Zaman: 24 Eki 2017 10:39

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 157  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EGEEN - Ege Endüstri Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Nis 2014 21:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

GOODY ve EGEEN deki hızlı geri dönüş hafta başındaki düşüşlerin aşağı yönlü hareket değil düzeltme yada kar satışı olabileceğini gösterir nitelikte ama keşke bugün borsa % 1 in altında kalsa ve bu 2 hisse yine bu oranda çıkış yapmış olsalardı ozaman çok daha net olarak bu yorumu yapabilirdik. Yinede yüksek bir ihtimal artık hedefler daha yüksek bir seviye taşınmış gibi görünüyor. Yarın ki tablo bize durumu çok daha net gösterir diye düşünüyorum.

EGEEN 81.00 - GOOGY 63.00 üzeri kapatırlarsa çok büyük olasılıkla bu hisseler yine yukarıya doğru bir harekete devam eder diyebiliriz..

Herkese Bol Kazançlar..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 May 2014 16:41 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

72.10 desteği çalışan hisse de bu seviye stop kabul edilmek şartıyla risk alınabilir.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 May 2014 16:47 
Kullanıcı avatarı

Anlık aşağı sarkışları değil gün sonu kapanş fiyatları gözlenmelidir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 May 2014 17:09 
Kullanıcı avatarı

Bu arada herkesin risk anlayışı farklıdır benim yorumuma göre kimse alıp satmasın sadece gördüklerimi yazmaya çalışacağım. Yani bir süreliğine EGEEN tahtasında olacağım. Umarım ALLAH ım bu tahtadan var ise nasibimiz almayı nasib eder.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 May 2014 17:35 
Kullanıcı avatarı

Karanlık oda öncesi kapanış destekde..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 06 May 2014 13:38 
Kullanıcı avatarı

Yön tayini için karar aşamasında. Beklentim yukarı güzel bir kopuş yaşamasi ama bu canagi tamamlamak olarak değil üstüne atacağı yeni bir yükseliş kanalına girebileceği yönünde.

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. KİŞİSEL GÖRÜŞLERİMDİR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 May 2014 21:37 
Kullanıcı avatarı

Evet sayfasını tek başıma meşgul ettiğim EGEEN de ben de sıkıldım. Yarın bu geçirdiğimiz 2 günü telafi edeceğini düşünerek bir kopuş bekliyorum şayet bu kopuş güzel bir haberle desteklenirse ne ala tadından yenmez. Ama bir şey yapamazsa demek ki bu adamların şimdilik millete ekmek yedirmeye niyetleri yok demektir. Sağlık olsun tamam demeyi bilmek gerekir. Tamam der başımızı önümüze eğer gideriz.

Ama önce yarını bi tamam edelim İNŞALLAH.

KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. KİŞİSEL GÖRÜŞLERİMDİR.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 May 2014 00:34 
Kullanıcı avatarı

portföyde kaybı fazla üzmeyecek kadar alınıp unutulması gereken hisselerden.kar marjı çok yüksek .benim kıriterlerime göre daha hala çok uçuz kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2014 13:17 
Kullanıcı avatarı

hedefim 140-150 ler sağlam karı yüksek güçlü bir hisse alınıp unutulacaklardan birisi bedelsiz beklentisi de yok değil.ytd...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 19 Ağu 2014 17:37 
Kullanıcı avatarı

Bu hisse de tek merak ettiğim şey tarih tekerrür eder mi. Ya ederse diye beklemeye değer. Ama unutulmamalı ki aşağı da bıraktığı boşluklar daha sağlıklı bir yükseliş açısından kapatılmak istenilebilinir. 3 milyon küsür sermaye sadece 6 aylıkta sermayenin 10 katı kar. Bunun yanında kap a düşen haberde belirttikleri şirketten elde edeceklerini ifade ettikleri 15 - 20 milyon dolar fazladan kazanç ifadesi. Önümüzde ki dönem bedelsiz potansiyeli açısından beklenilebilecek bir şirket.

Ama öncelikle şu konsolide karı bir görelim. Ben 40 civarı bekliyorum. Zaten açıklanmasına da çok kalmadı en geç 3 saat içinde öğrenmiş oluruz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155 ... 157  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.