Zaman: 26 Tem 2017 03:32

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ARTOG - Ar Tarım Organik Gıda Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 May 2014 18:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

Şirket bilanço gönderirmi acaba? ERİCO da bunların şirketi idi ve bilanço göndermedikleri için , bugun borsadan geçici olarak men edildi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2014 21:21 
Kullanıcı avatarı

herkese hayırlı akşamlar artık gün bizimdir. Bol kazançlar .

http://www.kap.gov.tr/api/download.aspx ... mid=362650

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2014 21:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

bu haber de tahsisli sermaye artırımından bahsediyor bu iyimi kötümü acaba anlamadım..bilen varsa cevap yazabilirmi acaba

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2014 22:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Endüstri Mühendisliği

ne demek istiyor bildirim açıklama yapacak yok mu ? çalık holding ne olur bu habere göre

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2014 22:18 
Kullanıcı avatarı

dün ve bu gün yapılan açıklamalar kısaca şunu diyor...hisse işlem gördüğü gün serbest marjdan acılacak...sakin olan panik yapmayan kazanacak..bakın açılıştan 3 gün sonra bu hisse en az 3 yada 4 tavan ile 2,50 sonrası ile daha üstler..ytd unutmayın
http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=362367

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2014 22:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Çerikli yazdı:
Çerikli yazdı:
Resim
y.t.d.

Resim
y.t.d.

hocam sizi arıyorum ya sayfanız görülmüyor sizi nerde bulablrm tşkler sizin grafiklerinize ihtiyacm var

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 May 2014 00:15 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

BORSA İSTANBUL A.Ş. [ARTOG] 29.05.2014 15:23:03

Pazar Değişikliği

Ar Tarım Organik Gıda A.Ş. (Şirket) Borsa Yönetim Kurulu'nun 29/05/2014 tarihli toplantısında,

1.Halka açık Şirketin 29,5 milyon TL tutarlı nakit ve maddi duran varlığının Şirket dışına çıkarılması,

2.Şirketin h kim paylarının sık sık el değiştirmesi, pay devirleri ile ilgili olarak hukuki uyuşmazlıklar bulunması, Şirketin ortaklık yapısına ilişkin olarak KAP'ta açıklanan bilgiler ile MKK kayıtlarında yer alan bilgilerin uyumsuz olması, Şirketin hakim paylarının kime ait olduğuna, eski/yeni ortaklar arasında pay devirlerine, hakim payların sahipliğine, kontrolüne, yönetimine ilişkin belirsizlikler olması,

3.Şirket halihazırda tarım faaliyetlerini kademeli olarak sonlandıracağına ilişkin karar almış olmakla birlikte, faaliyetlerin sürdürüldüğüne ilişkin somut bir veriye ulaşılamaması, halihazırda çalışanının olmadığının anlaşılması,

4.Kamu borçları, finansal borçları, personel ücretleri ve genel yönetim giderleri dahil olmak üzere Şirketin faaliyetlerini sürdürebilmesi için gereken giderleri ödeyememesi,

5.Hakim payların, gayrimenkullerin devri, faaliyet konusu değişikliği konularında Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliğinde belirtilen "yatırımcıların karar vermelerine yardımcı olacak ölçüde, zamanında, doğru, tam, dolaysız, anlaşılabilir ve yeterli" özel durum açıklamalarının yapılmaması, pay devrine ilişkin hukuki ihtilaflar konusunda hiç Özel Durum Açıklaması yapılmaması

nedenleriyle, Borsamızın 379 Sayılı İkinci Ulusal Pazar Esasları Genelgesi'nin "İkinci Ulusal Pazardan Çıkarma" başlıklı VIII'inci maddesi ile Kotasyon Yönetmeliği'nin 27'nci maddesi ile kottan çıkma şartlarını düzenleyen 24'üncü maddesinin kamuyu aydınlatma yükümlülüğüne aykırılıkları düzenleyen (c) ve Borsa tarafından istenen bilgi ve belgelerin verilmemesini düzenleyen (p) bendleri kapsamında, Şirket paylarının işlem sırasının 30/05/2014 tarihinde kapalı kalmasına ve 02/06/2014 tarihinden itibaren İkinci Ulusal Pazar kaydından çıkarılarak, 206 Sayılı Gözaltı Pazarı Genelgesi'nin III'üncü maddesinin (a), (b) ve (c) fıkraları gereğince Gözaltı Pazarı'nda işlem görmeye başlamasına, kamuyu aydınlatma yükümlüklerine uyum konusunda lüzumlu özenin gösterilmesi hususlarında yazılı olarak uyarılmasına karar verilmiştir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 May 2014 16:07 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar biz de MANGO zedeyiz...0,60 civarlarında bi gözaltı pazarına girdi...0,35 lere kada SOLUKSUZ TAbAN.....İnanın Var ya...Satmaya fırsat bulamadık...Sonra 0,35 lerden 0,20 ler ardından 0,10 lara kadar düştü....Ama en sonunda bi ortak buldular...Yapılandırılmalar başladı...Ortak yaptığı yapılandırma kadar tahsisli yoluylan hisse alacak...

Demem o ki; zamanında biz 1,5 yıldır bekliyoruz...Anca 0,10 lardan 0,39-0,40 oldu şu zamanlarda....

GÖZALTI PAZARI TECRÜBESİ AYRI BİŞİ......Çok çok farklı....Ben sizin yerinizde olsam ne yapardım? Valla ben bekliyorum heralde beklerdim...zira taban taban gider nerde soluklanacağı bilinmez....Kısa vadede bence; 0,80 ler görülebilir...akabinde 0,25-0,26 lar uzun vadede eğer ortak mortak bulursa tekrar 0,80 ler...Falan fıstık olur...

Bizim mango ise 0,40 lardayız...TAHSİSLİ BAŞVURUSUNDAN SONRA 0,80 lerin görülebileceğini düşünüyoruz....Ticari faaliyet haberi gelincede nominal değerler civarı falan ...BEKLENTİMİZ YÜKSEK...

Yatırım tavsiyesi değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2014 17:14 
Kullanıcı avatarı

1.00 dan almıştım artog dün kredili alıne oldu kiıştım bugun verdim 1.10 dan yazdıklarıne oldu kiırım tavsiyesi değildir yanlış yazmışım nakit vardı hesapta onla almıştım bugun sattım gitti şu an takasta görünüyor para

En son hıyar tarafından 10 Haz 2014 17:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Haz 2014 17:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

hıyar yazdı:
1.00 dan almıştım artog dün kredili alıne oldu kiıştım bugun verdim 1.10 dan yazdıklarıne oldu kiırım tavsiyesi değildir

sayın hıyar 1.10 dan satabıldınız mı bılmedıgım ıcın soruyorum yanlıs anlamayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 204, 205, 206, 207, 208, 209  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.