Zaman: 20 Oca 2018 15:59

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EGCYH - Egeli & Co Yatırım Holding Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2012 13:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

gorus yazarsin ama fiyat koymassin insanlari etkilemenin manasi yok

Yeni mesajGönderilme zamanı: 02 Mar 2012 16:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Coğrafya

beni alinti yaparak cevap vermisin once iyi oku pazarlamaci diyen ben degilim ....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Mar 2012 13:18 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

Teknik analiz böyle hisselerde ne kadar isabetli sonuçlar doğuruyor acaba KY bunu bir araştırsın. Teknik analiz garan, kchol, sahol, vakbn, ykbnk gibi ulusal 30 yani derinlikli hisselerde daha isabetli sonuçlar doğurmaz mı? Krizde ya da herhangi bir olumsuzlukta garan gibi bir hisseyi iki üç kademe alttan satma şansınız olur ama böyle hisseler anında tabanı yer hem de komik bir hacimle. siz de öyle bakakalırsınız. Bunu yaşamış biri olarak söylüyorum. Derinlikli ya da üreten, kar eden şirketlerde teknik analize katılırım ama spek oyuncağı olmuş hisseleri öneren ya da teknik analiz yapıp bu gibi hisseler hakkında düşüncesini paylaşan (bu da bir bakıma dolaylı olarak önerme oluyor) insanlara da karşı çıkmaya devam edeceğim. Al benden de bir YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Bunu yazmak çok da zor değil :D

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Mar 2012 02:07 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

Boga__34 yazdı:
SEDİR yazdı:
VALLAHI GALIBA BU ZAYIF İŞLEM GUCU VE KATILIMCI ILE BU KAGIT ZOR KAFASINI KALDIRIRI GIBIME GELLIYOR ..NE BOKA BULASTIK

Kardeş 0,99 altına inerse dert etmeye başlarsın.. Panik yapma :)

Boğa 34 kardeşim;
Çimbeton syfasındada sormuştum cevaplamadın,forumda yeni olduğum içinmi acaba :))
Şaka biyana fvori sayfasında yorumunu göremediğim için (belkide yazmamışsındır) buradada soruyorum.
0,98 maliyetle 1,5 aydan beri bekliyorum.%7 ve % 14 lük hareketleri kaçırdım.(daha artar beklentisi ile)
kısa ve orta vadeli görüşün nedir acaba.0,99 un altında altına düşerse bende panik yapayımmı:))
aynı şeyler ersu içinde geçerli. saygılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Mar 2012 18:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Jeoloji Mühendisliği

thunder47 yazdı:
gene hisse mi pazarlanıyor ne? egcyh derinliği olmayan bir spek oyuncağı. kimse başkasından etkilenerek yatırıne oldu kiın. Derinlikli ve üreten, karlı şirketleri araştırın. Ucuz mu pahalı mı öğrenin. Ona göre konumlanın ve yatırım kararlarınızı kendiniz verin. küçük yatırımcı böyle oltaya çekiliyor ve kandırılıyor. Lütfen kanmayın. KİMSE BURADA BABANIZIN OĞLU DEĞİL, ÇOK BİLİYORLARSA ZENGİN OLURLARDI VE BURADA OLMAZLARDI!!!!!!!!!!!

EGCYH 0.94-0.95 yorumsuz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Mar 2012 14:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

Boga__34 yazdı:
Baki Yol yazdı:
Boğa kardeş biliyorum başka hisse yorumu yapmak istemiyorsunuz. Diğer arkadaşlardan da özür dileyerek sormak istiyorum kağıdın forumuna da uğramıyorsunuz artık bu nedenle EGCYH 98 altı olumsuz demiştiniz 6 ayımı heba ettim bu kağıtta şu an 96 çıkmak mı beklemek mi sizce.
A.e.o

Dostum patron egcyh da mal almaya başladı tekrar ayrıca 1 lıra malıyetle ağustos ayında aldıgın 16 mılyon lot tahsııslı malın satılamama süresi 6 aydı ve bitmek uzere.. Teknık olarakta 0,94 destegi var ve stochastic osilatoru al durumuna gecmıs.. Beklemekte fayda var dıyorum madem 6 ay bekledın bence bı 6 ay daha bekle hem zararını kurtar hemde para kazan.. ben 6 ay ıcınde en az 2,5 lıra olacagını dusunuyorum..

KESINLİKLE YATIRIM TAVSIYESİ OLAMAZ..

TEŞEKKÜR EDERİM

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Mar 2012 16:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

sayın boğa_34 kağıt hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilirsek çok sevineceğiz..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Mar 2012 11:12 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

2,5 hedefi halen geçerli mi?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2012 22:50 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

ŞENLİK BAŞLIYOR HAYIRLISIYLA...YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2012 23:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Yazar

ARKADAŞLAR HAYIRLISIYLA UÇUŞ BAŞLIYORMU BU SAAT TE YAYINLANAN BU KADAR HABER NE ANLAMA GELİYOR YORUM YAPABİLECEK OLAN VARMI BENİM HEDEF FİYATIM ALDIĞIM OLUMLU DUYUMLARA GÖRE 2,80 YA SİZİN....

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.