Zaman: 29 Mar 2017 04:17

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ATAC - Ataç İnşaat Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2015 15:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

santai007 yazdı:
yine yazıyorum bu şirket oyle basit bir şirket değil, zamana ihtiyaç var bu saatten sonra, zaten yapacakta başka hiçbir işiniz yok, nerden biliyorsun şirketi derseniz, turizmde çalıştığım için görüşmeye gitmiştim, orda tanıdım şirketi

bencede....tahta açılır açılmaz açıkçası girmeyi düşünüyorum....gayrımenkul zengini bi şirket....köklü bir geçmişi var...katılıyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2015 00:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

hayırdır siz buraya kamp kurdunuz bi faydanız olacakmı yoksa çan çan etmeye mii geldiniz evet birileri bi kazık attı diyebiliriz amma ben inanıyorumki o birlerinede kazık sokacak birileri vardır elbet hep beraber gorecez bu filminde sonunu sizin kagıt içinde fal baktım 20 lere gelebilir olmadı 16 ytd olamaz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2015 00:49 
Kullanıcı avatarı

bu borsanın siyasetlede alakalı olduğunu düşünmekteyim... hükümet patisi kim olursa olsun onunla paralel kağıtlara yatırıne oldu ki gerektiğini düşünüyorum.... atacın sahibin deniz baykalın damadı olduğunu biliyomuydunuz.... hadi bu tesadüf bakın asyabanka... neoldu... keza koza kağıtları ve en başta doğan grubu ..........bu hükümet devam ettikçe bunlar sabun gibi erimeye devam edecek gibi.....STRATEJİ ÇOK ÖNEMLİ.......YTD......... HERKEZE BOL KAZANÇLAR................NAÇİZANE FİKRİMDİR........CİDDYE ALIP ALMAMAK SİZE KALMIŞ......YTD YTD.........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2015 20:09 
Kullanıcı avatarı

Ataç herşeye rağmen tahtasına açılaca ğını düşünüyorum.. Takibe devam...Bozukduzen bu kağıttaysa bi bildiği vardır.....evet...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2015 21:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

kemalbey yazdı:
Ataç herşeye rağmen tahtasına açılaca ğını düşünüyorum.. Takibe devam...Bozukduzen bu kağıttaysa bi bildiği vardır.....evet...

yav Kemal bey çok ilginç bir adamsın inan, dün ne dedin bozuk düzene bugün ne diyorsun, neyse boşver diğer köyde ilginç birşey var bende bir yorum üzerine baktım merak edip, şu ihsan gür vardı mangoda yanlış değilsem 500000 hisse alıp kaydettirmişti, adamın şimdi 2.525.000 adet hissesi görünüyor son iki aylık bildirimde, şirket ortaklarının tamamı kadar hisse almış adam,ne dersiniz bu işe?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2015 22:29 
Kullanıcı avatarı

kemal benim dilimden anlıyoda o yuzden kemal versene numaranı tanışalım artık seninlen vakti geldi bence

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2015 01:37 
Kullanıcı avatarı

ne oldu? nasıl oluyomuş? ya dostum bizim canımız yanarken, tahta kapalıyken kafana göre ahkam kesiyordun...demekki herkes adam olacak mış...sattın kağıdı...sattın ya....biz satmadık tahta kapalı hatta kottan çıkacak vaziyete gelmişti...ahkam kesiyordun....ne oldu şimdi? ama umarım tahta açılır ataçta....bütün kyler kaybettiğini kazansın isterim.....neymiş bozukdüzen; bir başkasının morali bozukken tahtası kapalı olan ky ye ahkam kesmek güzelmiy miş?

umarım tahta açılır...ve herkes zararını kurtarır...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2015 20:01 
Kullanıcı avatarı

bir araştırma firması satış bedelini 20 milyon usd olarak bi rapor hazırlamış neyseki bi kadirimiz var fena bulmuş yakalamış once dedik bilmedigimiz bişilermi var sonra baktılar düzelttiler bi belirsizlik mevcut diye raporu düzelticekler
gelelim şirket ayagına onumuzdeki hafta içi bişeylerin netleşmesini bekliyolarmış bogazıcının patronları antalyada yogun temastalarmış herkes topu birbirine atıyo onumuzdeki hafta bişeylerin netleşecegininden bahsediyollar onumuzdeki hafta arkadaşlardan ricam biraz yogunluk kurup bişiler ogrenmeye çalışmak uzun süre bunları birbiriyle başbaşa bırakmmak iyi bi fikir gibi gelmiyor bana

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2015 21:47 
Kullanıcı avatarı

http://www.borsagundem.com/haber/atac-i ... ama/652178

şimdi habere bakıp bişey anlamayan arkadaşlar için kısaca özetlemeye çalışacagım tamda bahsettigim gibi eski ortakların yaptgı hedef şaşırtmak net olarak yeni hissedarlarda bunu dile getirdi dedikki 23 ocak mahkeme kararı verilecek zaten olmaz ise zannımca bu adamlarda devirden geri adım atacak bu adamlar hakkında zaten yasal bir işlem şu aşamada yapılamaz adamlar kendileride bunu bildigi için hiç taviz vermdeiler sureç olumlu yada olumsuzda olsa eski ortaklar hakkında herdaim suç duyurusu bulunma fırsatı varken onumuzdeki tek çıkış kapısı olan bu adamların bu aşamada onlerine daha fazla engel çıkartmak tam anlamıyla art niyet olacaktır yatırımcı kardeşim bilmeme farkındamısın ama kendi bacagına sıkmak deyimi yerindeyse tamda budur bu dava süreçleri devam ettikçe bu devir işlemide olacagı varsa bile muallkata kalacaktır anlattık anlatamadık egoların peşinden gidenler ve onların peşinden gidenler ytd şahsi düşüncelerim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2015 22:59 
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar umarıne oldu kiın zamanda iyi haberler gelmeye başlar kotu haber tez duyulurmuş ben duymadım dahada duymam herhalde gelişmeleri yakından takip ediyoruz

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 509, 510, 511, 512, 513, 514, 515  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.