Zaman: 28 Mar 2017 03:36

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: BORSA MAĞDURLARI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Mar 2012 13:26 
Kullanıcı avatarı

Slm Ark.Türkiyede borsanın açıldığı zamandan beri zaman zaman borsa ile ilgilendim.Bu seneki kadar dengesiz bir piyasa görmedim.Şuanda küçük yatırımcı olarak anaparamın yarısını kaybetmiş durumda sinir ve sitres yüklü olarak beklemedeyim.Sanıyorum benim gibi mağdur çok.Burada borsa mağdurları olarak bir başlık açıyorum.Burada sorunlarımızı ve bilgilerimizi paylaşalım.Buradan büyük yatırımcılara sesleniyorum.Sadece kendinizi düşünmeyin.Durum böyle devam ederse sanırım küçük yatırımcı diye bişey kalmayacak.Kendi kendinize borsacılık oynarsınız artık.Kendi adıma söylüyorum.Ana paramı kurtarayım bir dakika bile durmam,birdahada borsaya zor girerim artık.

Mesaj Başlığı: Re: BORSA MAĞDURLARI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012 01:09 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Grafik Dizayn

İnsan girmem iyor da bir bulaştı mı sigraden beter,Ben arabayı sattım borsada erittim .
Eroin nasıl bilmiyorum ama sürekli borsayı kontrol edesim geliyor,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012 12:04 
Kullanıcı avatarı

Evet Ark.aynen dediğin gibi,insan kez bulaştımı bırakamıyor.Türkiyede borsanın açıldığı günden beri ufak tefek hep ilgiliyim.Ama bu kez bence borsa çok değişti.Onun için ana paramı eninde sonunda bana verecek,paramı kurtarayım birdaha zor girerim.Geçen yıl Woswos 98 polo arabamı 12.500 liraya Nisanda satıp borsaya girdim.Şuan param 6.700 lira kaybımı hesap edin.Birde sattığım gün paranın tamamını altına yatırsaydım.Offfff düşünmek bile istemiyorum.Buradan spek veya herneyseler, büyük yatırımcılara sesleniyorum.Bindiğiniz dalı kesiyorsunuz,küçük yatırımcı diye birşey kalmayınca kendi kendinize oynarsınız artık.Allah sonumuzu hayırlı etsin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 00:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

r-k geçmiş olsun kayıplarından dolayı... ben daha borsaya yeni yeni başladıne oldu ki daha hiç alım satıne oldu kiım ama 7 aydır borsayı öğrenmek için her türlü bilgiyi değerlendiriyorum kendime göre stratejiler geliştiriyorum ve eğer ki kendi sistemime uyabilirsem kaybedeceğim oran belli şimdiden. kademeli alış stratejisini de alışlarda uygularsam kaybetme riskini daha da azaltırım diye düşünüyorum. sizce de böyle yapmak doğru değil midir? sizin tecrübeleriniz nelerdir? paylaşırsanız çok sevinirim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 19:49 
Kullanıcı avatarı

Tşk ederim.İnşallah birgün kayıplar telafi edilecek.Gelelim senin soruna; kardeşim ilk söylemek istediğim, sakın bu işe bulaşma,bulaşırsan kolay kolay çıkamazsın.Bence borsa artık tamamen kumar oyunu gibi oldu.Bi bakarsın çokça kara geçmişsin çıkayım dersin hadi biraz daha çıksın dersin çıkamazsın.Zarara girersin zararı kurtarmadan çıkamazsın.Çok inceliyorum,çokça araştırıyorum demişsin.Genelleme ile söyleyeyim.Hiçbir işe yaramaz.Bana sorarsan birkimin varsa git altın al,git hazine bonosu al enazından başın ağrımaz.Ben kesin bulaşma diyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Grafik Dizayn

Olmaz illade bir girip deneyeceğim diyorsanda kaybeeceğin tutarı belirle, aldığın hisse senedi düşmeye başladığında sat, zararın neresinden dönersen kardır, beklesin yükselince satarım dersen ; çok beklersin,
yinede kimseye fazla soru sorma, 6. hissin ne diyorsa onu yap,
iyi akşamlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Borsadan aldığım zevki hayatta başka hiçbirşeyden alamıyorum.bende zarardayım ama günü gelince kara geçerim borsadan yeri geldi para da kazandım ama bunun zevki çok başka!ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:54 
Kullanıcı avatarı

Schalke yazdı:
Borsadan aldığım zevki hayatta başka hiçbirşeyden alamıyorum.bende zarardayım ama günü gelince kara geçerim borsadan yeri geldi para da kazandım ama bunun zevki çok başka!ytd

Evet Ark.Biraz kazanınca çok zevk alırsın,ama sakın kendini kaptırma.Unutmayalım kumara alışan biride kolay kolay kopamaz kazandıkça daha çok ister;kaybettikçe kazanma umuduyla devam eder.Sonuç neyi varsa kaybeder.

Birde şöyle düşünelim.Buradan kazanılan her kuruş bir diğerinin kaybettiği kuruş olup "ah" lı paradır.Öyle sanıyorumki kimseye yaramaz.Naçizane fikrim en iyisi hiç bulaşmamaktır.Şahsen ana parama döneyim çıkacağım birdahada tüm gücümle girmemeye çalışacağım.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:57 

Schalke yazdı:

Aynen bende c.tesi ve pazar günleri bosa yasiyormusum gibi geliyor adrenalin yok heycan yok:) ha bilsen en basta böyle olucagini girermiydin cvbim girmezdim:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Mar 2012 23:58 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

r-k yazdı:
Schalke yazdı:

Evet Ark.Biraz kazanınca çok zevk alırsın,ama sakın kendini kaptırma.Unutmayalım kumara alışan biride kolay kolay kopamaz kazandıkça daha çok ister;kaybettikçe kazanma umuduyla devam eder.Sonuç neyi varsa kaybeder.

Birde şöyle düşünelim.Buradan kazanılan her kuruş bir diğerinin kaybettiği kuruş olup "ah" lı paradır.Öyle sanıyorumki kimseye yaramaz.Naçizane fikrim en iyisi hiç bulaşmamaktır.Şahsen ana parama döneyim çıkacağım birdahada tüm gücümle girmemeye çalışacağım.

Görüşüne saygı duyuyorum ama bir şunu da söylemeden edemeyeceğim.
Borsa oynanmaz yatırıne oldu kiılır bu şekilde bakarsak kaybetme riskimiz azalır.yoksa altında alsan hisse de alsan zarar edersin.
Bak ben kuyumcuyum geçen hafta altının hası 100 liradan bir gecede 96ya indi.
Sabah 04.00 de açılıyor gece 23 e kadar işlem goruyor ons..fakat bekleyenler tabiiki kazanacaktır.
Yatirım olarak bakarsanız hiçte kumarla alakası yok.saygılar.YTD

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.