Zaman: 19 Oca 2017 15:58

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: BRSAN - Borusan Mannesmann Boru Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Oca 2010 14:38 
Kullanıcı avatarı

Yönetim Kurulumuz toplanarak, stratejik büyüme alanlarımızdan biri olan büyük çaplı hat borusu pazarındaki etkinliğimizi arttırmak üzere;

- Yaklaşık 250.000 ton/yıl enerji hat borusu üretim kapasitesine sahip yeni bir üretim tesisinin Gemlik'te kurulmasına,
- bu kapsamda, yatırım teşvik belgesi alınmasına yönelik olarak T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı nezdinde gerekli işlemlerin yapılmasına,
- Yatırımın toplam 90.000.000 USD bütçe içinde kalacak ve 2011 yılında faaliyete geçecek şekilde tamamlanması için gerekli teknik, idari ve hukuki çalışmaların yapılmasına,

oy birliği ile karar vermiştir.

En son Misafir tarafından 28 Ağu 2010 00:56 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
İsim düzeltme

Mesaj Başlığı: Re: BRSAN-Borusan Boru
Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2010 12:07 
Kullanıcı avatarı

Borusan, Alman EnBW ile yenilenebilir enerjide anlaştı

Borusan Holding enerjide son dönemde Almanya'nın üçüncü büyük enerji şirketi olan EnBW AG, Türkiye'de yenilenebilir enerji üretiminde eşit ortaklıklı bir işbirliği gerçekleştirdi. Büyük kısmı hidroelektrik ve rüzgâr santrallerinden oluşan toplam 2 bin megavatlık enerji yatırımı için orta vadede 2,5 milyar avroluk yatırıne oldu kiılacak. İlk etapta bin megavat ile başlayacak olan yenilenebilir enerji üretiminde ilk kazma ocak ayında vuruldu. Borusan ve EnBW, Borusan Enerji'nin portföyündeki yaklaşık bin megavatlık yatırımını tamamlayacak. Kriz sonrasında en büyük kozu olarak gördüğü enerjiye yönelen Holding, bu alanda Türkiye'nin en büyük 10 üreticisinden biri olma hedefiyle ilerliyor. Borusan, bu bakış açısıyla 2020'ye kadar toplam 2.5 milyar avroluk bir yatırım planını realize ederek 2 bin megavatlık bir kapasiteye ulaşmayı planlıyor.
Kayn:Yenişafak

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2010 23:23 
Kullanıcı avatarı

VODAFONE Türkiye'nin Borusan Telekom şirketini satın alımı Rekabet Kurulu tarafından onaylandı. Bu onay sonrası satın alma süreci tamamlandı. bildirildi. Vodafone'dan yapılan açıklamada, Vodafone'un, Türkiye kurumsal sabit iletişim pazarının önde gelen alternatif telekom operatörlerinden Borusan Telekom şirketini satın alma sürecini tamamlandığı duyuruldu.

GENEL MÜDÜR DEĞİŞMEDİ
Rekabet Kurulu'nun satın alma işlemini onaylamasıyla birlikte Borusan Telekom, resmen Vodafone Türkiye şirketleri bünyesine katılmış oldu. Son dönemde kurumsal müşteriler tarafından tercih edilmesinde hızlı bir artış sergileyen Vodafone Türkiye, bu satın alma ile kurumsal iletişim pazarındaki konumunu daha da artıracak. Borusan Telekom, kendi markasıyla ve ticari unvanı Vodafone Alternatif Telekom Hizmetleri olarak faaliyetine aynen devam edecek. Şirket yönetiminde de herhangi bir değişiklik olmayacak ve Genel Müdür Mehmet Başer görevine devam edecek.

VODAFONE VAKFI İLK ADIM ANA SINIFI AÇTI
TÜRKİYE Vodafone Vakfı, Anne Çocuk Eğitim Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile hayata geçirilen 'İlk Adım Programı' Adana Bilge Kağan İlköğretim Okulu İlk Adım ana sınıfını açtı. Milli Eğitim Bakanı Nimet Çubukçu'nun da katıldığı bir resmi törene Adana Valisi İlhan Atış da katıldı. Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray, 'İlk Adım Programı' ile bugüne dek okul öncesi eğitime erişimin düşük olduğu 18 ilde toplam 180 anasınıfı açıldığını anlattı.

Timuray: Global tecrübemizi aktaracağız
VODAFONE Türkiye İcra Kurulu Başkanı Serpil Timuray Borusan Telekom'un devralınması ile ilgili şunları söyledi: Bu satın alma, Vodafone Türkiye olarak 'müşterilerimizin güvenilir iletişim ortağı olma' vizyonumuz doğrultusunda ülkemize yaptığımız uzun dönemli yatırımlarımızdan ve girişimlerimizden biri. Kurumsal müşterilerimize, ses ve veriyi kapsayan tüm iletişim ihtiyaçlarını mobil ve sabit iletişim teknolojileriyle birlikte karşılayan 'tek çözüm ortağı' olma stratejimizle uyumlu bir adımdır. Vodafone Grubu'nun başarısı, dünya çapında 333 milyon toplam abonesine ve milyonlarca kurumsal müşteri tabanına sunduğu çözümleri uluslararası platformlarda da tescillenmiştir. Vodafone'un global birikimini aktararak, kurumsal müşterilerine sağladığı hizmet yelpazesini, Türk iş dünyasının faydasına sunuyoruz...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2010 00:24 
Kullanıcı avatarı

http://www.dunyagazetesi.com.tr/borusan ... haber.html

eğer şirket mart ayında açıkladığı gibi yatırımlarını yaparsa bu yılın flaş senetlerinden olacağını zannediyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2010 00:29 
Kullanıcı avatarı

http://www.emlakkulisi.com/33563_borusa ... i_yeniledi

bu da şirketle ilgili çıkmış haberlerden yeni değil ama şirketin yatırımları devam ediyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2010 01:14 
Kullanıcı avatarı

http://www.beyazgazete.com/haber/2010/0 ... 14-te.html

bu haberle borusanın ilgisi nabucconun boruları borusandan sorulur.....

Mesaj Başlığı: Re: BRSAN - Borusan Boru Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Haz 2010 21:14 
Meslek: Ekonometri

Merhaba Arkadaşlar,

Nabucco Projesinden dolayı kağıdın çok iyi prim yapacağını düşünüyorum. Borusan gerekli yatırımları yaptı ve nedeni de Nabucco projesi. yakın bir zamanda kağıdın çok iyi seviyelere geleceğini düşünüyorum.

YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Tem 2010 18:22 
Meslek: Ekonometri

broker34 yazdı:
Merhaba Arkadaşlar,

Nabucco Projesinden dolayı kağıdın çok iyi prim yapacağını düşünüyorum. Borusan gerekli yatırımları yaptı ve nedeni de Nabucco projesi. yakın bir zamanda kağıdın çok iyi seviyelere geleceğini düşünüyorum.

YTD.

Hala söylüyorum beklentisi yüksek bir kağıt. çok iyi seviyelere gelicek.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Tem 2010 11:11 
Kullanıcı avatarı

bu hissede caktırmadan gidiyor

Mesaj Başlığı: Re: BRSAN - Borusan Mannesmann Boru Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Eyl 2010 12:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Maden Mühendisliği

yokmu taze sıcak yorumlar

unutmayın brsanı :)

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 82  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.