Zaman: 21 Eyl 2017 09:46

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: AVGYO - Avrasya GYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 10:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

kır şu 0,62 direncini yolun açılsın kıramazsa aşagı salabilir ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 11:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Galibin tüm hisseleri tavan yaptı avgyo 0.50 den .60 a geldi demekki hisseyi toplayamadılar üstüne bide mepet aldılar mepet yükselince oda tavan yapması gerekmezmiydi yapmadı tek kar eden hissesi yükmelmesi gerekirdi çok manidar adamlar son üç gündür apaçık manipilasyon yapıyorlar yetkililerde hiç sormuyormu bu nasıl iş avgyo daki planları ne acaba ne zaman yükseltecekler hisseyi toplayınca herhalde tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa yalnız teknikle alakası yok bunu herkes biliyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 13:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

avgyo ve avtur harekete ayak uyduramadı gibi görüntüde.. bakalım sonradan coşar mı yoksa öylece bakar mı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 13:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

erkekinrengiolmaz yazdı:
avgyo ve avtur harekete ayak uyduramadı gibi görüntüde.. bakalım sonradan coşar mı yoksa öylece bakar mı

erkeğinrengiolmaz bu kağıdada bulaştınmı? EUKYO sana yetmiyormu? bir tane ölü toprağı bulanmış kağıda girmişsin üstüne birde avrasya sana ağır gelmesin. bulaşmadıysan bence bulaşma hiç. tabi ytd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 14:02 
Kullanıcı avatarı

ciklet yazdı:
erkekinrengiolmaz yazdı:

erkeğinrengiolmaz bu kağıdada bulaştınmı? EUKYO sana yetmiyormu? bir tane ölü toprağı bulanmış kağıda girmişsin üstüne birde avrasya sana ağır gelmesin. bulaşmadıysan bence bulaşma hiç. tabi ytd.

:))) maalesef.. kağıdın yukarılarda olduğu zamanlar bir miktar elimde kalmış.. 1.71 ortalamayla öyle duruyordu..hareket olunca ortalamayı 0.87 ye çektim, mepet ve metal den kar ettim bu kağıtta şimdilik beklemedeyim. uzun vadeciyim biliyorsun,

haklısın diğer kağıt 1 kademe bile oynamıyor, o can sıkıntısı. o nedenle ona arada bakıyorum.

ama portföyüm geniş.. ihtimaller çok, hepsini izliyorum.
hadi hayırlısı..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 14:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Araba Tamirciliği

Mahkeme noldu bilen varmi acaba..google eski haberleri gösteriyor..bilen varsa yazabilirmi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 15:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

erkekinrengiolmaz yazdı:
:))) maalesef.. kağıdın yukarılarda olduğu zamanlar bir miktar elimde kalmış.. 1.71 ortalamayla öyle duruyordu..hareket olunca ortalamayı 0.87 ye çektim, mepet ve metal den kar ettim bu kağıtta şimdilik beklemedeyim. uzun vadeciyim biliyorsun,

elinde varmı senin yukarıdan maliyetlenmediğin :) ama eukyo takibimde tahmin ediyorum yaz tatili gibi gireceğim. o zamana kadar 1 yılı devirmiş olur kısmen toparlanması için iyi bir süre olduğunu düşünüyorum. bende bunlardan iyi kar ettim. elimdede hareket devam eder diyerekten biraz bıraktım. bakalım arkadaşım inşallah sende bende kazanırız.

ama şunu biliyorum kendim dipten alıp ( örnek avgyo yu 5x lerden almak , eukyo yuy 0,7x lerden almak) bir zaman beklemeyi bilenler çok kazanıyor. çünkü patronlar spekler bir yere kadar aceleci kyyi döküyor ama benim gibi senin gibi uzuncuya ise eli mahkum para kazandırıyor. YTD.
kal sağlıcakla.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 15:16 
Kullanıcı avatarı

ciklet yazdı:
erkekinrengiolmaz yazdı:

elinde varmı senin yukarıdan maliyetlenmediğin :) ama eukyo takibimde tahmin ediyorum yaz tatili gibi gireceğim. o zamana kadar 1 yılı devirmiş olur kısmen toparlanması için iyi bir süre olduğunu düşünüyorum. bende bunlardan iyi kar ettim. elimdede hareket devam eder diyerekten biraz bıraktım. bakalım arkadaşım inşallah sende bende kazanırız.

ama şunu biliyorum kendim dipten alıp ( örnek avgyo yu 5x lerden almak , eukyo yuy 0,7x lerden almak) bir zaman beklemeyi bilenler çok kazanıyor. çünkü patronlar spekler bir yere kadar aceleci kyyi döküyor ama benim gibi senin gibi uzuncuya ise eli mahkum para kazandırıyor. YTD.
kal sağlıcakla.

işlerin yoğunluğu sebebiyle takip edemeyince yukarıdan maliyetli kaldı öylece.. ama ortalamayı düşürdüm.elbet ilerde bu kağıttanda kazanırım..haklısın arkadaş.. uzun vadede ve sabırlı olunca kazandırıyorlar.. kendine iyi bak bol kazançlar.. yaza doğru diğer kağıtta görüşürüz..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 16:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

bügün ya tavan ya taban

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 17:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

AVGYO şirket merkezine telefon açıyorsunuz, soruyorsunuz, Patronun duruşması ne zaman ? diye...verilen cevap şu : biz bilemeyiz, avukatları bilir, bizimle ilgisi yok, onun şahsi davası falan filan..bumudur yani şirket olmak ? bumudur yatırımcı bilgilendirmek ? bizimle ilgisi yok ne demek ? bu şirket kimin ? millet haber bekliyor..bunlarda yeraltı çetesi gibi şirket yönetiyorlar güya...ondan sonra soruyorlar hakime duruşmada; bizi neden içeri aldınız, biz masumuz diye..halka açık şirket gibi davranın, dürüst olun, kimse sizi içeri tıkmaz..şu an orada çalışanların sonu onlara benzemez umarım..çünkü bundan bile yatırımcı zarar görür..ytd..

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 506, 507, 508, 509, 510, 511  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.