Zaman: 17 Oca 2017 20:03

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 1298, 1299, 1300, 1301, 1302  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BRISA - Brisa Lastik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 11:14 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Arkadaşlar Brısa kendine gelmeye başladı mı ne dersiniz ..?Artık brısanın da yükseleceği hayal değil 6 .00 lar yakın diye düşünüyorum ..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 11:35 
Kullanıcı avatarı

hacim candır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 14:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

****** yazdı:
5,70 SEVİYESİ BUGÜN GÖRÜLEREK HEDEF 12 DEN VURULMUŞ OLUNDU.

Sayın Bacqround öncelikle tebrik etmek isterim..Gerçektende bu yorumu yazdığın gün okumuştum ve ne zaman görecek 5.70 diye açıkçası beklemedeydim...Daha öncedende verdiğin hedef fiyatlarda bir sapma olmadı...Buda tekniğinin ne kadar tutarlı olduğunun bir göstergesi diye düşünüyorum...teşekkür ederim tüm brisa yatırımcıları adına...Bir de vaktin olursa sana zahmet " eeee, 5.70' i gördü...Şimdi ne olacak?" sorusuna yanıt bulabilirmiyiz hep birlikte....Burdan geri dönermi; yoksa burayı bir süre sindirip, sonra ufak ufak yukarı devam edermi? Hacimde gerçekten olağanüstü bir artış var...Bunu nasıl yorumlamalıyız...Tüm arkadaşlar eğer fikirleri varsa paylaşmaya çağırıyorum...herkese şimdiden teşekkürler...İnşallah kısa zamanda herkes zararını çıkarıp kâra geçer....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Oca 2013 18:28 
Kullanıcı avatarı

brissada uyanma vaktimi geldi acaba

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 00:03 
Kullanıcı avatarı

****** yazdı:
artiller yazdı:
****** yazdı:
5,70 SEVİYESİ BUGÜN GÖRÜLEREK HEDEF 12 DEN VURULMUŞ OLUNDU.

Sayın Bacqround öncelikle tebrik etmek isterim..Gerçektende bu yorumu yazdığın gün okumuştum ve ne zaman görecek 5.70 diye açıkçası beklemedeydim...Daha öncedende verdiğin hedef fiyatlarda bir sapma olmadı...Buda tekniğinin ne kadar tutarlı olduğunun bir göstergesi diye düşünüyorum...teşekkür ederim tüm brisa yatırımcıları adına...Bir de vaktin olursa sana zahmet " eeee, 5.70' i gördü...Şimdi ne olacak?" sorusuna yanıt bulabilirmiyiz hep birlikte....Burdan geri dönermi; yoksa burayı bir süre sindirip, sonra ufak ufak yukarı devam edermi? Hacimde gerçekten olağanüstü bir artış var...Bunu nasıl yorumlamalıyız...Tüm arkadaşlar eğer fikirleri varsa paylaşmaya çağırıyorum...herkese şimdiden teşekkürler...İnşallah kısa zamanda herkes zararını çıkarıp kâra geçer....

Gün içinde 5,70 i gördükten sonrasında aşırı şişen indikatörleri yine gün içinde geri çekmeyi başararak şimdiki durumuyla tüm gücünü yukarıda bu sefer 5,86 ve 5,98 deki çanakları kapatmaya harcıyor.Bu iş böyle in çıklarla sürüp gider ne zamana kadar dersen trend gücünü yitirmeye başlayıncaya kadar sürer.Her çıkışın bir düzeltmesininde olacağı asla unutulmamalıdır.Şimdilik herşey yolunda gidiyor bayrak formasyonunu üst direncinden kırması iyi oldu.:))

Teşekkürler...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 12:04 
Kullanıcı avatarı

ARKADAŞKALR AŞAĞI SALAR MI ???ŞU AN ÇOK İYİ GİDİYOR HİSSE KENDİNİ TOPARLAMAYA BAŞLADI.ANCAK BU YÜKSELİŞİN GERİ SALIŞI OLURMU BİLEN VARMI TEKNİK OLARAK AÇIKLAYACAK ..ZİRA MALİTETİM 10.00 LARDA

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Oca 2013 15:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

****** hocam uzun vadede bir yorumun varmı tahminen ne olur

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Oca 2013 11:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

şimdi bu düşüş düzeltmemi sirkelememi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2013 14:20 
Kullanıcı avatarı

Teşekkürler ******...Emeğine sağlık...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2013 14:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

allah razı olsun kardeş

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 1298, 1299, 1300, 1301, 1302  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.