Zaman: 23 Kas 2017 23:41

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 428  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: BRKSNY - Berkosan Yalıtm ve Tec. Ürt. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Mar 2011 22:31 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

focus_ank yazdı:
BRKSNY - Berkosan Yalıtm ve Tec. ürt. Hisse Senedi Yorumları

Arkadaşim öncelikle sana teşekkür ederim.

uzun zamandır bu sayfayı arıyordum. sağ olsun site yöneticileri bu konuda onlara attıgım maillere hiç bir yanıt vermediler.

neyse görüyorumda bu sayfayada kimse ugramamış. Bu hisseyi açıldıgında bu yana izliyorum. baya işler yapacaga benzer. ben şöyle düşünüyorum. İzocam ne kadar pirimlenirse bu hissede arkasından o koşacaktır.
şu son üç gündür bir hareketlenme başladı. 2,07 lerden 2,47 leri görüp bugün geri döndü.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Mar 2011 00:29 
Kullanıcı avatarı

bu hisse yeni işlem pazırında brksny koduyla işlem görüyor. ve primlenmeye aday hisselerden birisi.
dikkatinizi çekerse izlemeye deger.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2011 12:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

arkadaşlar garantiden işlem yapıyorum ama bu hissesi orada göremedim bir bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen garantiden nasıl alınır satılır

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2011 22:30 
Kullanıcı avatarı

umhmt yazdı:
arkadaşlar garantiden işlem yapıyorum ama bu hissesi orada göremedim bir bilgisi olan varsa yardım etsin lütfen garantiden nasıl alınır satılır

garantiyi bilmem ama hissede (yeni) tipi ni seçeceksi diger hisseler (eski) tip olarak işlem görür.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2011 22:53 
Kullanıcı avatarı

bu hissenin kıymetini diger arkadaşlar her halde top onda (artan-düşenler) gördükleri zaman anlayacaklar sanırım. hisse imkb de işlem gördügünden bu yana ilk defa 1 milyon lot üzerinde işlem gördü.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2011 23:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

Arkadaşlar iyi geceler. Borsada yeni sayılırım ve hep zarar ettim şu andada latekteyim ondada zarar alışkanlık yaptı)))) bu hisse sayenizde dikkatimi çekti
almak istersem kaçtan alayım acaba zorsoru biliyorum ama ne yapayım medet umuyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Mar 2011 22:47 
Kullanıcı avatarı

İREM yazdı:
Arkadaşlar iyi geceler. Borsada yeni sayılırım ve hep zarar ettim şu andada latekteyim ondada zarar alışkanlık yaptı)))) bu hisse sayenizde dikkatimi çekti
almak istersem kaçtan alayım acaba zorsoru biliyorum ama ne yapayım medet umuyorum

Evet zor soruların cevabını bu sorularda fazlaca araştırma yapanlar daha kolay cevaplar. bu sordugun soruya bende şöyle bir soru sorayım durgun denizde mi , dalgalı bir denizde mi dolaşmak istersin. işte bu sorudaki cevabına göre imkb de bir çok hisse var.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2011 23:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Brksn-y bekleyen çoook ama çoook kazanıcakkk en az 5-6 arası olucak.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2011 23:40 
Kullanıcı avatarı

hissede sessiz sedasız yükseliş devam ediyor. bu hisseyi diger arkadaşlar görene kadar atı alan üsküdarı geçecek.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2011 21:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

bu kağıt 2ye 3e katlıyabilir diye düşünüyorom daha önce cemas cıkar dedim yüzde binden fazla cıktı.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 428  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.