Zaman: 21 Eki 2019 21:29

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Cep Telefonundan Hisse Takibi ve Al-Sat
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010 23:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

CEP TELEFONUNDAN HİSSELERİ TAKİP EDİP AL-SAT YAPAN VARMI?
hangi tarife ,hangi kampanya yada hangi telefon ekonomik olarak işinizi görüyor?

Mesaj Başlığı: Re: CEP TELEFONUNDAN HİSSELERİ TAKİP EDİP AL-SAT YAPAN VARMI
Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010 23:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

walla ben takip ediyorum, lakin kurumumdan dolayı internet ücretsiz, telefon da blackberry.İşbankasının işcep uygulamasını yükledim, ordan bu işlemler yapılabiliyor. selamlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010 23:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

kardeş bende sınırsız internet aldım voda.fone 8 lira aylık. belki işini görür telefon olarakta e. 55 var noki.a 500 lira falan. internet bankacılığı ile istediğim an al sat yapabiliyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010 23:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

flyaze yazdı:
kardeş bende sınırsız internet aldım voda.fone 8 lira aylık. belki işini görür telefon olarakta e. 55 var noki.a 500 lira falan. internet bankacılığı ile istediğim an al sat yapabiliyorum...

kardeş, emin misin vodafone'da aylık 8 tlye cepten sınırsız internet olduğuna? ben aradım bulamadım sitesinde. nasıl buluruz?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Eki 2010 23:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

ozankagan yazdı:
flyaze yazdı:

kardeş, emin misin vodafone'da aylık 8 tlye cepten sınırsız internet olduğuna? ben aradım bulamadım sitesinde. nasıl buluruz?

bende bu tarifeyi kullanıyorum bağlantıda sıkıntı yokta garanti e-trader sadece iphone da var :(
bende wap garantiden işlem yapıyorum mecburen .

Mesaj Başlığı: Re: Cep Telefonundan Hisse Takibi ve Al-Sat
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2010 00:35 
Kullanıcı avatarı

bazı sybian uygulamaları var.. ordan takip edebiliyosun.. Ben iş bankası işcep yüklü orayı zaten atm gibi kullanabiliyosun..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2010 22:36 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eczacı

cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2010 22:06 
Kullanıcı avatarı

derinlikte görünüyormu telden

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2010 22:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Eğitim

Arkadaşlar, daha detaylı bilgi verebilir misiniz?
garantinin iphone için özel bir uygulaması var. 20 TL aylıkla derinlik de serbest bildiğim kadarıyla.. Ben henüz kullanma fırsatı bulamadım. Garantiye de mail attım, neden sadece iphome için var diğerleri için geliştirmiyorsunuz diye..
Ayrıca bir önerim var.. kasım ayında bir çok PC şirketi tablet PC piyasaya sürecek
Örn. Samsung Galaxy Tab, Dell Streak, Archos (bu şu an TR de var)
Tablet PC lerden trader programlarına girmek daha kolay olabilir. Artık tüm tablet Pc ler 3G yi de destekler konumdalar (wireless ve wifi yi zaten destekliyorlar) En küçüklerinin ekranı 5 inc, yani bir cep telefonuna göre çok daha avantajlı.. Tüm uygulamaları daha rahat yapabilirsinizde ayrıca.. ben bunu bekliyorum ve araştırıyorum.. Şu an TR de çok yaygın değil,ama kasım sonuna doğru bu piyasa oldukça hareketlenecek... Hatta bunların ithalatçı firmaları borsada işlem görüyorsa araştırıp yatırımda yapabilirsiniz... :) e bu da işin espirisi tabi..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Eki 2010 22:51 
Kullanıcı avatarı

Geduld yazdı:
Arkadaşlar, daha detaylı bilgi verebilir misiniz?
garantinin iphone için özel bir uygulaması var. 20 TL aylıkla derinlik de serbest bildiğim kadarıyla.. Ben henüz kullanma fırsatı bulamadım. Garantiye de mail attım, neden sadece iphome için var diğerleri için geliştirmiyorsunuz diye..
Ayrıca bir önerim var.. kasım ayında bir çok PC şirketi tablet PC piyasaya sürecek
Örn. Samsung Galaxy Tab, Dell Streak, Archos (bu şu an TR de var)
Tablet PC lerden trader programlarına girmek daha kolay olabilir. Artık tüm tablet Pc ler 3G yi de destekler konumdalar (wireless ve wifi yi zaten destekliyorlar) En küçüklerinin ekranı 5 inc, yani bir cep telefonuna göre çok daha avantajlı.. Tüm uygulamaları daha rahat yapabilirsinizde ayrıca.. ben bunu bekliyorum ve araştırıyorum.. Şu an TR de çok yaygın değil,ama kasım sonuna doğru bu piyasa oldukça hareketlenecek... Hatta bunların ithalatçı firmaları borsada işlem görüyorsa araştırıp yatırımda yapabilirsiniz... :) e bu da işin espirisi tabi..

bende mail attım garantiye neden sadece iphone diye şimdilik böle dediler:).

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.