Zaman: 14 Eki 2019 19:27

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: Derinlik ekranı borsada kazancımı arttırır mı?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2012 00:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

acemiusta yazdı:
dodo073 yazdı:
derinlik analizi mantıgını anlatabilecek yani bir hissede örnek degerlerle anlatacak bir arkadaş var mı bu derinlik ekranı uygulamasını ?

arkadaşaımız sayfayı açarken derinlik kazancımı artırımı diye yazmış. hayır derinlik kazanç filan artırmaz sadece bastığın yeri görürsün. mesela herhangi bir hisse yükselişe geçmiş açarsın derinliği kademelerine bakarsın alıcıya bakarsın satıcıya bakarsın. trade amaçlı yüklü bir alıne oldu kiğını düşün. alması kolay yazarsın gelir. ya sonra? bunun birde satması var. kısacası trade amaçlı borsa oynuyorsan mutlaka derinliğin olmalıdır. bakın ben derinliksiz hayatta bişey alıp satamam. kapatın derinliği elim kolum bağlı lal olurum. umarım bişeyler anlatabilmişimdir..

bastığın yeri görürsün

CVB BURDA İŞTE

Mesaj Başlığı: Re: Derinlik ekranı borsada kazancımı arttırır mı?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Haz 2012 00:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

9düşün1oyna yazdı:
RAMA1968 yazdı:
benim sormak istediğim bütün bunlara gerek var mı?kazancımı böyle arttırabilir miyim?-210 tl ile başlıycaz fakat

Benim yok, BigBoss'un yok, Türkbeyli06'nın yok ne bileyim genelde yok herhalde. Rehag'ın var. Bazen olması iyi oluyor, bekleyeni kaç lot olduğunu görebiliyorsun ancak bu parayı çıkartacak kadar bana artı kâr yaratır mı diye düşündüm bir zamanlar, almayı düşünüyordum ben de. Derinlik sayesinde bu parayı ekstra olarak çıkaramayacağıma kanaat getirdim. Zaten burada Rehag dost elinden geldiği ölçüde yardımcı oluyor. Başka sitelerde koyanlar da var. Öyle gidiyor. Derinlik olunca orta vadeli ve uzun vadeli pozisyon almak da zor olur bence. Siz bilirisiniz yine de.

+++

derinlik günlükçü işi eğer teknik bilgi yoksa zararı dokunabilir. alıştıktan sonra kurtuluşu yok. 5 kademe derinliği bu ay 1 kademeye indirdim. bu yüzden kendimi rahat hissedemiyorum. orta ve uzun vadecilere gereksiz hatta zararlı. ama sürekli ekran takibi yapan günlükçüler için olmazsa olmaz. kısacası yatırımcı iseniz gereksiz. trader iseniz gerekli.

Mesaj Başlığı: Re: Derinlik Ekranı Borsada Kazancımı Arttırır mı?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2015 13:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

Merhaba , aslında tesadüfen konuyla kaşılaştım. Efektifdata ücretsiz matriks terminali kampanyası başlattı isterseniz buradan https://www.efektifdata.com/efektifdata ... tayi-16540 detayları inceleyebilirsiniz.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.