Zaman: 17 Ağu 2017 06:48

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BRISA - Brisa Lastik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Oca 2013 12:15 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

Özlemişdik sizi sayın ****** teşekkürler....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2013 12:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

Peki sizce tekrar eski seviyelere cıakr mı 10 ve üzerini görme sansı olurmu ?Bedelsizden sonra çok kötü oldu ve 6 aydan fazla oldu hic tepki göstermedi . Yorumunu paylaşır mısın
****** yazdı:
Resim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Oca 2013 12:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

sayın ****** öncellikle bize burada yol gösterdiginiz icin cook tşk ederiz..maliyetimiz 9 tl ara ara bize buradan bilgilendirirseniz cook sevinirizz. %50 zararda oldugum bi hisseyi satıp 9 tl den brisa aldım ondan da %50 zarar girdik 2012 cook kötü gecti umarım 2013 cok ii olur hepimizin acısından..tşk ederiz...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2013 14:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

arkadaşlar neden iş yatırım ve bloomberg analiz tahmininde brisa hedef fiyat (şu an 5,40 iken)3,50 civarı ve netaş yine ortaya atılırken getiri getirme oranında brisadan tek kelime edilmiyor. bilgisi olan arkadaşlardan yardım analiz ve yorumlarını bekliyorum teşekkürler. ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Oca 2013 17:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

sayın ****** üstad....Uzun bir zamandır yazmamakla birlikte yorumlarınızı takip ediyorum....... Brisa ile ilgili öngörülerinizi aralıklı olarak yazıyorsunuz..Bizi yorumlarınızdan mahrum bırakmıyorsunuz. Kısa vadede ne olur ,bu konuda teknik bilgi veriyorsunuz..teşekkür ederiz .Yalnız benim sizden ricam; uzun vadede ne bekleyebiliriz bu kağıttan.teknik açıdan neler görüyorsunuz...bizi biraz aydınlatabilirseniz minnettar kalırız...Saygılar...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2013 07:11 
Kullanıcı avatarı

Brısanın hali ne olur arkadaşlar...teknik bilgiye sahip olan varmı...???
brısa için kötü olan bir şey yok ama hale kağıt yerinde sayıyor.
10 lar dan maliyetim var, ne zaman 10 ları görür bu kağıt..tavsiyesi bilgisi teknik bilgisi olan varmı ..??

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Oca 2013 15:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

masumyatırımcı yazdı:
Brısanın hali ne olur arkadaşlar...teknik bilgiye sahip olan varmı...???
brısa için kötü olan bir şey yok ama hale kağıt yerinde sayıyor.
10 lar dan maliyetim var, ne zaman 10 ları görür bu kağıt..tavsiyesi bilgisi teknik bilgisi olan varmı ..??

sabır herşeyin ilacı kardeş sabırlı olan kazanacaktır inş 4 çeyrek açıklansın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 11:14 
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar Brısa kendine gelmeye başladı mı ne dersiniz ..?Artık brısanın da yükseleceği hayal değil 6 .00 lar yakın diye düşünüyorum ..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 11:35 
Kullanıcı avatarı

hacim candır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 14:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

****** yazdı:
5,70 SEVİYESİ BUGÜN GÖRÜLEREK HEDEF 12 DEN VURULMUŞ OLUNDU.

Sayın Bacqround öncelikle tebrik etmek isterim..Gerçektende bu yorumu yazdığın gün okumuştum ve ne zaman görecek 5.70 diye açıkçası beklemedeydim...Daha öncedende verdiğin hedef fiyatlarda bir sapma olmadı...Buda tekniğinin ne kadar tutarlı olduğunun bir göstergesi diye düşünüyorum...teşekkür ederim tüm brisa yatırımcıları adına...Bir de vaktin olursa sana zahmet " eeee, 5.70' i gördü...Şimdi ne olacak?" sorusuna yanıt bulabilirmiyiz hep birlikte....Burdan geri dönermi; yoksa burayı bir süre sindirip, sonra ufak ufak yukarı devam edermi? Hacimde gerçekten olağanüstü bir artış var...Bunu nasıl yorumlamalıyız...Tüm arkadaşlar eğer fikirleri varsa paylaşmaya çağırıyorum...herkese şimdiden teşekkürler...İnşallah kısa zamanda herkes zararını çıkarıp kâra geçer....

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 1297, 1298, 1299, 1300, 1301, 1302  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.