Zaman: 21 Eki 2019 21:37

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Derinlik Ekranı Borsada Kazancımı Arttırır mı?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2010 00:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Derinlik ekranı borsada kazancımı arttırır mı?
Matriks veri terminali derinlik ekranı ile birlikte 210 tl ye geliyor.Bireysel kullanıcıyım bu kadar kapsamlı ekrana gerek var mı,faydası olur mu?yoksa boşu boşuna para vermiş olurum.borsada 15000-20000 tl rakamlarla işlem yapıyorum.ya da sizin önericeğiniz daha ucuz,sadece derinlik ekranı olan programlar var mı?borsaya daha biyik paralar koyma imkanım var.banka üstünden oynuyorum.onlar böyle bir hizmet vermiyolar.

Ne önerirsiniz?

Mesaj Başlığı: Re: Derinlik ekranı borsada kazancımı arttırır mı?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2010 00:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

ben garanti nin e-trader programını kullanıyorum. derinlik hizmeti aylık 40 tl.
borsaya da yeni girdim derinlik hizmetini de hemen aldım. gerekli olduğunu düşünüyorum fakat bir artısını açıkcası henüz göremedim. sanırım benim bilgisizliğimden kaynaklıdır.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2010 00:50 
Kullanıcı avatarı

Matriks Veri Terminali
internetten araştırdım en kapsamlısı buymuş.bende bunu almayı düşünüyorum.210 tl 3 aylık alınan para.borsadan kazancımı arttırmak istiyorum şimdiye kadar çok bişey kazanamadık.profesyonellerin kullandığı bir sistemmiş bu.anlık veri sağlıyo.
Genel Analizler
Hisse detay penceresi
Hisse hareketlilik analizi
Temel analiz
Dip/zirve analizi
Rating analizi
Mevsimsellik Analizi
Beta analizi
Tarihsel veri
Seanskop
Yatırım fonları
Hisse Derinlik Lisansı Analizleri
Hisse derinlik penceresi
Hisse aracı kurum dağılımı
Üye işlem hacimleri dağılımı
Kademe analizi
Takas analizi
Takas explorer
Piyasa yapıcılar
Aktif işlem analizi
Para giriş/çıkış
Alınanlar/satılanlar
Matriks radar
Çizilen/verilen tahtalar
Dedektör
bütün bunlar garanti e-trader varsa garantininkini alıcam .

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2010 01:08 
Kullanıcı avatarı

benim sormak istediğim bütün bunlara gerek var mı?kazancımı böyle arttırabilir miyim?-210 tl ile başlıycaz fakat

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Eyl 2010 01:21 
Kullanıcı avatarı

15 gün bir demosunu yükledim onu bi deniycem mennun kalırsam alabilirim.aylık 70 tl çok bir para değil her işin bir maliyeti vardır.bir işi yaparken bilgin eksikse donanımın tam olucak ki risk düşüçek.kendi adıma biz de bilgi az donanım hiç yok.parayı başkası kazanırken biz bakıyoruz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2011 15:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fizik

Ben TEB'in kini bugün kullanmaya başladım. Alış baskısı varken hisse yükselip alçalabiliyor. Anlayamadım doğrusu sanki gereksiz gibi geldi bana. Yön göstermiyor yani kafam karıştı :/

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2011 16:06 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

warriorson yazdı:
Ben TEB'in kini bugün kullanmaya başladım. Alış baskısı varken hisse yükselip alçalabiliyor. Anlayamadım doğrusu sanki gereksiz gibi geldi bana. Yön göstermiyor yani kafam karıştı :/

derinlik günlük ekran başında olanlar için çok avantajlıdır. alıcıyı görürsün satıcıyı görürsün. ilk zaman belki biraz zor gelebilir ancak daha sonra alışıncada derinliksiz oynayamazsın. orta ve uzun vadeciler için gereksiz bence..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Eyl 2011 16:17 
Kullanıcı avatarı

Benim şahsi düşüncem bence hikaye neden mi ? önceden emir iptali olmadan önce güvenip 1 veya 5 kademeye alış yazıyodun
şimdi nerde yazıyon bir çay yudumlayım demeden adam kademe boşalmış almış oluyon yada sen kademe ye alıne oldu kiıyon tabi adam izliyor hemen hemen eline veriyo bu ençok ani düşüşlerde olabiliyor.. çok yuksek parası olan için bu arabanın devir saati gibi bişey yani onlar veri için kullanıyor ama bizim gibi kademe doldurmuyacak para için gerek yok bence..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Eyl 2011 11:04 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Halkla İlişkiler ve Tanıtım

derinlik analizi mantıgını anlatabilecek yani bir hissede örnek degerlerle anlatacak bir arkadaş var mı bu derinlik ekranı uygulamasını ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Eyl 2011 16:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

dodo073 yazdı:
derinlik analizi mantıgını anlatabilecek yani bir hissede örnek degerlerle anlatacak bir arkadaş var mı bu derinlik ekranı uygulamasını ?

arkadaşaımız sayfayı açarken derinlik kazancımı artırımı diye yazmış. hayır derinlik kazanç filan artırmaz sadece bastığın yeri görürsün. mesela herhangi bir hisse yükselişe geçmiş açarsın derinliği kademelerine bakarsın alıcıya bakarsın satıcıya bakarsın. trade amaçlı yüklü bir alıne oldu kiğını düşün. alması kolay yazarsın gelir. ya sonra? bunun birde satması var. kısacası trade amaçlı borsa oynuyorsan mutlaka derinliğin olmalıdır. bakın ben derinliksiz hayatta bişey alıp satamam. kapatın derinliği elim kolum bağlı lal olurum. umarım bişeyler anlatabilmişimdir..

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.