Zaman: 24 Tem 2017 13:26

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BORSA YORUMU
Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2016 12:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

goldsafir yazdı:
goldliebling yazdı:
bozuk düzen yazdı:
At izi it izine karistiginda vadiye sis coktugunde ne oldugunu kimse anlamaz oyunu sadece oyun kurucu bilir heryerde oldugu gibi olan aslinda gayet basit kimin ne soyledigine baktiginizda dun ordudaki ulusalcilara operasyon yapan ortaklik bugun o ayni ulusalcilara ortak operasyonu yapti film bitti onlar degilmiydiki amerikanin adamlari ya peki bunlar degilmiydi amerikanin adamlari feto dahil kimse bu filmin altina imza atmadi bizi sevmeyen hic kimsede demedi biz darbeyi destekliyoruz darbe desteklenmez ancak sizi sevmeyenler yinede biseyler soyler sanirim komsularla normallesmenin hediyesi bunlar tasfiyesine dunyanin ses cikarmamasi olacak 2saatte darbe 8saatte darbeyi bastir
p 18 saatte yargilama baslasin 2800 hakimi de yanina koy listeler hazir bu capta bi paketleme icin gereken sadece biraz gurultu cikarmakti kimse ne oldugunu anlamadan basari bir film izledik yapimda emegi gecen herkese tesekkurler bir suru komik ayrinti var ancak fazla lafi uzatmaya gerek yok milletin duygulari yeniden kabardi bir kurtulus savasinda ciktilar 24 saat gecmeden bayramda bitti pazar dinlen pazartesi is basi herkese iyi geceler

SEN FİLMİ İHANET YUVANDA SEYRETMİŞSİN.
O KADAR ŞEHİT, NÖBET TUTAN O KADAR MİLLET,TANKIN ÖNÜNDE ŞEHİT OLANLAR,APTAL VE OYUNCU.
SENİN GİBİ HAYSİYETSİZLERİN SÖZCÜLÜĞÜNÜ YAPANLARMI AKILLI LAN?
NESİNİZ LAN SİZ? HALA BÖLÜCÜLÜK PEŞİNDESİNİZ YAW..
AT İZİ BELLİ (MİLLET) İT İZİ DE BELLİ(SİZ).. MERAK ETME.. ATLARIN AYAKLARI ALTINDA KALACAKSINIZ..
UTANMIYORDA YAW. YAZDIKLARINA BAK ŞUNUN. HAİN.::!!!

goldliebling yazdı:
mickey yazdı:
Bu kurmaca olayın görevi başındaki emireri asker polise patlaması çok acı. Endeks pazartesi eksi açacak mecbur, malda olmam ve zarara uğramam bile inanin bu durum kadar uzmemiştir beni. Faturayi fetoya kesmek en kolay olan bi algi operasyonu. Yüce Allah'ım sebep olan zalimlerin cezasını tez vakitte versin.

SİZİN BEYNİNİZ KİLİTLENMİŞ HAİNLER.
ZALİN DEDİĞİN HÜKÜMET SAYESİNDE BUGÜN BAKKALA RAHT GİDECEKSİN.
NE KADAR FETOCU VARS ALLAH OCAĞINI SÖNDÜRSÜN.

bozuk düzen yazdı:
Lan bana bak o klavyeni takarim bi tarafini soyu belirsiz it herkes fikrini yazar inanip inanmamak kisiyi baglar ben kimsenin fikrinden dolayi burda laf atmadim kimseye comak cikinca niye havliyosun ben vatandassim cok sukur kimsenin iti olmadik bu cevap hakkimdi bidaha satasirsan baska turlu yapicaz

GOLDLİEBLİNG HAKARETTEN DOLAYI ENGELLENMİŞTİR..
AĞZI LEŞ, KENDİNİ YÜKSEK BİR YERLERDE GÖREN BOZUK DÜZEN NİKLİ BOZUK ŞAHIS HALA YAZMAYA DEVAM..

ADALETLİ SİTE BUMU ADMİN.
Bizide engelledin farzediyoruz..Canın sağolsun.Ben ADALETSİZLİĞE SUSAMADIM..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2016 14:11 
Kullanıcı avatarı

HERŞEYİN TİYATRO OLDUĞUNU KURMA OLDUĞUNU SÖYLEYENLER OKUSUN

RTE: Ben başkan olmak istiyorum ama olamıyorum.Bana yardım edin

Komutanlar : Ne yapalım Sayın Cumhurbaşkanım

RTE: Bana darbe yapıyormuşsunuz gibi yapacaksınız.Bende bastırıp kahraman olacağım

Komutanlar : Peki sonra bize ne olacak?

RTE: Rütbeleriniz sökülecek.Ömür boyu hapis yatacaksınız.Vatana ihanetten idam da edilebilirsiniz belki.
Hatta aileniz rezil çocuklarınız perişan olacaklar.Mla varlığınıza da el konacaktır.

Komutanlar : Tamam Cumhurbaşkanım tiyatroya başlıyoruz Çünkü hepimiz gerizekalıyız :)
.................

Yahu tiyatro diyenlere gerizekalı demek bile iltifattır. :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2016 22:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

sn site yoneticisi bu arkadaşın burda olma amacı kapanan hesabının siniri galiba lutfen siz geregini yapın tşk

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Tem 2016 22:59 
Kullanıcı avatarı

bozuk düzen yazdı:
sn site yoneticisi bu arkadaşın burda olma amacı kapanan hesabının siniri galiba lutfen siz geregini yapın tşk

bozuk düzen yazdı:
Lan bana bak o klavyeni takarim bi tarafini soyu belirsiz it herkes fikrini yazar inanip inanmamak kisiyi baglar ben kimsenin fikrinden dolayi burda laf atmadim kimseye comak cikinca niye havliyosun ben vatandassim cok sukur kimsenin iti olmadik bu cevap hakkimdi bidaha satasirsan baska turlu yapicaz

ADMİN YUKARIDA LAFI GÖRMEDİN DİYE DEFALARCA SÖYLEDİM.
ADALETLİ OL DİYE UYARMAK İSTİYORUM SENİDE..
madem bu konuşma sakıncalı değil..
bak çocuk..
soysuz nedir biliyormusun ?bal gibi biliyorsuuun. sen sin soysuz.
askeri ve vatandaşı şehit olunca Cumhurbaşkanının oyunu diyen, devletine yapılan cürüme sevinen ve devletini suçlayan,
niki bozuk düzen olan kişilere SOYSUZ denir Çocuk.
Bak..!!Biri sana klavyeyi iyi takmış ki, o acı içinde kalmış çocuk.
Biz kimseye klavye takmıyoruz ve taktırmadık Çocuk..
ÇOCUK..Herkesi kendin gibi hain zannedip uluorta sallama..
Bakarsın eloğlu bu sefer klavye değil elektrik takarlar bir tarafına SOYYYYSUZZZ.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eki 2016 23:12 
Kullanıcı avatarı

fitch birkaç gune not açılaması yapıcak sp ile sözleşmemiz yok yani en az iki kurum derken moody 1 fitch 2 olacak zaten reis hep demedimi sen bizi notlayamazsın senle sözleşmemiz bile yok fitch de olası bi not düşüşüne giderse endekste toz duuman olabilir dikkat etmekte fayda var zaten uzun zamandır uyarıyorum dikkatli olun diye bir kaç senedir bistin tadı yok kilit vuran vurana bir kaç yılda yine binlerce yatırımcının parasını hiç ettiler uatnmadan tasarruflarınızı sisteme aktarın diye açıklamalar başladı istedimmi herşey olabiliyomuş şirkete bile el konabiliyomuş demkki el konmayanlar şirketini batırıpta vurgunu yapanlar iyi insanların şirketi. sisteme sitemdir ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Kas 2016 19:12 
Kullanıcı avatarı

2 sene once başlamiştim ikaza ne ustalar geldieçti bitanesi hele gecen yazmış rallide ralli milletin kanına girmiş e haliyle inanıp alanlar olmuş akabinde muhtemelende sovmuş olacakki insan olun yok herşey para diil falanfıstık zırvvalamış çok guldm tabi şimdide bi dunya mevki sahibi pyasaya ufluyo bu dikiş tutmaz arkadaşlar 2 sene once mal alan adam halen zararda zararda artarak katlanıyo endeks bir ilizyon endeksi 70-80 bin aralıgında tutup kaggıtları bastılar aşagı daha kotusunude gormedigimizi dşünüyorum bir süre once bovvesp in bist out demiştim bovespa 50 binlerden nerelere geldi dolu dolu tahminin ve kanaatim aynı yoldan gecicez açalım grafikleri ders çalışalım ancak herşey grafik diil once olan biteni bir kavrayalım notumuz cope cıktı bile maaşlı adamların siyasetçilerin kurum mdurlerinin azına bakmayın zira onlar para kazanıyo siz kaybediyosunuz çok yakında yine yazarız

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Kas 2016 21:41 
Kullanıcı avatarı

ülkede ve dunyada olup bitenin etkilerini artık sanırım herkes az cok hissedebiliyordur benimkisi bi ongoruydu işlerin idişatından nereye evrilceimizi tahmin ediyordum ve neredeyse 2 senedir dikkat çekiyorum her düşüşde endeks kagıtları biraz daha aşagı gelirken tepkiler cılız kalmakta yada enddeksin dirençlerine gittiginde bir çok kagıt aynı noktadan çok aşaıda kalmakta bir darbogazın içine dogru hizlıca itiliyor gibiyiz siyasal ve ekonomik anlamda kim dogru kim yanlış yapıyor buna girmicem ancak her halukarda bu işin sıkıntısını sokaktaki vatandaş ve borsadaki ky cekiyor gunluk hareketlere aldanmamak lazım artık inkar edip bazı şeyleri gunluk gulistanlık gosteremez hale gelindi mızrak çuvala sıgmıyor yetkili agızlar artık birşeyler soyluyor kendimizi ok uzun vade yatırımcı olarak bulmayalım bu sayılar efsane olabilir dikkatli olalım
ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Ara 2016 23:15 
Kullanıcı avatarı

endeksteki illizyonu artık herkes farketmiştir artık eskisi gibi yok bol para donemi bitti yapılan herşey gunu kurtarmaya yonelik 2017 nin ilk yarısı son fırsat olarak degerlendiriyorum zararda olanlar için sonrasında global bir sorun diyim artık iliklerimize kadar hissedebiliriz

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.