Zaman: 30 Mar 2017 09:46

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 511, 512, 513, 514, 515  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ATAC - Ataç İnşaat Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2015 17:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Şimdi şirket iflasın ertelenmesi için dava açmış ise ii bişi.. Yalnız mahkemeye sunacaklarını iyileştirme projesinin iyi hazırlanmış olması gerekir... Şirketin kapa göndermesi gereken tüm bildirimleri yapması hususunda bir yetkiliye ulaşmanız lazım.. Ortak bir platform oluşturmak lazım.. Genel kurul olacaksa mutlaka katılmasının bile seçeceğiniz bi arkadaşa vekalet iyi için verin.. O arkadaş genel kurulda şirket yönetici ve çalışanlarından iletişim bilgilerini temin etsinler... Patronlar hangi ilde faaliyet içerisindeler ise o ildeki ky arkadaşlar mutlaka yetkililere ulaşmaya çalışsın....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Şub 2015 11:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

arkadaşlar epey bir zamandır buraya yazmıyordum biz şuan facebook ataç dayanışma ve ataç hukuksal olmak üzere iki dayanışma grubumuz var madur olan arkadaşları buraya davet etmek istiyorum.biz vekaletimizi avukat mahmut doğan beye verdik ve çoğu kişide verdi mahkemede bizim adımıza savunma yapacak isteyen arkadaşlar vekalet verebilirler saygılarımla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Şub 2015 00:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

abi bu ne ya adamlar ciddi ciddi SPK yöneticilerini dava edip ordan bişey çıkacağını sanıyor. yahu "devlet" dediğimiz kurum bu adamlardan oluşuyor zaten, siz kimi kime şikayet ediyorsunuz? bu adamlar senin cebinden (ç)aldığını sermaye sınıfına aktarmış mı aktarmış, iş tamamdır o zaman, görevlerini ifşa etmişler, senin k.çını tutup yandım anam diye feryat etmeni ancak gülerek izlerler.

avukat falan da parsayı toplamıştır muhtemelen, neyi gidiyo sanki en fazla 2 sayfa şikayet metni yazmıştır. hade bakalım iyi bağırın Ankara'da
damirk adlı kişiden alıntıdır sonunada gülücük eklemiş soyleyemedik biz degerli insanlar var kimsye kırıcı olmak istemedik anacak gerçek bu sürec belki başka olsa amnennada bişi cıkmaz diye düşünüyorum umarım çıkar katılım olursa belki insiyatif dicem amam zor geliyo denemedik dememek için gitmek lazım olmadı biz burdayız

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2015 00:15 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

http://www.kap.gov.tr/bildirim-sorgular ... ?id=413717

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. / KERVN [] 16.02.2015 17:10:03

Özel Durum Açıklaması (Güncelleme)

Ortaklığın Adresi : Fulya Mahallesi, Yeşilçimen Sokak, No:12, Polat Tower, Kat:6, D:65, Şişli - İST.
Telefon ve Faks Numarası : 0 212 330 40 01 Faks: 0 212 330 44 01
E-posta adresi : info@kervansarayholding.com.tr
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : 0 212 330 40 01 Faks: 0 212 330 44 01
Orjinal Açıklamanın Tarihi : 28.05.2014 - 22.01.2015
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Bağlı ortaklığımız Bahar Döşem A.Ş.'nin maliki bulunduğu KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş. (KERVN) hisseleri üzerindeki SBK Holding A.Ş. rehninin kaldırılması hakkında.

AÇIKLAMA:
28.05.2014 ve 22.01.2015 tarihli özel durum açıklamalarımızda duyurduğumuz üzere;

SBK Holding A.Ş. ile imzalanan ve 22.01.2015 tarihinde feshedilmesine karar verilen satış vaadi sözleşmesinin teminatı olarak Şirketimizin bağlı ortaklığı Bahar Döşem Tekstil San. ve Tic.A.Ş.'nin maliki bulunduğu 58.873.237 adet şirketimiz (KERVN) payları üzerinde SBK Holding A.Ş.'nin tesis ettiği rehin kaldırılmıştır.

Sayın, Hissedarlarımızın bilgisine sunulur.

KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2015 00:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

sadikpower yazdı:
arkadaşlar epey bir zamandır buraya yazmıyordum biz şuan facebook ataç dayanışma ve ataç hukuksal olmak üzere iki dayanışma grubumuz var madur olan arkadaşları buraya davet etmek istiyorum.biz vekaletimizi avukat mahmut doğan beye verdik ve çoğu kişide verdi mahkemede bizim adımıza savunma yapacak isteyen arkadaşlar vekalet verebilirler saygılarımla

sadıkpower sen bılkentteydın degıl mı yanlıs hatırlamıyorsam.
eger oyleyse bu haftasonu nasıpse yanına gelmek su atacla ılgılı konusmak ısterım.karsıdakı cafede bırseyler ıcerız.
hersey gonlunce olsun kal saglıcakla

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2015 15:15 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen sen birşeymi biliyorsunda burada devamlı ahkam kesiyorsun ben hiç değilse mahkeme yolunu gösteriyorum arkadaşlara sende tutmuşsun ne yapabilirsiniz anca bağırın durun diye söylemler yapıyorsun iş yap arkadaşım iş lakırdı yapma buralarda ortada hileli iflas denen bişey var budamı yalan haa ispatlı herşey tek ben dava açmadıne oldu kiüzlerce kişi açtı davayı özelliklede iş bankası açtı bi kere avukatımız mahmut doğan bey çok tanınmış isim yapmış değerli bir kişidir senin bahsettiğin avukatlara benzemez....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2015 15:16 
Kullanıcı avatarı

berkowski ben oradan ayrıldım 8 ay kadar oldu istersen ankaraya yolun düşersede görüşelim kardeşim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2015 10:30 
Kullanıcı avatarı

ne olacak bunun sonun hiç bilen yok mu?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ağu 2015 10:42 
Kullanıcı avatarı

Ahhhh ahhh
Ses çıkmıyor artık ne yürekten ne kürekten
Bizi bu hallere düşürenleri Allah bildiği gibi yapsın biz de bu dünyada yaşarken görelim İnşallah

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Ağu 2015 14:50 
Kullanıcı avatarı

bir halt olmaz diyorsunuz yani bu saatten sonra

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 511, 512, 513, 514, 515  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.