Zaman: 22 Şub 2017 01:15

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ALYAG - Altınyağ Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Ağu 2012 18:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

ayazz__06 yazdı:
arkadaşlar lütfen beni bilgilendirseniz ben bu bedelli konusundan pek anlamam,cuzi bir miktar alyağ almıştım,2.45 ten yaklaşık 175 lot şuan da hesabumda alyağ R alyag görünüyor ikisindede -250 görünüyor,diğerini anladıkta r rüçhan da eksi 250 görünüyor yani 1 ken 2 kezmi zarar etmiş durumdayım,yada satarsam o -250 gitmişmi olucak,yada sizce ne yapmalıyım ???

EN İYİSİ ÇALIŞTIĞIN BANKA YA DA ARACI KURUMUNA SOR EN İYİ BİLGİYİ ONLAR VERİR. GEÇ KALMA AMA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2012 13:55 
Kullanıcı avatarı

r açılmazmı varmı tahmini olan

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Kas 2012 14:25 
Kullanıcı avatarı

Kap : Altınyag kombınaları a.s. / alyag [] ozel durum acıklaması (genel) 06.11.2012 16:04:40

bu haberın kap 'ın sıtesındekı orjınal halı ve eklı dosyalarını gorebılmek ıcın asagıdakı lınk'ı tıklayınız!
http://www.kap.gov.tr/yay/bıldırım/b...aspx?ıd=244400

kap : Altınyag kombınaları a.s. / alyag [] ozel durum acıklaması (genel) 06.11.2012 16:04:40

ozel durum acıklaması (genel)
---------------------------------------------------------------------------------------------

ortaklıgın adresı : 10035 sokak no:7 a.o.s.b. Cıglı-ızmır
telefon ve faks no. : 232 3768451 - 232 3768458
ortaklıgın yatırımcı/pay sahıplerı ıle ılıskıler bırımının telefon ve faks no.su : 232 3768451 - 232 3768458
yapılan acıklama ertelenmıs acıklama mı? : Hayır
ozet bılgı : Sırketımızın 06.11.2012 tarıh, 11/2 sayılı yonetım kurulu kararı.

---------------------------------------------------------------------------------------------
acıklanacak ozel durum/durumlar:

Yonetım kurulumuz 06.11.2012 tarıhınde yaptıgı toplantıda;

dunya capında petrol ve turevlerı ıle akaryakıt talebı ve fıyatlarındakı yukselısler nedenıyle alternatıf akaryakıt olarak bıodızel uretımı ve tuketımının sureklı olarak artması, ulkemızde yemeklık bıtkısel yag rafınasyonunda talebe gore kapasıte fazlalıgı ve asırı rekabete dayalı karsızlık nedenıyle; ambalajlı rafıne yemeklık yag hattını kapatarak tum gucunu yaglı tohum ısleme ve bıtkısel ham yag ıle kuspe uretımı faalıyetıne yoneltmıs olan sırketımız, halen yıllık 100.000 ton yaglı tohum ısleyebılmekte ve artan talep dogrultusunda bu kapasıtesını, yenı yatırımlarla daha da arttırma kararındadır.

Sırketımızın halen sahıp oldugu yıllık asgarı 40.000 ton ham yag uretım kapasıtesı ıle gıda sektorunun geleneksel urunu olan ham aycıcegı yagının yanı sıra, bıodızel ham maddesı olarak ısrarla talep edılen ham kanola, soya, keten ve ketencık tohumu gıbı yagları da uretmektedır.

Bu gerceklerden hareketle, sırketımız yonetım kurulu olarak, hammadde uretım gucumuze dayanarak bızzat bıodızel uretımı faalıyetıne gırme konusunda enerjı pıyasası denetleme kurulu'na basvurup ts 14213 ve 14214 standartlarında bıodızel uretım lısansı talebınde bulunma kararı alınmıs ve en kısa surede yatırım projesının hazırlanması, uygun teknolojı secımı ve tesısın tamamlanarak devreye alınması ıle ılgılı olarak genel mudurumuz dr.mehmet dıkkaya'nın gorevlendırılmesıne oybırlıgı ıle karar verılmıstır.

Kamuoyunun bılgısıne sunulur.

Saygılarımızla.

Bu haber ARTI Holding birleşimi ile ilgili duyumu destekler yönde sanırım.Siz ne düşünüyorsunuz cuneytulusal hocam.Ben kendimce 2.5o hedef fiyat koydum bu kağıt için bekleyebildiğim kadar bekleyeceğim.YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Ara 2012 00:17 
Kullanıcı avatarı

hayırdır haberimi geldi alyağımızın son anda %7.94 fark yapıp 1.36 dan kapattı.sabah ola hayrola bakalım..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ara 2012 14:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

İnternette dolaşan tabut bu arkadaşlar. Tanıdık geldi mi?
Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2012 20:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Çalışma Ekonomisi

bekle bekle nereye kadar ya.birleşme ne zaman olucak bilen varmı.bide birleştikten sonra nasıl bir yol izler...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ara 2012 20:57 
Kullanıcı avatarı

Egcyo kardes ne bekleyecek bu tip kağıtlar batık kağıtlar bıde eskideysen vay haline temettu vermıyeceğıne gore cunku zararda sırket yeninın fıyatnda bırlesır sonrada burlara demırler 1.00-1.10 arasında gezer durur .batık kağıt bunlar.şahsi fikrimdir yatırım tavsıyesi değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Ara 2012 15:22 
Kullanıcı avatarı

ulan hadi be sıktın arttık çık çıkıyosan.1.29 maliyetle bekletiyon ne zamandır..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2012 13:19 
Kullanıcı avatarı
Konum: bu söylediklerim sesli düşüncelerim olup beni bağlar. kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar son gelen habere ilişkin yorumu olan varmı?birleşme nezaman olacak?serbest marj iyi diye biliyorum.bu bizi yükarı götürür mü? İnş yukarı gitmemiz için bi haberdir.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ara 2012 16:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Emlakçılık

Eski ve yeni birlesme haberi geldi. birlesme sonrasi fiyat ne olur? Isleme gecici olarak kapatilacak olan sadece yeni mi? Detayli bilgi verebilecek var mi?

BORSA BAŞKANLIĞI DUYURUSU

Altınyağ Kombinaları A.Ş.’nin ALYAG.E ve ALYAG.Y sıraları, 6362 sayılı yeni Sermaye Piyasası Kanunu’nun (Kanun) “Kâr payı ve bedelsiz pay dağıtımı ile bağış yapılması” başlıklı 19. maddesinde yer alan

“(3) Halka açık ortaklıklarda kâr payı, dağıtım tarihi itibarıyla mevcut payların tümüne, bunların ihraç ve iktisap tarihleri dikkate alınmaksızın eşit olarak dağıtılır.”

hükmüne istinaden, Kanunun yürürlüğe girdiği tarihi takip eden işlem gününde geçici olarak işleme kapatılacak, bir sonraki işlem gününde de serbest marjla tek sırada (ALYAG.E) işleme açılacaktır.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 216, 217, 218, 219, 220, 221  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.