Zaman: 24 Eyl 2017 11:32

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BORSA MAĞDURLARI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Mar 2012 20:18 
Kullanıcı avatarı

Zahit Ve Beşiktaş arkadaşlara açıklamalarından dolayı teşekkür ederim.1985 yılında borsanın ilk günlerinden buyana zaman zaman borsayla ilgilendim.Bu kadar cacık olduğunu görmedim.İşi artık tamamen kumara çevirdiler.Bu defa ana paramı bi kurtarayım (Nasıl?Ne zaman Allah biliR) bidaha zor girerim.Forumlarda gördüğüm kadarıyla büyük çoğunluk benim gibi düşünüyor.Bizim gibi ky ları kaçırsınlar,sonrasında keriz diye birbirlerini silkelerler artık.Bu keriz silkeleyiciler kimlerse buradan uyarıyorum.BİNDİĞİNİZ DALI KESİYORSUNUZ haberiniz olsun.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Mar 2012 00:22 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Kaptanlığı

üstadlar tesekkürler ky cıyı bılgılendırdınız..bazılarının işine gelmesede..Size dua eden cok..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2012 08:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

zahit hoca; ataç'da madurum.
grafikli veya grafiksiz ataç'ı yorumlar mısınız?

zahit yazdı:
Borsada mağdur olanlar gelende aşırı yapay yükseltilmiş hisseleri alarak darbe yiyorlar..ÇOĞU BU TUZAĞA DÜŞÜYOR..Kapkaççıların sistemi hakkında biraz bilgi vereyim..
1-Genelde halka açıklığı az küçük veye orta boy şirketlerin hisselerini tercih ederler..
2-Hissede önce baskı oluşturup, değişik aracı kurumlardan hesap açarak düşük fiyattan toplarlar..
3-Sonra paslaşarak yükseltmeye başlarlar,ilk yükseliş, yatırımcının dikkatini çekmez,geri çekilmeye de pek fırsat vermezler..Gittikçe vitesi yükseltirler..Forumlarda hisse yer göğe sığdırılmaz..
4- Satmak istedikleri fiyatın üzerine bir fiyat seviyesine çekip, oradan hisseye az sayıda gelen kylere dağıtırlar..Sonrada malı elden çıkarmak istedikleri fiyata düşürürler ve güçlü bir destek atarlar..
5- Güçlü desteği gören kyler fiyatın ucuzladığını düşünüp, alım emirleri yağdırırlar..
6- Yüksek işlem hacmine rağmen fiyat yükselmez..kyler toplama yapıldığını düşünürken, aslında dağıtıne oldu kiılmakta.. BU SÜRE BİRKAÇ GÜNDEN 1-2 AYA KADAR DEVAM EDER..
7- Dağıtım işi bitince desteği çekerler, düşüş devam eder, genelde çıkışa başladığı yer kadar bu hisseler düşer..
cemaş, avgo, mataş, berksan, Vakko sönmez enyakın örnekleri..

BU İŞİ ENİYİ YAPAN EURO İDİ..ŞİMDİLERDE İŞBANKASI YAPIYOR..BELKİ DE İŞBANKASINA PALANI SERMİŞ BU KAPKAÇÇILAR..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2012 11:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

Arkadaşlar şu sıralar tv de ************ı verilen bir güvenlik firması bu ay sonunda halka açılacak,hiç bir maddi değeri olmayan resmen batık gibi(personelinin maaşları hem çok düşük hemde insanları aylarca maaş vermeden çalıştırıyorlar)ben küçük yatırımcının bu hisseden uzak durmasını tavsiye ederim,böyle bir hisseyi halka açarak halkı soyduranlar bunun sorumluluğunu hiçmi duymuyorlar bence vicdansızlık ahlaksızlık böyle batık firmaları halka arz ettirmek.(sanırım firma sahiplerinin akepeli olması en büyük etken ve ikinci bir denizfeneri vurgunuda burda yaşanabilir)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2012 18:27 
Kullanıcı avatarı

bende küçük yatırımcıyım kazanmak çok zor. büyük hisselere bakıyorum.
küçükler biz girince yükselmiyor.bankalar demir çelik fabrikaları gibi köklü ve hacmi yükseklere bakıyorum
mesela vakıfbanka 40000 tl yatırırsam hergün yüzde 20 artan berkosan metro avgyo vb lere 1000tl yatırıyorum
aslında insan tam tersi diyor ama
büyükler az kazandırır az kaybettirir. küçükleri biliyorsunuz
ocağa incir ağacı diker

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2012 18:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

sonsuzcu yazdı:
bende küçük yatırımcıyım kazanmak çok zor. büyük hisselere bakıyorum.
küçükler biz girince yükselmiyor.bankalar demir çelik fabrikaları gibi köklü ve hacmi yükseklere bakıyorum
mesela vakıfbanka 40000 tl yatırırsam hergün yüzde 20 artan berkosan metro avgyo vb lere 1000tl yatırıyorum
aslında insan tam tersi diyor ama
büyükler az kazandırır az kaybettirir. küçükleri biliyorsunuz
ocağa incir ağacı diker

Brisa ve Netaş küçük olduğundan ocağımıza bilumum ağaçları diktiler.

Mesaj Başlığı: GOLDAS
Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Mar 2015 16:52 
Kullanıcı avatarı

Goldasin son durumu hakkinda bilgisi olan varmi ben uzun zamandir takip etmiyordum. ancak yargitay karari bozmus ... son durumu nedir borsaya geri donecekmi

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.