Zaman: 20 Şub 2017 13:48

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ANELT - Anel Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2013 20:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Sen nasıl bir kagıtsın.alınırmısın alınmazmısın belli değil.çoğunluk hissesi citi de.yorum yapan bile yok.gecen otobuste gelirken 2 bankacının konuşmasına kulak verdiğmde duydum adını ama sayfada bile hareketsizlik söz konusu.bir bilen varsa yorumlasın geleceği parlakmı?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2013 13:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

hareket başladı sonunda anlaşılan........ uzaya kadar........ ;)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2013 13:50 
Kullanıcı avatarı

bu hisseyi bir kenara not edin.......... ekmek yemek isteyen kebabını da yer ve kalkar............ afiyet olsun şimdiden..............

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2013 15:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

anelt için 10 mart tarihinde yaptığıne oldu ki aynen arkasındayım. sessiz sedasız kimse anlamadan bu hisse epey gidecektir. trade yaptığım hisselerimde var ama uzun olarak düşündüğüm 3 hisse var portföyümde biride anelttir. bence şu andaki 1.80 bu hisse için birşey değildir. ama halen satış baskısından kurtulmuş değil. inşallah kendim için yanılmam.

şahsi görüştür.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 May 2013 19:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

borsasampiyonu yazdı:
VERUSA HOLDİNG denilen bir YATIRIM holdingi firmanın sayfasında ERICO (Ericom Telekomünikasyon) hisselerine de zamanında yatırıne oldu ki (bir şekilde finansman sağlayarak) iyi bir yere getirmiş. ERICO 3 lerden 17-18 lere 4-5 ay içerisinde yükselmiş. Bu holdingin sayfasında da gösterdiği gibi ANELT (Anel Telekomünikasyon) hisselerini de borsa dışında 14 Martta %16,59 unu, borsada da hisse satın alarak %26,59 a yükseltmiş.
Takaslarda da sürekli TAKSİM mal toplayıp toplayıp bu firmaya boşaltıyor. Yakında kokusu çıkacak. Hisse geçmişine baktığımda 2006 da 4.94 olan bu hisse sonra sürekli düşüş yaşamış. Şu anki değeri 1.55 ler. (7 sene içerisindeki dibi 1.23) Günümüzün en önemli sektörlerinden olan telekomünikasyon sektörü ile bu ANELT dan ben yakın zaman zarfında aynı kategorideki ERICO gibi yükseliş bekliyor olacağım. Zirvesi olan 4.94 ü kırdığını düşünürsem ki olabilir iyi bir kazanç elde edilebilir. En azından kısa vade ve orta vadede kazanç getireceği şüphesiz gözüküyor.Ama yine de Yatırım tavsiyesi değildir. Tabi bunu bu fiyatlardan alarak gerçekleştirmek gerekir diye düşünüyorum. Tüne oldu kiıklarıne oldu kiırım tavsiyesi değildir

3-4 sayfa önce yazmıştıne oldu kiıdaki satırlarımı.Artık yola çıktı. İlk hedef 3.10
Ayrıca,
04.09.2012 günü 2.499.000 olan citibank yabancı,
02.11.2013 günü 6.099.000
bugün ise 11 milyon civarına çıkmıştır.
Yakında Turkcell ile yaptıkları anlaşmayı da KAP a bildirirler.
Ayrıyetten Türktelekom ile beraber Fatih projesinden de büyük pay alacak.
Bu hisseyi bundan 1 sene sonra maximum seviyelerde görürseniz şaşırmayınız.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 May 2013 19:40 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

bulenttanis yazdı:
12.400 lot ile aranızdayım. Herkese bol kazançlar ortaklar.

6 ay önce ben de 1.58 den bir miktar almıştım. Benim hedefim en az 5 sene sonra satmak.Şuanda para nasılsa lazım değil. YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 May 2013 19:44 
Kullanıcı avatarı

borsauzmanı yazdı:
1.66 dan ben de girdim :))

5 ay önce ben de epey bir lot ile girmiştim.1 sene daha vaktim var. Bakalım seneye bilançoyu açıklasın o zaman çıkacağım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Ağu 2013 17:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Kimya Mühendisliği

hao%19 inmiş,anlaşılan patron toplamış,kar etmiyor temettü vermiyor,bu toplanılan hisse bakalım kimlerin eline verilecek buradan takip ederiz,bence tamamen spekülatif yatırım tavsiyesi değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2013 13:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bankacılık

serdar_işbank yazdı:
Borsadan ne kadar kazancın var diye kime sorsam,çoğu ya zarardayım der yada anaparaya yakın seviyerde der.bence bunun en büyük sebebi borsa oynayanların çoğu,şişirilmiş hisseleri yani primlenmiş hisseleri daha çok çıkar diye alıp,sonra elinde patlamasıdır.sonrası malum ya zararına satış,yada çok ama çooook uzun zaman sonra bırak kar etmeyi maliyetine bile satış.
(okuyanların çoğunun kendini örnek gösterdiğini hissediyorum)

borsa istediği kadar düşsün , bundan en az hasarı görenlerden biride ben yani anelt olacaktır.ama çıkış zamanı geldiği zaman bu kağıdın en çok kazananlardan biride ben yani anelt olacaktır....

Tam 2.5 senedir bu hissedeyim,şimdilik %100 kardayım ama şimdilik biraz daha bekleteceğim.borsa işte budur ,daldan dala konmak herzaman zarar ettirir. 2 senedir borsada olupta %100 kar edende az kişi vardır bence. YTD...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Ağu 2013 15:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Kimya Mühendisliği

Anel Telekomünikasyon 2013 yılının ilk 6 ayında konsolide net 10.271.420 TL zarar açıkladı. Şirketin geçen yılın aynı döneminde net zararı 5.126.629 TL olmuştu. Şirket hisselerinde bilanço öncesi sert hareketler yaşanmış, hiçbir açıklama olmamasına rağmen 16/08/2013 tarihinde 3,19 TL'den başlayan yükseliş 3,84 TL'ye kadar devam etmişti. Anel Telekomünikasyon hisse senetleri bugünse yüzde 10 düşüşle taban fiyat 3,42 TL'den işlem görüyor

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 25, 26, 27, 28, 29  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.