 20.03.2014 17:44:42

Özel Durum Açıklaması (Genel)

AÇIKLAMA:

Alarko Carrier Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulunun 20.03.2014 tarihli toplantısında,

Şirketimizin "Kar Dağıtım Politikası"nın aşağıdaki şekilde belirlenmesine ve Genel Kurul'un onayına sunulmasına,

oybirliği ile karar verilmiştir.

Kar Dağıtım Politikası

Şirketimiz; Sermaye Piyasası Mevzuatı, Türk Ticaret Kanunu, Vergi Mevzuatı, ilgili diğer mevzuat ve Esas Sözleşmemizdeki hükümler çerçevesinde kar payı dağıtımı yapmaktadır.

Dağıtılacak kar payı tutarı, şirketin yatırım politikası çerçevesinde ihtiyaç duyacağı fonlar ve diğer nakit ihtiyaçları dikkate alınmak suretiyle belirlenmektedir.

Şirketimiz prensip olarak, her yıl dağıtılabilir dönem karının en az % 20' sini ortaklarına kar payı olarak nakden dağıtacaktır. Olağanüstü ekonomik gelişmelerin ortaya çıkması durumunda ise yukarıda belirtilen oranın altında kar payı dağıtılabilir veya hiç dağıtılmayabilir. Bu durum ise gerekçesiyle birlikte Yönetim Kurulu kararına bağlanıp özel durum açıklamasıyla kamuya duyurulur.

Yönetim Kurulu, kar dağıtım politikası çerçevesinde her yıl kar payı dağıtımına ilişkin teklifini karara bağlar ve Genel Kurulun onayına sunar.

Yönetim Kurulunun kar payı dağıtım teklifi Genel Kurul tarafından onaylandığı takdirde, kar payı dağıtımına 31 Mayıs tarihinde başlanması esastır. Genel Kurul, kar dağıtım kararı verilen genel kurul toplantısının yapıldığı hesap döneminin son gününü geçmemek şartıyla kar payı dağıtım tarihi belirleyebilir.

Şirketimiz yıl içinde kar payı avansı dağıtmamaktadır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Tem 2014 03:46 
Kullanıcı avatarı

En son endex1 tarafından 07 Kas 2015 18:16 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
    kredi
    Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
    ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.