Zaman: 16 Eki 2019 19:54

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Cep Telefonundan Hisse Takibi ve Al-Sat
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2011 18:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

ayugac yazdı:
koskoca forumda yardım edebilck hiç kimse mi yok...:S

andreaoid telefonlarda application sıkıntısı var şu anda. google anreoid markete girilmesi bile yasak.
benim akıllı andeoid telefonumda bankaların cep anahtar uygulaması bile yok.bankalrı aradığımda henüz böyle bir uygulama yapmadıkları söylendi.
samsung da sabırım andreoid telefon.

iphoe ise ugulamalar konusunda lider. binlerce application var.sadece iphone 4 ün beyazını bekleyin. Henüz ABD de bile çıkmadı beyaz. ama tüm sorunların giderilmiş olacağı söyleniyor iphone 4 beyaz da.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2011 21:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

mag yazdı:
ayugac yazdı:
koskoca forumda yardım edebilck hiç kimse mi yok...:S

andreaoid telefonlarda application sıkıntısı var şu anda. google anreoid markete girilmesi bile yasak.
benim akıllı andeoid telefonumda bankaların cep anahtar uygulaması bile yok.bankalrı aradığımda henüz böyle bir uygulama yapmadıkları söylendi.
samsung da sabırım andreoid telefon.

iphoe ise ugulamalar konusunda lider. binlerce application var.sadece iphone 4 ün beyazını bekleyin. Henüz ABD de bile çıkmadı beyaz. ama tüm sorunların giderilmiş olacağı söyleniyor iphone 4 beyaz da.

Türkiye çapinda Android daha çok yol almasi gerekiyor. En az 1,5 - 2 sene.

App Store'da yeni yeni Türk uygulamalar cikiyor. Suanda iPhone'dan baska bir alternatif yok.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Şub 2011 23:44 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

çok teşkkr edyrm...iphone uygulamaları ipad içinde geçerlidir herhalde...ipad almaktan başka yolumuz yok sanrm...peki derinlk için e traderi mi yoksa başka bi program mı önerirsiniz?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2011 02:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Kesinlikle iphone kullanin, isbank ve yapi kredi denedim en mukeli yapi kredinin borsa cepte uygulamasidir. Ucuz ikinci el bir iphone 3 te isinizi gorecektir. Genc avea ile 100 mb internet 4 tl:) isbank iscep uygulamasinda ise tum hatlarda internet paketi gerektirmez... Yuklu alim yapmayacaksiniz cep telefonu bulundugunuz heryerden islem yapma rahatligiyla buyuk kolayliktir... Ytd:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Mar 2011 04:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gıda Mühendisliği

turkcana yazdı:
Kesinlikle iphone kullanin, isbank ve yapi kredi denedim en mukeli yapi kredinin borsa cepte uygulamasidir. Ucuz ikinci el bir iphone 3 te isinizi gorecektir. Genc avea ile 100 mb internet 4 tl:) isbank iscep uygulamasinda ise tum hatlarda internet paketi gerektirmez... Yuklu alim yapmayacaksiniz cep telefonu bulundugunuz heryerden islem yapma rahatligiyla buyuk kolayliktir... Ytd:)

turkcana selam bi sorum olacaktı. bende sırf borsa yüzünden bi hafta once araştırarak iphone aldım. dediğin gibi yapıkredinin borsa cepte uygulaması var oradan takip ediyorum ama alım satıne oldu kiılmıyor heralde. sadece takip edebiliyorm anlık. bankayı aradım telden alım satıne oldu ki istiyorm dedim öyle bi uygulamamız yok dediler. sen alım satıne oldu ki?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Nis 2011 23:46 
Kullanıcı avatarı

slm.ben 4 aydır iphone dan alım satıne oldu kiıyorum.(akbank) ..wap.akbank.com dan giriyorum cebe mesaj geliyor ona ************** sifre vs.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Nis 2012 16:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

Apple'in İOS işeltim sistemine uygun olarak Garanti bankasının E-Trader programı var. bu program sayesinde al-sat işlemini çok kolay yapabiliyorsunuz. fakat Apple telefonların birim maliyetleri baya bi pahalı.
Ben Android sürümlü bir telefon kullanıyorum, Android markette Borsa isimi bir program var borsa bilgileri 20 saniyede bir güncelleniyor. Bu e-trader dan bile daha iyi fakat bu program üzerinden alım satıne oldu kiılamıyor. Fakat takip konusu mükemmel diyebilirm. Ayrıca Yapı kredinin android uyumlu cep bankacılık programı var şimdilik borsada işlem yapılamıyor, fakat programda İMKB bölümü var programda bu bölüme girdiğiniz zaman yakında buradan alım satım ve takip işlemlerinin yapılcağı notu ile karşılaşıyorsunuz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Nis 2012 17:19 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

Benim gedik yatırımda hesabım var , iphone için de gedik mobile ile hisse almak yada satmak 30 sn... Biraz daha bitim kanlanırsa derinlik bile alacam...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Nis 2012 15:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Biyoloji

Beyler android için adam akıllı bir uygulama yok mu hisseleri gecikmesiz canlı ve anlık takip edelim ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 May 2012 23:16 
Kullanıcı avatarı

ben cep 5800 nokia telefondondan ucretsiz takib ediyorum anlik canli sekilde.aynen matriksdata gibi..nokia ovi magzada var ordan indirebilirsiniz progarami matrikswidget

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.