Zaman: 23 Şub 2017 00:55

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: AVGYO - Avrasya GYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2013 12:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Çok ilginçtir çaycının bütün hisseleri yükselişe başlıyor bu adamların amacını anlayabilen varmı, yükseliş nereye kadar sürecek bi fikri olan varsa açıklayabilirmi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2013 18:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Uluslararası İlişkiler

arkadaşlar ne oldu hisse de ky kalmadı galiba

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2013 20:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Bu adam işi biliyor toplayarak gidiyor bana yeterdiyeninkini alıyor bakalım nereye götürecek tahminim 2 ü zeri olacak ama tabi ky kalırsa?asla yatırım tavsiyesi deyil işin tekniyinede bakarsanız buralardan bidaha almak yalan olur diye düşünüyorum hisse kademe kademe yukarı atıyor kendini belli bir noktaya gelirse tavana kitleyerek gider bekleyip göreceyiz yol uzun diye düşünüyorum?hissede olanlara bolşans.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2013 00:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Hüseyin fetih yazdı:
Bu adam işi biliyor toplayarak gidiyor bana yeterdiyeninkini alıyor bakalım nereye götürecek tahminim 2 ü zeri olacak ama tabi ky kalırsa?asla yatırım tavsiyesi deyil işin tekniyinede bakarsanız buralardan bidaha almak yalan olur diye düşünüyorum hisse kademe kademe yukarı atıyor kendini belli bir noktaya gelirse tavana kitleyerek gider bekleyip göreceyiz yol uzun diye düşünüyorum?hissede olanlara bolşans.

bu hisse teknik bilmez uygulamaz hiçbir teknik olmazboşuna rakam telafuz etmeyin kendileri satıp kendileri alıyorlar galip öztürün kağıtları sıra ile batar sıra ile çıkar gününü bekletin sadece bu aralar mepet işlemde bekleyin sıra bunada gelir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2013 12:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

patronu madara ettiler...kağıtları ile birileri oynayıp duruyor..artık direksiyon onda değil..ona ait hisseler gözetim altında..alıp satamıyor..bence alanlar satışa geçiyor..kısa sürede eski tabanlarını görürse hisseler şaşırmamak lazım..ortalama düşüreceklere selam olsun...ytd...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2013 12:38 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

169 un satış haberinden sonra Mepet ile hareketin başlayacağını düşünüyorum..
Kafamdaki soru..
Alınan MEPET kaçtan çakılacak?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2013 12:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Havacılık Uçak Mühendisliği

herkese bol kazançlar

En son ciklet tarafından 26 Oca 2013 16:55 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2013 13:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

kardeşim 2862 tl gözüküyor ondan %100 kazansan ne olcak adamlar milyonlarla oynuyor :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Oca 2013 19:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

Arkadaşlar DENETİMLİ SERBESTLİK YASASI dün itibariyle yasalaştı. Davanın geçen hafta neden görülmediği sanırım anlaşılıyor. Bu hafta patronu yargılayıp bu yasadan faydalandırabilirler diye düşünüyorum. Kısacası bu hafta çok önemli. Serbest patron, serbest hisse demek mi, bunu bu hafta göreceğiz..Prangalarından kurtulmuş bir AVGYO tüm İMKB'yi sa(o)llayabilir. ytd...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 16:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Uluslararası İlişkiler

merhaba arkadaşlar tekrardan kağıdımız geri gelmeye başladı hepimiz için hayırlısı sanırım herkes sattı elindeki kağıdı formda ses yok.

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.