Zaman: 25 May 2017 15:30

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Borsa Duvar Yazıları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Ağu 2012 16:06 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

X kişi yazdı:
17 Ağustos
15:37 Alman Milletvekili Willsch’in Yunanistan için kurtarma anlaşmasının şartlarının hafifletilmesinin değerlendirilmekte olduğu açıklamaları da olumlu havanın korunmasında etkili oluyor, İMKB de Avrupa borsalarında yakalanan havaya katılmış durumda, %1,30 primle endeks 65.760 puanda, EURUSD 1,2350'nin, Dolar/TL ise %7,74'e çıkan gösterge tahvil faiziyle 1,80'in üzerinde ...

BU ÜÇ KAĞITÇILAR MİLLETİ MALLANDIRMAK İÇİN DAKKALIK HABERLER GEÇİYORLAR

Y kişi yazdı:
X kişi arkadaşımıza katılıyorum. al hisse senedi al yüzde yüz kazancaksın endeks hayata dönmez, olumlu hava devam ediyor.Nasıl yazdığıne oldu ki hedef yüzde 700 hisse senedinde şimdiden trilyonersin, bende alıyım burdaki arkadaşlardan para yalanı dolan bas , herkezi aynı hisse senedinden aldır vur voleyi gitsin.Başkasının parası acaba nerelerinden çıkıcak okumuş üç kağıtcılarda çok.Onun için sadece benim yazılarımı okuyun yatırım konusunda birşeyler öğrenmek istiyorsanız , benim palavrayla işim olmaz diyorsanız.............

Üniversiteli , yukardaki yazılar bu forumun bir başlığından alıntı. Yukarıdakine ithafen yazıldığını düşündüğüm alttaki yazıyı anlayıp yorumlayabilir misin? :)

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.