Zaman: 30 Mar 2017 09:42

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BLCYT - Bilici Yatırım San Tic Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2013 16:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

kardes kaçtan aldın yuklumu aldın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2013 16:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Araba Tamirciliği

dseam13 yazdı:

MALASEF KARDEŞ 2 HAFTA ONCE ALDIM ALIR ALMAZ BİR TABAN YEDİM AMA DAHA SONRA TOPLADI 500 LİRA ARTIYA GECTİM TAM BEN SATMA HESABI YAPARKEN GECEN PERSEMBE 2 DK TABAN YAEDİ SONRASI MALUM SUREKLİ TABAN BENDE İŞDEN DOLAYI TAKİP EDEMEDİM SUAN RESMEN ELİMİZDE KALDI ZARAR BUYUK CIKSAM BİR TURLU CIKMASAM HERGUN DUSUYO BURDAN CIKSAM HANGİ HİSSE YE GİRECEGİM GİRSEM RADAN ZARARI CIKARACAGIM BELİRSİZ BİLEMEDİM NE YAPAYIM

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2013 17:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

BARAMA yazdı:
dseam13 yazdı:

MALASEF KARDEŞ 2 HAFTA ONCE ALDIM ALIR ALMAZ BİR TABAN YEDİM AMA DAHA SONRA TOPLADI 500 LİRA ARTIYA GECTİM TAM BEN SATMA HESABI YAPARKEN GECEN PERSEMBE 2 DK TABAN YAEDİ SONRASI MALUM SUREKLİ TABAN BENDE İŞDEN DOLAYI TAKİP EDEMEDİM SUAN RESMEN ELİMİZDE KALDI ZARAR BUYUK CIKSAM BİR TURLU CIKMASAM HERGUN DUSUYO BURDAN CIKSAM HANGİ HİSSE YE GİRECEGİM GİRSEM RADAN ZARARI CIKARACAGIM BELİRSİZ BİLEMEDİM NE YAPAYIM

hepimiz aynı durumdayız elbet vardır çıkışı bekleyeceğiz borsa çoştu bunlar hala satıyor inşallah yemeleri kısmet olmaz...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2013 20:23 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

Kaderdaş BARAMA bu tuvalet kağıdına günde ettiğim nameler beni cehennemin dibi ile kesin tanıştıracak. 10 bin yuvarlak zararım var toplasan 2,5 günde . Kağıdın KOÇ ları bu paraşütsüz düşüşün meyvesini yerken ne idüğü belirsiz ciddiyetsiz kurum SPK bu düşüşü sorgulamadı bile. Kader deyip beklicez bu hırsızların keyfini. Onlar bizden aldıkları ile başka kağıtlarda sörf yaparken bizde 5 seans daki % 45 kayıbı sindirinceye kadar nameye devam edecez artık buraya ne zaman canları isterse o zaman dönerler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2013 11:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

diğer köyde blcyt kapnmıs varmı bılgısı oaln

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2013 12:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

kağıt 0.50 lere kadar düşer arkadaşlar,,bilici ailesi adanada hırsız diye bilinir,bunu unutmayın almayan arkadaşlara tavsiyem sakın girmesinler,alanlarada allah yardımetsin...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2013 12:28 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Araba Tamirciliği

drmrt yazdı:
Kaderdaş BARAMA bu tuvalet kağıdına günde ettiğim nameler beni cehennemin dibi ile kesin tanıştıracak. 10 bin yuvarlak zararım var toplasan 2,5 günde . Kağıdın KOÇ ları bu paraşütsüz düşüşün meyvesini yerken ne idüğü belirsiz ciddiyetsiz kurum SPK bu düşüşü sorgulamadı bile. Kader deyip beklicez bu hırsızların keyfini. Onlar bizden aldıkları ile başka kağıtlarda sörf yaparken bizde 5 seans daki % 45 kayıbı sindirinceye kadar nameye devam edecez artık buraya ne zaman canları isterse o zaman dönerler
BANA cok koydu kardeş adamlar satmam bile fırsat vermediler benim butun morel alt ust oldu zaten su lanet borsada parayı erittim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2013 17:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

inanmayın bu çıkışlara,milletin eline verme çıkışı bu..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2013 11:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

KESINLIKLE ALMAYIN BU TAM BIR VURĞUNCU KAĞIDI ONUN ICIN KESINLIKLE VE KESINLIKLE ALMAYIN ALANIN ELINDE KALIR SPEK ALAN OLMAZ HER ĞÜN YAZCAM BURAYA ALAMYIN DIYE BAKALIM KIME SATCAKSIN YOKSA TABAN TABANMI INECEKSIN ALICI BULURSAN INERSIN AMA SANA BU GİDİŞLE HİÇ KIMSE INANNMAZ BUNU ASLA VE ASLA UNUTMA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2013 15:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

ERBAALI60 yazdı:
KESINLIKLE ALMAYIN BU TAM BIR VURĞUNCU KAĞIDI ONUN ICIN KESINLIKLE VE KESINLIKLE ALMAYIN ALANIN ELINDE KALIR SPEK ALAN OLMAZ HER ĞÜN YAZCAM BURAYA ALAMYIN DIYE BAKALIM KIME SATCAKSIN YOKSA TABAN TABANMI INECEKSIN ALICI BULURSAN INERSIN AMA SANA BU GİDİŞLE HİÇ KIMSE INANNMAZ BUNU ASLA VE ASLA UNUTMA

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 18  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.