Zaman: 20 Şub 2017 13:45

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: AVGYO - Avrasya GYO Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 17:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

169 numara beklenecek...o tarihe kadar rüzgarsız havada kayıkta şekerleme..kanımca

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 17:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

Diplere doğru uygun adım...güzel güzel, ağır ağır veriyorlar milletin eline hisseleri..millette almaya devam ediyor...alan oldukça o verecek, 0,30'a kadar yolu var...İMKB'nin en manipülatif kağıdı bu...Hazirana kadar ciddi bir hareket beklemiyorum ben..( Patronun alım satım cezası bitene kadar)..ytd.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 17:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

thinking yazdı:
Diplere doğru uygun adım...güzel güzel, ağır ağır veriyorlar milletin eline hisseleri..millette almaya devam ediyor...alan oldukça o verecek, 0,30'a kadar yolu var...İMKB'nin en manipülatif kağıdı bu...Hazirana kadar ciddi bir hareket beklemiyorum ben..( Patronun alım satım cezası bitene kadar)..ytd.

seninde ne dediğin belli değil milleti telaşa düşürme.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 19:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

canlar_52 yazdı:
thinking yazdı:

seninde ne dediğin belli değil milleti telaşa düşürme.

orhanavgyo pardon thinking gerçekten hisse sende varmı yoksa dalga mı geçiyorsun sürekli neden 0.23 diyorsun varsa sat al 0.23 den kurtul 0.60 geldiğinde %200 karla satarsın boşuna bekleme burda moral da bozma sana vermem 0.56 dan kusura bakma kim verirse versin sana

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 19:15 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

dayanaksız manipülatif yorumlar baş ağrısı yapıyor artık...bu türden suç karinesi içeren yorumların print screen görüntüleri ile soruşturma konusu olduklarını hatırlarım...direk SPK gidebilir..BU konuda site yönetimi herkese mesaj gönderdi yanlış hatırlemıyorsam..silsen bile kayda girdiyse dönüşü olmayabilir..30 kuruş hedefinizi ciddiye alıyorum ve dayanağını soruyorum...lütfen yazınız..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Oca 2013 23:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

flamenco72 yazdı:
dayanaksız manipülatif yorumlar baş ağrısı yapıyor artık...bu türden suç karinesi içeren yorumların print screen görüntüleri ile soruşturma konusu olduklarını hatırlarım...direk SPK gidebilir..BU konuda site yönetimi herkese mesaj gönderdi yanlış hatırlemıyorsam..silsen bile kayda girdiyse dönüşü olmayabilir..30 kuruş hedefinizi ciddiye alıyorum ve dayanağını soruyorum...lütfen yazınız..

adamlar ben dahil milleti batırmış, soymuş, tam 1 senedir 1 kez bile seans durdurma vermemiş bir imkb yönetimi var arkadaşım..bu forumda intihar etmeyi düşünen arkadaşlar oldu, geriye bakıp görmeniz mümkün..buradaki herkes para kazanmak için burada, spek'ler dahil !!! 1 sene içinde 2 defa milleti gaza getirip sonrada mağdur ettiler..3,59'dan maliyetlendiğimde bana bu hissenin 0,46'ya geleceğini söyleseler kahkalarla gülerdim..ama geldi..bu yüzden kendim dahil herkesin dikkatli olmamız konusunda acizane fikir beyan etmeye çalışıyorum..ama şunuda biliyorum ki, burada yazanların epeyce bir kısmı sanal yönlendirmeler yapıyor..Allah yardımcımız olsun..ve her yazımda olduğu gibi!!! yine yazıyorum...YTD.YTD.YTD....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2013 03:16 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Aşağıdaki linkten devam edebilirsiniz.

avgyo-avrasya-gyo-hisse-senedi-yorumlari-t5719.html

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 507, 508, 509, 510, 511

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.