Zaman: 19 Oca 2018 16:21

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: CARFB- Carrefoursa (B) Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2011 12:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

serdar_işbank yazdı:
bu topik sessiz kalmış ama bence kısa süre sonra iyi prim yapacaktır.ramazan kağıdı olarakta carfb yi portföyüme ekliyorum.YTD...

kesinlikle katılıyorum....seans içi trede yapmak uygun olmayabilir....3 puan alalım derken çok daha yukarıdan alma durumu olabilir....sabır etmek en iyisi olsa gerek diye düşünüyorum....bol kazançlar....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Tem 2011 13:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bankacılık

çukutlu29 yazdı:
serdar_işbank yazdı:
bu topik sessiz kalmış ama bence kısa süre sonra iyi prim yapacaktır.ramazan kağıdı olarakta carfb yi portföyüme ekliyorum.YTD...

kesinlikle katılıyorum....seans içi trede yapmak uygun olmayabilir....3 puan alalım derken çok daha yukarıdan alma durumu olabilir....sabır etmek en iyisi olsa gerek diye düşünüyorum....bol kazançlar....

ben 30 lu sevileri rahatlıklakla geçme kapasitesi var diyorum,tabi bekleyip görecez artık...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 Eyl 2011 16:32 
Kullanıcı avatarı
Konum: HER GÜZELİ ÖPEMEYECEĞİN GİBİ HER YÜKSELENİ YAKALAYAMAZSIN...
Meslek: Bahçe Düzenleme

serdar_işbank yazdı:
çukutlu29 yazdı:
serdar_işbank yazdı:

ben 30 lu sevileri rahatlıklakla geçme kapasitesi var diyorum,tabi bekleyip görecez artık...

sen bu işi biliyosun ....:) bol kazançlar....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eyl 2011 23:50 
Kullanıcı avatarı
Konum: HER GÜZELİ ÖPEMEYECEĞİN GİBİ HER YÜKSELENİ YAKALAYAMAZSIN...
Meslek: Bahçe Düzenleme

topik hala sessiz demekk bu adamlar işi çok iyi biliyorlar ve hala getırı var y.t.d.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eki 2011 20:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

CARFB BUGÜN HİSSEDE YOĞUN ALIM VARDI CARFB KISA SÜREDE 30.00 ORTA VADEDE 50.00 UZUN VADEDE 100.00 ÇIAKACAĞINI DÜŞÜNÜYORUM BOL KAZANÇLAR

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2011 22:51 
Kullanıcı avatarı

CARFB DE HAREKET BAŞLIYOR HİSSEDE KISA VADEDE HEDEF FİAAT 30.00 ORTA VADE 50.00 UZUN VADEDE 100.00

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Eki 2011 00:47 
Kullanıcı avatarı

CARFB İŞLEM HACMİ 90 GÜNLÜK ORTALAMASININ 2 KATINA ÇIKTI HİSSEDE 3GÜNDÜR ALIMLAR ARTTI ÇOK KISA SÜREDE HİSSEYİ HAREKETLENDİRCEKLER

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Ara 2011 19:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Polis

ne olucak acaba bekleye bekleye ne hale geldik şarkısı nı mırıldar oldum artık.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2012 17:48 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

18,20

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Haz 2012 21:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

Carrefour Türkiye'den gitmiyor
Carrefour'un Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Huebner: Türkiye'den gitmiyoruz ama ortak değiştirebiliriz.
Tüketici Ürünleri Forumu için İstanbul’a gelen Carrefour'un Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Huebner Türkiye'den çıkabileceklerini söyleyen yeni CEO George Plassat’ın yanlış anlaşıldığını kaydetti. Huebner "Türkiye'den gitmiyoruz ama ortak değiştirebiliriz" dedi.

T ürkiye'den çıkacağı konuşulan Fransız Carrefour'un Yönetim Kurulu Üyesi Thomas Huebner, böyle bir planları olmadığını söyledi. Türkiye'nin Carrefour için kritik bir pazar olduğunu ve bu pazarı bırakma konusunun bir kez bile masaya gelmediğini belirten Huebner, "Türkiye'de yola devam edeceğiz ama ortak değiştirebiliriz. 15 yıldır Sabancı ile birlikteyiz. Yola başka bir finansal ortakla devam etme konusunu görüşüyoruz" dedi.

‘MAĞAZALAR BİZİM’

Sabancı ile fikir ayrılıklarının hangi konuda olduğu konusunda herhangi bir cevap vermeyen Huebner “Şu an ortaklık için görüştüğünüz yeni bir firma var mı?” yönündeki sorumuza “Bugün için somut bir görüşmemiz yok" yanıtı verdi.

Huebner kararın gruptaki yeni CEO değişimiyle birlikte alınmadığına da dikkat çekerek bu konuyu uzun zamandır konuştuklarını ifade etti. CarrefourSA'daki paylarının yüzde 60 olduğunu hatırlatan Huebner, "Yani mağazalar bize ait. Sabancı bizim finansal ortağımız. Bundan sonra farklı bir finansal ortak bulabiliriz. Bulduğumuz bir banka da olabilir. Sabancı da daha fazla hisse istiyor" dedi.

Carrefour'un mayıs ayında göreve gelen yeni CEO'su Georges Plassat, önceki gün hissederlarla yaptığı toplantıda “Türkiye’de operasyonları idare etmek için en iyi noktada olduğumuzdan emin değilim” demişti. CarrefourSa’nın yüzde 40 ortağı olan Sabancı da şubat ayında şirketin iyi yönetilmediğinden şikâyet etmiş ve yıl sonuna kadar soruna çözüm bulmak istediklerini dile getirmişti. Carrefour'un eski CEO Lars Olofsson ise “Artık Carrefour'un kararları konusunda yorum yapamam. Sadece CEO'luktan değil, yönetim kurulundan da ayrıldım. Cuma günü odamı boşalttım" diye konuştu.

CARREFOUR'DAKİ DEĞİŞİKLİK BİZİ VE SEKTÖRÜ HEYECANLANDIRIR

Carrefour’daki hisse değişikliği ile ilgili haberleri rakipleri de yakından takip ediyor. Migros Genel Müdürü Özgür Tort “Böyle bir durumda sürece dahil olur musunuz” sorumuza, “Böyle birşey sektörü ve bizi heyecanlandırır ama konuşmak için çok erken” yanıtı veriyor.

‘ORTAKLIK EVLİLİK GİBİ’

Şirketler arasındaki ortaklığın evlilik gibi olduğunu ifade eden Huebner "Sabancı ile 15 yıl geçirdik ama bazen değişim gerekir. Evlilik bitince düşman olunacak diye bir şey de yok. Evlilikler bitince dost da kalınabilir" dedi.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.