Zaman: 21 Eki 2019 20:40

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Borsaya Yeni Başlayanlar veya Başlamak İsteyenler İçin
Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Oca 2010 13:38 
Kullanıcı avatarı

TAVSİYEM GİRMEDEN ÖNCE SANAL BİR HESAP YAPIN KENDİNEZE. AL - SAT'I SANAL OLARAK YAPIN AMA AL-SAT YAPARKEN ANLIK ALDIM VEYA SATTIM DEMELİSİNİZ. BİLGİSAYAR BAŞINDA OLSAYDIM BEN BU FİYATA KESİN ALIRDIM , BEN BU FİYATA KESİN SATARDIM , OYNUYOR OLSAYDIM BEN KESİN KAZANIRDIM GİBİ HAYALLERLE BAZI İNSANLAR GİBİ KENDİNİZİ KANDIRMAYIN. ÇÜNKÜ BORSADA AL SAT YAPARKEN SANALDAKİ KADAR RAHAT OLAMIYORSUNUZ. BU SIRADA DEVAMLI DÜZENLİ OLARAK BORSA İLE İLGİLİ DERS ÇALIŞ. ANALİZ NASIL YAPILIR ? HANGİ KOŞULLARDA HİSSE SENEDİ ARTAR ? HANGİ KOŞULLARDA DÜŞER GİBİ KONULARA AĞIRLIK VER. 2 YENİ AJANDA AL . BİR TANESİNE HER GÜN NE ÖĞRENDİĞİNİ YAZ VE HAFTA SONLARINA ÖZETİNİ ÇIKAR. 2.SİNE AL-SATLARI VE TAKİP ETTİĞİN HİSSELERLE İLGİLİ BEKLENTİLER VE HABERLERİ YAZ. HER AY SONUNDA HANGİ HABERDEN SONRA YÜKSELMİŞ HANGİ HABERDEN SONRA DÜŞMÜŞ BUNLARI İNCELE ÖZETİNİ ÇIKAR VE 1 YIL SONUNDA BELLİ BİR ORANDA HAZIR OLACAKSINIZ.

Mesaj Başlığı: Re: Borsaya Yeni Başlayanlar veya Başlamak İsteyenler İçin
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2010 22:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

:arrow: teşekkürler dediklerinizi aynen yapıyorum iki ajanda ile not tutmaya başladım bilgisiz girmek yem olmaktır piyasaya bunun içinde borsayorumu sitesine sonsuz teşekkürler ederim o kadar içten ve dürüst ki anlatılmaz iyi günler... :idea:

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri "Yatırım Danışmanlığı" kapsamında değildir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Şub 2010 01:36 
Kullanıcı avatarı

süperborsaci yazdı:
:arrow: teşekkürler dediklerinizi aynen yapıyorum iki ajanda ile not tutmaya başladım bilgisiz girmek yem olmaktır piyasaya bunun içinde borsayorumu sitesine sonsuz teşekkürler ederim o kadar içten ve dürüst ki anlatılmaz iyi günler... :idea:

ben de bu sitede bizlere yorumları ile yardim eden ustatlarımıza tesekkür ediyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2010 15:32 
Kullanıcı avatarı

Borsada başarı için insan kendi kararını kendi almalı bunu katıldığım bir eğitimde öğrendim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2010 16:01 
Kullanıcı avatarı

arkadaslar www borsaegitimi com inceleyin ben faydasını gordum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Mar 2010 16:20 
Kullanıcı avatarı

stockman73 yazdı:
arkadaslar www borsaegitimi com inceleyin ben faydasını gordum...

ne faydasını gördün anlatın bileim yoksa sadece boş reklam mı bu

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2010 16:43 
Kullanıcı avatarı

stockman73 tavsiyen için teşekkürler söylediğin www borsaegitimi com adresini inceledim kursu veren kişiyle yüz yüze görüştüm gerçekten işlem yapan biri ve işinin ehli biri ama çok snob bir tip adam hobi diye ayda 3-4 öğrenci kabul ediyor derse devam ediyorum bakış açım çok değişti şarlatanlardan kurtulmak için bilgi şartmış... Bedava peynir fare kapanında olur arkadaşlar bir şekilde okuyun araştırın...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2010 17:02 
Kullanıcı avatarı

aysekorugil yazdı:
stockman73 tavsiyen için teşekkürler söylediğin www borsaegitimi com adresini inceledim kursu veren kişiyle yüz yüze görüştüm gerçekten işlem yapan biri ve işinin ehli biri ama çok snob bir tip adam hobi diye ayda 3-4 öğrenci kabul ediyor derse devam ediyorum bakış açım çok değişti şarlatanlardan kurtulmak için bilgi şartmış... Bedava peynir fare kapanında olur arkadaşlar bir şekilde okuyun araştırın...

Tamamen reklam ...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2010 20:23 
Kullanıcı avatarı

sevgili einstein herkes senin gibi bir borsa dehası olmadığı için bu işi bilen akademik ve piyasa yönü olan bir eğitici bulunca acemi yatırımcı olarak sevindim ayrıca ders aldığım adamın reklama ihtiyacı yok çünkü ailesine ait bir aracı kurumu var zaten, sana tavsiyem git sende ondan ders al umarım kabul eder zira seçici bir eğitmen,hala reklam yaptığımı düşünüyorsan evet reklam yapıyorum bu ülkede iyi şeylerin reklamı yapılmalıki bizim gibi amatörler başkalarının peşine düşmesin al buyur reklam : www borsaegitimi com

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2010 20:29 
Kullanıcı avatarı

aysekorugil yazdı:
sevgili einstein herkes senin gibi bir borsa dehası olmadığı için bu işi bilen akademik ve piyasa yönü olan bir eğitici bulunca acemi yatırımcı olarak sevindim ayrıca ders aldığım adamın reklama ihtiyacı yok çünkü ailesine ait bir aracı kurumu var zaten, sana tavsiyem git sende ondan ders al umarım kabul eder zira seçici bir eğitmen,hala reklam yaptığımı düşünüyorsan evet reklam yapıyorum bu ülkede iyi şeylerin reklamı yapılmalıki bizim gibi amatörler başkalarının peşine düşmesin al buyur reklam : www borsaegitimi com

Ailesine ait aracı kurumu var ise zaten senin gibilerle ugrasmaz... Adam ky yi ne yapsın borsada bi sirkelese kurstan yıllık kazanacagı parayı dakikasında kazanır. Sunu unutma iyi bi trader reklam yapmaz aranan o olur ve sen oradan edindin tecrübeler ile kazanırsın inş. Herkes senin gibi parasını sokağa atmak isteyor olmayabilir. Zira benim suan vobda işlemlerim var imkb de. Herkesin herkesten ögrenecek seyleri vardır ama ben bilgi icin para vermem. Üniversite yıllarımda bile dersaneye para verenleri kınadım elh. kazanan allahhın yardııımı ile ben oldum.. (Borsa dahisi falanda degilim )

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.