Zaman: 20 Oca 2017 02:26

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BLCYT - Bilici Yatırım San Tic Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Nis 2013 16:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

ERBAALI60 yazdı:
ERBAALI60 yazdı:
KESINLIKLE ALMAYIN BU TAM BIR VURĞUNCU KAĞIDI ONUN ICIN KESINLIKLE VE KESINLIKLE ALMAYIN ALANIN ELINDE KALIR SPEK ALAN OLMAZ HER ĞÜN YAZCAM BURAYA ALAMYIN DIYE BAKALIM KIME SATCAKSIN YOKSA TABAN TABANMI INECEKSIN ALICI BULURSAN INERSIN AMA SANA BU GİDİŞLE HİÇ KIMSE INANNMAZ BUNU ASLA VE ASLA UNUTMA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Nis 2013 16:13 
Kullanıcı avatarı

ERBAALI60 yazdı:
ERBAALI60 yazdı:
ERBAALI60 yazdı:
KESINLIKLE ALMAYIN BU TAM BIR VURĞUNCU KAĞIDI ONUN ICIN KESINLIKLE VE KESINLIKLE ALMAYIN ALANIN ELINDE KALIR SPEK ALAN OLMAZ HER ĞÜN YAZCAM BURAYA ALAMYIN DIYE BAKALIM KIME SATCAKSIN YOKSA TABAN TABANMI INECEKSIN ALICI BULURSAN INERSIN AMA SANA BU GİDİŞLE HİÇ KIMSE INANNMAZ BUNU ASLA VE ASLA UNUTMA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Nis 2013 10:50 
Kullanıcı avatarı

BORSADA 3 TANE SOYĞUNCU BAŞTA GELEN FLAP KRONT BLCYT BUNLARI ASLA VE ASLA ALMAYIN BATARSINIZ

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Nis 2013 11:14 
Kullanıcı avatarı

EVET VAR ELIMDE ALIŞ OLUNCA SATIŞ OLURYOR SPEKTE MALIYETI DÜŞÜRÜYOR ONUN ICIN YENI YATIRIMCI ALMASIN ALINCA BU CIKMAZ ALICI BULAMAZSA ŞUNDAN EMIN OL 2 LERE KADAR ĞIDERDI ĞECEN ĞÜN 1,81 DEN DÖNDÜ NEDEN DÖNDÜ MILLET YÜKLENDI ONUN ICIN SEN RAHAT OL BUNU EŞŞEK SPEK ALICI BULAMAZSA ALIP YUKARI GÖTÜRMEYE MECBURR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Nis 2013 16:06 
Kullanıcı avatarı

YINE CARPTINMI MILLETI 1,51 LERDE ĞEZIYORSUN BEN DIYORUM IŞTE YAKLAŞMAYIN ALMAYIN DIYE BOŞUNA DEMIYORUM 1 ALIŞ YAZ ANINDA ORAYA VERRR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Nis 2013 21:26 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

bu kağıda DİKKAT bataklık gibi kağıt. YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 May 2013 14:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

arkadaşlar bu kağıdın fiyatı 050 kuruşa kadar iner,sakın satmayın diyenlere inanmayın elinizde varsa satın,tabi fazla zarar etmiyorsanız,fazla zararda olanlarında kararı kendileri vericek tabiki,spek kar edeceği kadar etti elinde kalan hisselerin hepsi kar neyesatsa zarar etmez misal 1 tl misal0.75 kar eti nasılolsa,pazarcı zihnietiyle çalışır bu spekler,pazarcıda 100 kilo domatesin 50 kilosunu yüksek karla satıp birazda kara geçince geriye kalan domatesleri neverdin iyi bildin diyip fiyatları aşağı çeker,geriye ne kaldıysa satıp işin içinden çıkar...operesyon biter..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2013 02:13 
Kullanıcı avatarı

öldürdün mılletı malıyet 1,70 bakalım ne yapcaksın bır hafta tavan gıtsen oralara yıne gelmez ama 2 den aşagı satmamm ortam düzelsın tavan serısıne başlar o aradada satarım mıllet sattı bayada mal topladılar bakalım ne yapcaklar buralardan o malları sattacklarını sanmıyorum 1,50 ğecemeden ne söylesek boş kac ay önce yazmıştım benı bu hissede tanıyanlar tanır boş bır yükselış olabılır dıkkat etmekte fayda var 1,50 ğecılmeden önü karanlık dıye düşünüyorum al sat tavsıyesı deıldır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2013 12:56 
Kullanıcı avatarı

satacak mal kalmadı mıllette alacak parada yok meydan sana kaldı spek 3 aylık soluklanmada bakalım nereye kadar ğötürceksın ordan mıllettın canını yıne yakarsın malı ıyı yerlerden topladın malıyet 1,70 ğecen ğün 1,10 lardan alcaktım korktum ne olca belırsız bır senet

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Nis 2014 15:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

düzenli kar eden bir şirket. ama daha çok süründürecek galiba.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 18  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.