Zaman: 01 Kas 2014 15:35

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 153  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EGEEN - Ege Endüstri Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Kas 2012 15:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Tıp

arkadaşlar ege endüstri yi uzun süredir takip ediyorum. cok sağlam bir hisse bu aralar biraz gerilemiş gibi görünsede yaptığım teknik analizlere göre yükseliş potansiyeline sahiptir bu kağıdı elinde tutanlarin biraz sabırlı olmalarını tavsiye ederim. zaten egeen in sermaye yapısı cok kuvvetli muhakkak yükseliş trendine girecektir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Kas 2012 13:59 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Tıp

ege endüstri de teknik analizle ilgili olmayan bazı gelişmeler yaşandı ve iş yoğunluğundan dolayı bir süre ilgilenemeyeceğim. yaptığım analizler sonucunda yükseliş potansiyeli fark etmiştim. fakat son zamanlarda hissenin izlediği yatay seyir; kesinlikle beklediğim bir durum değildi. şirkette gelişen bazı olumsuzluklardan kaynaklanıyor olabilir. şu anda hisse ile ilgili net birşey söyleyemeyeceğim ve bir süre takip edemeyeceğim. bildiğiniz uygun hisseler varsa oralara yönelebilirsiniz.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Kas 2012 23:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

BU KAGAT 90 LARI GORMUS BI KAGAT BURDAN TEKRAR TOPUKLAMASI GEREK BENCE ARKADASLAR CUNKI COK SAGLAM BI SIRKET AMA BIRAZ DAGANIK SANIRIM ZAMANLA 100 RAKAMLARI GÖRÜR BEDELSIZ POTANSIYELI BILE VAR OCAK_SUBATA KADAR PATLAR KANIMCA...YTD.....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Kas 2012 18:16 
Kullanıcı avatarı

ARKADAŞLAR, ŞU ANDA ALINABİLECEK EN MANTIKLI HİSSE EGEEN, ZARAR ETTİRMEZ KAR GELİRSEDE ZENGİN ETTİRİR.... YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Kas 2012 10:08 
Kullanıcı avatarı

kaldır kafanı yolun daha uzun kop şöyleee egeen kopppp:)))ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2012 18:50 
Kullanıcı avatarı

Ege Endüstri: Ticari vasıta dingil ve dingil komponentleri üretiminde uzmanlaşan Ege Endüstri, başta ABD ve AB olmak üzere pek çok ülkeye ürün veriyor. Ancak AB pazarında yılın ilk üç çeyreğinde de ekonomik sorunlar devam etti.

Şirketin özellikle Avrupa ve Güney Amerika pazarları zayıfladı. Bu durum ABD pazarındaki olumlu gelişmelerle nispeten telafi edildi. Ege Endüstri’nin net karı, yılın dokuz aylık döneminde euro bölgesi krizi nedeniyle geriledi. 2011 yılı dokuz aylık dönemde 20 milyon 305 bin TL olan net kar yüzde 20 gerileyerek 16 milyon 158 bin TL oldu. Şirket hemen her yıl temettü dağıtıyor.

Temettü veriminin son beş yıldır ortalama yüzde 4.68 seviyesinde olması olumlu. Şirket hisselerinin fiyat/kazanç (F/K) oranı emsalleriyle karşılaştırılınca yüzde 23 daha ucuz görünüyor. Yüzde 2.097 bedelsiz potansiyeli olan hissede 70.4 TL hedef fiyatla yükseliş potansiyeli öngörüyoruz.kesinlıkle ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2012 20:20 
Kullanıcı avatarı

bu hissede 2013 güzel hisselerinden olcak diye düüsnüyorum hem bedelsiz beklenrisi hemde askeriyeye verdiği bmc kamyonlar sayesinde otokarın fiyatlarına gelebilir

BEN BORSACIYIM DİYENLER..... BU HİSSE EVLADİYELİK BİR HİSSEDİR..... YÜZDE 90 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE ÇALIŞMAKTADIR...... BMC KAMYON VE ASKERİ ARAÇLARI BU SİRKET VERMEKTEDİR.

BEN BU SİRKETİN 5 MİLYAR DOLAR PİYASA DEĞER,NE GELECEĞİNE İNANIYORUM..... SÖYLE DÜSÜNÜN BANKAYA YATIRIP 5 YILDA 10 MİLYARIN 14 MİLYAR OLUR.....

BU SİRKET 5 YIL SONRA NERELERE GELİR ONU BEN BİLEMEM AMA.... BU PİYASA DEĞERİNDE KALMAZ.... PETKİM VE EGEEN BENİM FLAŞ HİSSELERİM.. SAYGILARIMLA .... YTD.

PETKİM=TÜPRAS OLURMU
EGEEN= OTOKAR OLURMU

En son ykskli01 tarafından 10 Ara 2012 22:24 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ara 2012 21:29 
Kullanıcı avatarı

sayın ykskli01 arkadasım suan egeen fıyatı 61.25 otokarın 41 ne demek istedıgını anlayamadım????????bence egeen 2013 te ve üzeri görmesını ümit edıyorum.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ara 2012 22:26 
Kullanıcı avatarı

bu hissede 2013 güzel hisselerinden olcak diye düüsnüyorum hem bedelsiz beklenrisi hemde askeriyeye verdiği bmc kamyonlar sayesinde otokarın fiyatlarına gelebilir

BEN BORSACIYIM DİYENLER..... BU HİSSE EVLADİYELİK BİR HİSSEDİR..... YÜZDE 90 TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİNE ÇALIŞMAKTADIR...... BMC KAMYON VE ASKERİ ARAÇLARI BU SİRKET VERMEKTEDİR.

BEN BU SİRKETİN 5 MİLYAR DOLAR PİYASA DEĞER,NE GELECEĞİNE İNANIYORUM..... SÖYLE DÜSÜNÜN BANKAYA YATIRIP 5 YILDA 10 MİLYARIN 14 MİLYAR OLUR.....

BU SİRKET 5 YIL SONRA NERELERE GELİR ONU BEN BİLEMEM AMA.... BU PİYASA DEĞERİNDE KALMAZ.... PETKİM VE EGEEN BENİM FLAŞ HİSSELERİM.. SAYGILARIMLA .... YTD.

PETKİM=TÜPRAS OLURMU
EGEEN= OTOKAR OLURMU

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Ara 2012 23:43 
Kullanıcı avatarı

kimsecikler kalmamıss hiç yazan yok herkes 67 den çıktı geçti sanırım pusuda alım için 60 ı bekliyor

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145 ... 153  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Uyarı : Bu sitede herhangi bir üyenin mesajı nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız hemen bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.