Zaman: 24 Tem 2017 15:34

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: ANELT - Anel Telekom Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2009 19:27 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

HİSSE : ANELT

İMKB HİSSE SENEDİ KÜNYESİ

Şirket Adı: Anel Telekomünikasyon Elektronik Sis. San. ve TAŞ.
Faaliyet Alanı : Transmisyon Sistemleri Montajı, Transmisyon Sistemleri Teknik Destek Hizmetler, Adsl Sistem Montajı, Gsm Baz İstasyonu Bakım Hizmeti,Santral Montajı, Santral Teknik Destek Hizmetleri, Network Ağları Teknik Destek Hizmetleri, Kartlı Telefon Teknik...
Sektör : Bilişim
Pazar: Ulusal
Kuruluş Tarihi : 07/01/20033
Halka Aç. Tarihi : 02.09.2005
İlk İşlem Tarihi : 13.09.2005

ANEL TELEKOM hissesi ile ilgili bütün analiz, yorum ve şirket haberleri bu başlık altında toplanmıştır.
---------------------------------------------------------------------------------------------
YASAL UYARI:Burada yer alan yatirim bilgi,yorum ve tavsiyeler "Yatırım Danismanlıgı" kapsamında değildir.Burada yer alan yorum ve tavsiyeler,yorum ve tavsiyede bulunanlarin kişisel göruşlerine dayanmaktadir.Bu göruşler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuclar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: ANELT harekete dikkat..!
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2009 20:17 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar selamlar aranıza dün katıldım ve takdir ederek takip ediyorum hepinizi.
1,51 maliyetle anelt aldım ve bugun neredeyse tavan kapattı bu hissenin geçmiş yıllarına bakacak olursanız her sene 9 ve 10. aylarda ayn ıhareketi yapıyor ve bende buna istinaden almıştım.anladığım kadarı ile de 2,00 kadar hareketi var takip edilmesi gereken bir h :idea:isse diye düşünüyorum.herkese bol kazançlar. :idea:

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2009 21:16 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler haresel bende takip ediyorum.hadi bakalım...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2009 21:18 
Kullanıcı avatarı

peki neden 9. ve 10. aylarda hareket oluyor.Bu işin sırrı nerede haresel..?? :shock:

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2009 21:40 
Kullanıcı avatarı

ben de acemiyim.bugün oturdum 10 tane hisse seçmiştim kendime cuma günü.onları araştırdım.sonunda da aneltten almaya karar verdim.tabi geç kalmıştım.hisse 1,80 gelmiş.kazandırdığı kadar kazandırmıştı.2 ye gelir diyolar ama inanmadım :) o nedenle alamadım sonra çok pişman oldum bu araştırma çalışmamı dün akşam yapmadığıma.ne güzel kar etcektim bi günde.sonra o gazla oturdum.yeni hisseler seçtim kendime.onları araştırdım.fvori de karar kıldım.emir verdim.bakalım bu sefer de tutturabilecek miyim? :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Eyl 2009 22:29 
Kullanıcı avatarı

Anel Telekom Yüzde 55 iştiraki olan Anelyapı Gayrimenkul, İstanbul Ümraniye'de 61 bin 500 metrekare kapalı alana sahip alana 85.5 milyon TL ekspertiz değerine sahip 20 katlı bir akıllı bina inşa etti. Şirket, burada kiralama işlemlerine mayıs ayında başladığını duyurdu. Binadan yıllık 20-25 milyon dolar kira geliri elde edilmesi bekleniyor. Anel Telekom'da bir diğer önemli beklenti de grup şirketi Anel Taahüd'ün halka arz edilecek olması bunların yanında sektörel olarak alctl ve netaş telekomun %500 civarında prim yapmasına karşın anel telekom un
dip noktasına göre %100 bile prim yapmamış olması bu kagıdın cazipliğini iyice artırıyor..........endekse göre getiri yapsa bile bayagı yolu var gözüküyor öbür beklentilerini bir tarafa bırakalım...........kişisel görümdür.........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2009 11:49 
Kullanıcı avatarı
Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Meslek: Belirtmedi

haresel yazdı:
arkadaşlar selamlar aranıza dün katıldım ve takdir ederek takip ediyorum hepinizi.
1,51 maliyetle anelt aldım ve bugun neredeyse tavan kapattı bu hissenin geçmiş yıllarına bakacak olursanız her sene 9 ve 10. aylarda ayn ıhareketi yapıyor ve bende buna istinaden almıştım.anladığım kadarı ile de 2,00 kadar hareketi var takip edilmesi gereken bir h :idea:isse diye düşünüyorum.herkese bol kazançlar. :idea:

insallah yazdiklarin cikar arkadasim
1.68 dende ben girdim
hedefim 2,00 danda fazla

insallah ucurur
bol kazanclar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2009 12:08 
Kullanıcı avatarı

arkadaslar ben anelte 1,37 den girip 1,63 ten cıkmstm umarım cok pisman olmam :(

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Eyl 2009 17:07 
Kullanıcı avatarı

zannedersem bugun genel bi düzeltme yapıldı
kişisel görümdür tabiki..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Eki 2009 00:22 
Kullanıcı avatarı
Konum: Yazik oldu bütün emeklerime degermiydi senin gibi KALPSIZE...
Meslek: Belirtmedi

arkadaslar aksam üstü su habergelmis
bilmiyorum iyimi

KAP : ANEL TELEKOMUNIKASYON ELEKTRONIK SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S. / ...

KAP : ANEL TELEKOMUNIKASYON ELEKTRONIK SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S. / ANELT [] OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL) 08.10.2009 17:45:14

OZEL DURUM ACIKLAMASI (GENEL)
---------------------------------------------------------------------------------

ORTAKLIGIN ADRESI : INKILAP MAH. SITE YOLU SOK. ANEL IS MERKEZI NO.5 UMRANIYE ISTANBUL
TELEFON VE FAKS NO. : 0 216 636 20 00 - 0 216 636 26 26
ORTAKLIGIN YATIRIMCI/PAY SAHIPLERI ILE ILISKILER BIRIMININ TELEFON VE FAKS NO.SU : 0 216 636 21 26 - 0 216 636 26 26
YAPILAN ACIKLAMANIN ERTELENMIS ACIKLAMA OLUP OLMADIGI : HAYIR
KONU : SERMAYE PIYASASI KURULU'NUN SERI: VIII, NO: 54 SAYILI TEBLIGI UYARINCA YAPILAN ACIKLAMADIR.

----------------------------------------------------------------------------
SIRKETIMIZ ANEL TELEKOMUNIKASYON ELEKTRIK SISTEMLERI SANAYI VE TICARET A.S. ILE ERICSSON TELEKOMUNIKASYON A.S. ('ERICSSON') ARASINDA 07.10.2009 TARIHINDE RADYO BAZ ISTASYONLARININ MONTAJ VE REVIZYON ISLERI ICIN BIR CERCEVE SOZLESMESI IMZALANMISTIR. ERICSSON, BU TIP ISLERI SIRKETIMIZE VERDIGINDE, BU ANLASMA SARTLARI GECERLI OLACAKTIR.--------------------------------------------------------------------

BU HABERIN KAP 'IN SITESINDEKI ORJINAL HALI VE EKLI DOSYALARINI GOREBILMEK ICIN ASAGIDAKI LINK'I TIKLAYINIZ!
HTTP://WWW.KAP.GOV.TR/YAY/BILDIRIM/BILD ... X?ID=94790

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.