Zaman: 24 Tem 2017 15:38

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 1298, 1299, 1300, 1301, 1302

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BRISA - Brisa Lastik Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Oca 2013 23:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

brisada maliyet 9,41 tl. şuan biraz topladı şükür. 4 lere düştüğünde kafayı yiyecektim. şuan alıştım. şubat başlarında güzel bir bilanço gelecek sanırım. bu sene bir de kış çok ağır geçmedi. ona rağmen. önümüzdeki yıllar için çok güzel bir hisse. ama yanlış yerden girimşiz. gelecekten umutluyum ama 9 liraya çıktığında ben kar edemeyeceğim. ama 4 ten girenler 2 ye katlayacak parasını. güzel ibir hisse. bekleyelim. önümüz aydınlık.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2013 00:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Bu kis tum ticari araçlar kis lastiği aldılar fabrika üretimleri yetmedi müthiş lastik satıldı yetistiremediler
Ayrıca Anadolu ağır bir kis geçiriyor ve daha kis bitmedi devamı var ...
Bence hissenin onu bilançolar acısından bakıldığında cok açık..
Erken girenler cok para kazanacaklar...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Oca 2013 14:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

syn ****** ustad bı avod grafigi paylasırmısın yol haritası olsun önümüzde

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Oca 2013 01:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Doktor

borsagundemden alıntıdır.

Akgiray'a şok soruşturma

Eski SPK Başkanı Vedat Akgiray ve üyeler hakkında Başbakanlık Teftiş Kurulu soruşturma başlattı. İddialar ciddi

www.borsagundem.com

22.1.2013 - 09:30

Başbakan Tayyip Erdoğan, eski Sermaye Piyasası Kurulu Başkanı Vedat Akgiray ve yönetim kurulu üyelerinin gece yarısı değişikliği ile görevden alınmalarının ardından önemli bir soruşturma için talimat verdi. Bülent Aydemir'in Habertürk Gazetesi'ndeki haberine göre Başbakanlık Teftiş Kurulu, SPK'nın eski başkan ve üyeleri hakkında soruşturma başlattı. Ulusal güvenlik boyutu olduğu da belirtilen soruşturma sonucu hazırlanan rapor Başbakan'a sunulacak. Söz konusu iddialar somutlaşırsa dosya yargıya intikal ettirilecek. İşte soruşturma konusu olan iddialar:

*GÜVENLİK: Rus Altimo ve İsveçli Telia Sonera, Turkcell yönetiminde daha etkin hale geldi. İletişimde faaliyet gösteren şirket yönetimi ağırlığının yabancı ortaklar lehine bzulmması, ülkenin ulusal güvenliğini tehlikeye sokabilir.

*SERT DÜŞÜŞLER: Galatasaray Sportif A.Ş. hisseleri başta olmak üzere bazı şirketlerin hisselerinin halka arzında, küçük yatırımcının korunması ve kaybının önlenmesi konusunda SPK'nın ihmali söz konusu.

*BİMEKS VE BALAT: Özellikle bazı gruplara ait şirketlerin hisselerinde de aynı durum yaşandı. Bimeks ve Balat gibi şirketlerin halka arzı mercek altına alındı. Halka arz fiyatının normalden yüksek olduğu öne sürülüyor.

*HİSSELER ERİDİ: İMKB'deki rekor yükselişeve ardı ardına kırılan endeks rekorlarına rağmen, son iki yılda halka açılan 51 şirketin 42'si yatırımcısına zarar ettirdi. Küçük yatırımcının mağdur olmasına göz yumuldu.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Oca 2013 22:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

arkadaşlar bu Brisanın en son bilanço durumu nasıl? Bilgisi olan varsa biraz yardımcı olabilirmi? Ben açıkçası tam takip edemedim.Bilanço dönemlerini tam olarak bilmiyorum...Geldimi sonuçlar yoksa henüz gelmedimi?Henüz gelmediyse eğer beklenti nedir? Teşekkürler...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Oca 2013 17:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

brısada 5.70 destegi çalışıyorr galibaa...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Oca 2013 03:35 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

buradan devam..

brisa-brisa-lastik-hisse-senedi-yorumlari-t5722.html

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1 ... 1298, 1299, 1300, 1301, 1302

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.