Zaman: 17 Eki 2019 05:42

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Borsa da e işleme ilişkin kafamı karıştıran noktalar
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 22:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

Borsa yorumu sitesinin bu değerli bilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim forumda bulamadığıne oldu ki bulupta anlamadığım bir kaç noktayı sormak istiyorum sizlere yardımlarınız için teşekkür ederim.
:idea:
Satış emrimi akşamdan verdim diyelim gün içinde çalıştığım için sisteme hiç giremedim diyelim sistem kendi hissemi alır mı yada satar mı ?
:arrow:
Bankamın benden kestiği komisyon oranı hisseye işleme göre değişir mi ?
Hisseyi satmak ve almak istediğimde bu işlemin olma olasılığı yüzde olarak belli midir?
Tüm internet sistemleri aynımıdır yada kaliteli daha iyi diyebileceğimiz var mı?

ilginize ve desteklerinize teşekkürler... :!:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: Borsa da e işleme ilişkin kafamı karıştıran noktalar
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 23:16 
Kullanıcı avatarı

teşekkürler cevabınız için sistem başında olmama gerek yok yani emirden sonra al sat için işlerimi akşam evde yapabilirim gün içinde sistemden bir haber olsam da önemi yok diye anladım :?:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Mesaj Başlığı: Re: Borsa da e işleme ilişkin kafamı karıştıran noktalar
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 23:54 
Kullanıcı avatarı

Çok teşekkür ederim bu bilgiyi paylaştığınız için gerçekten böyle pratik güzel cevaplar vermeniz uzmanlığınız ile ölçülür saygılar iyi akşamlar.. :arrow:

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.