Zaman: 22 Eyl 2014 08:12

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 341  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: CEYLN - Kervansaray Yatırım Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2014 23:32 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

muhfin yazdı:
memski yazdı:
Arkadaslar birakalim hayal kurmayi, cagri yapacak sirket enayi mi insanlara bu fiyattan aldirp 0,90 dan geri alsin bizlerden. Resmen elimizde patladi bu kervanda..

onun elinde de patlamayacak mı? ilk 10 aracı kurumdaki hisse mevcudu %92... bu kime ait? bana göre piyasada fazla hisse yok. satışa başladıkları 01.10.2013 den bu tarafa sadece birkaç aracı kurum değişmiş, hisseler yine toplu vaziyette duruyor. çağrı kararının kabulünü müteakip, hisse piyasa tarafından zaten çağrı fiyatına, ya da daha üstüne çıkacaktır. zeynep tümer isterse, yüksekten satar, çağrıya katılacak az sayıda hisseyi de alır. bu profesyonel hırsızlar her türlü hesabı yapıyorlardır. şirketin önünde bir sürü hikaye var ama, hiç olumlu açıklama gelmiyor. nedenini kendileri biliyor. biz sadece tahmin yaparak beklemeye devam ediyoruz. hakkımızda hayırlı olur inşallah...

DOSTUM SENİN DEDİĞİN GİBİ YÜZDE 92 Sİ PATRONDA OLSA NEDEN ADAM ÇAĞRIDAN KAÇSIN. VALLA BEN ÜMİDİMİ YİTİRDİM ARTIK..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 14:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

.035 ve 0.36 dan mal vermesi iyiye işaret değil ya çağrı yapmayacak yada başka bişey sonuçta biz key için olumlu bişey gözükmüyor gibi

kimseyi yanıltmak istemem. umutlarım hergün azalıyor

yatırım tavsiyesi değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 14:04 
Kullanıcı avatarı

burda patronunda adamları var. olumlu olumsuz yorumlar var hangisi olacak olumlu çoğunlukta çoğunluk olumluysa olumsuz ihtimali biraz yüksek gibi. ne dersiniz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 14:19 
Kullanıcı avatarı

zararı göze alır çıkarımda çıkıpta ya giderse o zaman çok kötü oluyor offf girmek bi dert çıkmak bi dert

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 15:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

isteyen satar, isteyen kaçar. burada herkesin bir hesabı var. maliyetler de farklı farklı. ben şahsen bu zararı 10 sene çalışsam başka yerde telafi edemem. bu gün yeni alım da düşünmem. benim için tek yol beklemek...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 16:23 
Kullanıcı avatarı

ÇOK MU ZOR PATRON Bİ İYİLİK YAPSAN ŞU ÇAĞRIYI BAŞLATSAN. Bİ HAYIR ALSAN OLMAZ MI.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 16:36 
Kullanıcı avatarı

Spek efendi çok yüksekten maliyetlenenler günahlarını alma onları sevindir. ne olacak.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 16:46 
Kullanıcı avatarı

canlar_52 yazdı:
ÇOK MU ZOR PATRON Bİ İYİLİK YAPSAN ŞU ÇAĞRIYI BAŞLATSAN. Bİ HAYIR ALSAN OLMAZ MI.

patron sadece satışı durdurduğunu açıklasa, yine kimse tutamaz. zaman daralıyor. spk zeynep tümer'in hisselerine satış yasağı getirecek.sanıyorum mart başlarında süre doluyor. spk mevzuatı açık ve net. elinde bu kadar hisse var ve yönetim kontrolü elinde iken, neden bu yolu seçmiş görünüyor? içte cevap bulması gereken soru bu...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 16:56 
Kullanıcı avatarı

muhfin yazdı:
canlar_52 yazdı:

patron sadece satışı durdurduğunu açıklasa, yine kimse tutamaz. zaman daralıyor. spk zeynep tümer'in hisselerine satış yasağı getirecek.sanıyorum mart başlarında süre doluyor. spk mevzuatı açık ve net. elinde bu kadar hisse var ve yönetim kontrolü elinde iken, neden bu yolu seçmiş görünüyor? içte cevap bulması gereken soru bu...

evet bu adamlar para kazandırmaz gözaltı pazarına girecek mi girerse hisse dahada düşer buda bizi strese sokuyor kimse hisse almasa aldıkca aşağı basıyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2014 22:46 
Kullanıcı avatarı

hissenin takas durumundan anlaşılacağı üzere, çok az bir kısmı küçük yatırımcıda, en az %90 ve üzeri ise, patron ve yandaşlarındadır. ayrıca, hisse çoğunlukla spekülatörlere hizmet eden aracı kurumlardadır. olumsuzluk yaşansa bile, kanaatimce yukarı bir hareket sonrası olacaktır. bir kaç gün hareket olsa, herkes hücum eder, yeni yeni müşteriler çıkar. olumlu haberler desteğinde, abartılı düşüşe paralel bir çıkış olacağı düşüncemi koruyorum. sonrasını bilemem...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 315, 316, 317, 318, 319, 320, 321 ... 341  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: borsacı ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.