Zaman: 24 Kas 2017 12:16

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 157  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EGEEN - Ege Endüstri Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2014 23:49 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

ddesperadox yazdı:
akdeniz01 yazdı:
Sayın ddesperadox, şirket % 4600 bedelsiz sermaye artırımı yapacak yazısını nerede okudunuz acaba? bende bir göz atayım oraya.

Mynet finans da ve bir forum sitesinde...

Kardeşim yorumumu iyi oku... Birileri ortaya böyle bir yaygara koparıyor diye yazmışım... Yorum yapıyorlar diye... Bunları bahane edip milletin dikkatine yeterince primlenmiş hisseye çekip mal yıkabilirler diye yazdım...

Sonra yanlış anlaşılma olmasın...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2014 00:02 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Anladım kardeş sağolasın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Nis 2014 03:17 
Kullanıcı avatarı

Bugün 80 den vedalaştım. Çok güzel kazanç sağladı %60 seneye tekrar görüşmek üzere anca ayıldım. 30 bin tl kar ettik ne de olsa...:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2014 16:38 
Kullanıcı avatarı

130 lirası var diyen çok bir hafta içinde 2.kuyas yaşatacaklar diyorlar ne kadar doğru çıkacak bakalım. : )

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Nis 2014 16:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hemşire

ELEKTRİK380 İN HAFTALIK TAHMİNLERİ SAYFASINI KAPATTILAR YAZIKLAR OLSUN HOCA DURMADAN NE GÜZEL TİYOLAR VERİYOR HERKEZE KAZANDIRIYORDU ADAMIN HER DEDİĞİ ÇIKIYORDU ÖYLE KISA VADE AYLIK FALAN DEĞİL GÜNLÜK YÜZDE ON KAZANDIRAN BİR İNSANI NASIL ENGELLERSİNİZ BİZ KÜÇÜK YATIRIMCININ YARDIMCISI OLAN BU İNSANIN ENGELİNİ DERHAL KALDIRIN BU ADAM SAYESİNDE SİTENİZ TIKLANMA REKORLARI KIRARKEN SİZ NASIL ENGELLERSİNİZ BİRAN ÖNCE BU SORUNA ÇÖZÜM BULUN SİTEDEKİ TÜM ARKADAŞLAR SİZLERDE YAZIN ELEKTRİK380 GERİ GELSİN SUSMAYIN YAZIN ADAMI TAKİP EDİN CEBİNİZ PARA GÖRSÜN

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2014 01:40 
Kullanıcı avatarı

Bugün 80 den sattığım hisselerimin kârı ile kademeli olarak 77.50 den itibaren geri ye doğru alıma geçtim.Ama dediğim gibi kârı ile.
65 e kadar düşer ise alacağım. 65 den aşağıya düşerse stopplos yaparım kardan zarar derim. Bodrumda tatilde masaya fazla masraf getirtmem.Kendime göre takılırım ama fazla kazanç sağlarsam TR nin en ünlüsünü masaya oturturum.Bu dünyanın malını bu dünyada yiyeceksin.Öbür dünyaya ne getirmiş millet.Bu borsada millet kaybettim diye ağlıyor, meşhur atasözü vardır:Borsada kaybedenler APTALDIR diye.Ocak ayında bu tarz hisseleri 7 seneden beri aldım, her sene en az %20 kazandım.AFYON-BRISA da çok daha fazlasını kazandım ama elimde o zaman o hisselerden malesef %10 vardı.Yine de o %10 luk kısım 1 sene de kazanacağımı daha önceye aldı.... YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2014 10:19 
Kullanıcı avatarı

Kime ne kimin ne alıp sattığından ! Arkadaşlar sizin hedefiniz olsun aldığınız yer belli satacağınız yeri de belirleyin. Başkalarının yaptığı trade sizleri gaza getirmesin bunu yapabilmek için çok iyi derecede TA bilmeniz gerekiyor. Böyle hava atanlara bakmayın bunlar o kadar iyi biliyorlarsa ya vegasta ya da atlantic city de olur keyif yaparlardı. Bunlar gibisi çok gördüm. Çoğu parasını, evini, arabasını ve hatta eşlerini kaybettiler maalesef :( Trade yapabilmek çok güzel ama özellikle böyle sığ tahtalarda izin vermezler veya şansınıza yaparsınız.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2014 11:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

EGEEN 1 hafta sonra temmettü dağıtacak aslında bundan önce bir düşüş olmasını beklerdim ama şuanki düşüş biraz fazla hızlı gidiyor. Anladığım kadarı ile hisseden karını iyi görenler temettü beklme riskine girmeden out oluyorlar. EGEEN de 70 aşağı doğru kırıldığı taktirde ilk etapta düşüş 58,00 kadar gidebilir. Bence kimse fazla risk almasın piyasalar çok şişkin ve ortamlar bozuk.. YTD.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Nis 2014 12:01 
Kullanıcı avatarı

Eagle_Tim yazdı:
EGEEN 1 hafta sonra temmettü dağıtacak aslında bundan önce bir düşüş olmasını beklerdim ama şuanki düşüş biraz fazla hızlı gidiyor. Anladığım kadarı ile hisseden karını iyi görenler temettü beklme riskine girmeden out oluyorlar. EGEEN de 70 aşağı doğru kırıldığı taktirde ilk etapta düşüş 58,00 kadar gidebilir. Bence kimse fazla risk almasın piyasalar çok şişkin ve ortamlar bozuk.. YTD.

TA olarak acizane görüşüm 73 den aşağıya vermez. Bakalım ne olacak ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2014 21:19 
Kullanıcı avatarı

2 gün önce 76 dan maliyetlendiğim hisseleri bugün 79 dan gönderdim. Bu speğe helal olsun.Küçük yatırımcı dostu.bu hisseden zarar eden heralde yoktur gibime geliyor. YTD.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154 ... 157  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.