Zaman: 18 Oca 2017 00:18

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: DENCM - Denizli Cam Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 12:03 
Kullanıcı avatarı
Konum: üstat sanar kendini vurgudan aciz kalfa serseri..sago laaann
Meslek: Ekonometri

10 lu rakamlar iyi bunda..gecen seferki gibi olmasında..tetikte beklemek lazım..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 12:04 
Kullanıcı avatarı

gecen seferki hatayı yapmıcam bu sefer.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 12:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

abi önce ben yazıyorum.. sonme, dogub, nugyo.. sıra sizde :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 12:05 
Kullanıcı avatarı

kardeş diyer 2 kagıdını bılsekte bız de alsak sygılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Oca 2013 12:08 
Kullanıcı avatarı

SEDAT007 yazdı:
kardeş diyer 2 kagıdını bılsekte bız de alsak sygılar

klmsn bakab nugyo yapadılarr daha.diğer takip 18 kağıtta iyi giddi ttaktör cıkardım ama 4 aya doğru tekrar girebilirim ttraktöre

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Oca 2013 22:46 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

buralarda biraz dinlenir diye düşünüyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 Oca 2013 16:00 
Kullanıcı avatarı

hadi at artık cift hanelere kendini..sonrasına bakarız..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2013 14:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

dinlensin dedik miskin miskin uykuyamı daldı nedir bu dencm..bu uykuya daldıkça benim uykularım kaçıyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Şub 2013 12:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yayıncı

bedelsiz beklentisi devam ediyormu hala

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Şub 2013 20:42 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

Arkadaşlar bu gün kapa düşen haber yorumlayabilen arkadaş varsa teşekkür ederim. sanırım güzel bir haber
Şirketimizin 27.02.2013 tarihli Yönetim Kurulu toplantısında;

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 21.03.2007 tarih ve 11 sayılı toplantısında belirlenen ve aynı tarihte kamuya açıklanan şirketimiz "Kar Dağıtım Politikası"nın aşağıda belirtilen şekilde revize edilmesine ve Ortaklar Olağan Genel Kurulunun onayına sunulmasına,

karar verilmiştir.

Şirketimizin kar dağıtım politikası; Türk Ticaret Kanunu, Sermaye Piyasası Kanunu, Vergi Kanunları ve şirketin tabi olduğu sair mevzuatlar ile Esas Sözleşme hükümleri dikkate alınarak belirlenmiştir.

Buna göre;

a) Şirketimiz, Sermaye Piyasası Mevzuatı ve ilgili diğer mevzuat çerçevesinde yılsonlarında hesaplanan dağıtılabilir net dönem karının asgari %50'sini nakit ve/veya bedelsiz pay şeklinde kar payı olarak dağıtmayı benimsemektedir.

Ekonomik koşullar, yatırım planları ve nakit pozisyonu gibi hususlar dikkate alınarak, Ortaklar Olağan Genel Kurulu hedeflenen orandan farklı bir dağıtıne oldu kiılmasına karar verebilir.

b) Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemeleri ile Kurumsal Yönetim İlkelerinde öngörülen detayları da içeren Yönetim Kurulumuzun kar dağıtım teklifleri; yasal sürelerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu, şirketimiz internet sitesi ve faaliyet raporu aracılığıyla kamuya duyurulur.

c) Genel Kurul'da alınacak karara bağlı olarak dağıtılacak nakit kar payları genel kurulda kararlaştırılan tarihte ödenir. Bedelsiz pay şeklinde dağıtılacak kar paylarına ilişkin işlemler ise, Sermaye Piyasası Kurulu düzenlemelerinde öngörülen yasal süre içerisinde tamamlanır.

d) Kar dağıtım politikası çerçevesinde kar payları, dağıtım tarihi itibariyle mevcut payların tümüne, bunların ihraç ve iktisap tarihleri dikkate alınmaksızın eşit olarak dağıtılır.

e) Yönetim Kurulu'nun, Genel Kurula karın dağıtılmamasını teklif etmesi halinde, bunun nedenleri ile dağıtılmayan karın kullanım şekline ilişkin bilgi Genel Kurul toplantısında pay sahiplerine sunulur.

f) Kar dağıtım politikasında pay sahiplerinin menfaatleri ile şirket menfaatleri arasında dengeli bir politika izlenir.

g) Kardan pay alma konusunda imtiyazlı hisse bulunmamaktadır.

h) Esas Sözleşmemizde kurucu intifa senedi ile Yönetim Kurulu üyelerimize kar payı verilmesi uygulaması bulunmamaktadır.

i) Esas Sözleşmemizde Şirket Personeline kar payı verilmesi uygulaması bulunmaktadır.

j) Şirket Esas Sözleşmesi'ne göre; Yönetim Kurulu, Genel Kurul tarafından yetkilendirilmiş olmak ve Sermaye Piyasası Kanunu'na ve Sermaye Piyasası Kurulu'nun konu ile ilgili düzenlemelerine uymak kaydı ile kar payı avansı dağıtabilir. Genel Kurul tarafından Yönetim Kurulu'na verilen kar payı avansı dağıtma yetkisi, yetkinin verildiği yılla sınırlıdır.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.