Zaman: 19 Oca 2018 16:14

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 79  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: EGGUB - Ege Gübre Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Eki 2009 22:35 
Mesaj Panosu Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

EGGUB - Ege Gübre Hisse Senedi Yorumları

Mesaj Başlığı: Re: EGGUB-Ege Gübre
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Eki 2009 08:59 
Kullanıcı avatarı

EGE GUBRE yi ben 26'lardan toplamaya basladim..60'tan assagi satmayacagim..ve benim kanaatimce kesin sabresdersem 60lari gorecek..krizden once 78'i gordu..suan borsanin krizden onceden cok daha fazla yukari puanda oldugunu dusunursen..ege gubrenin hala cok beklentili bir hisse oldugunu anlarsin..satma derim..

Mesaj Başlığı: Re: EGGUB-Ege Gübre
Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Eki 2009 21:58 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Beslenme ve Diyetisyen

HERkeZe İyi AKsamLAr DiLiyOrum...
ben bİr bJkas MAgDuruyum.bu hİsseyi ilk önce 6.7 den alarak 14.40 ları gördüm büyük kar ettim ancak satmayarak 5.20 den zar zor elimden cıkardım.zararım büyük...
ben bir kac hisse alarak durumu toparlamaya calıssam da olmadı.panik oldum sattım ve hep zarar ettim...
daha sonra bu siteyi gördüm ve borsayı iyiden iyiye tanımaya basladım.balıklama atladıgım için oldu bütün bunlar....
siz siz olun sabretmesini ve iyice arastırmasını ögrenin derim....

şuan elimde eggub hissesi war 42.50 maliyetli bu hisse hakkındaki yorumlarını bekliyorum.bjkas gibi olmaktan korkuyorum.elimden cıkarayım mi yoksa beklim mi nerelere kadar yükselir?baska bir hisse öneriniz warsa onu alayım....
herkeze tşklerimi sunar iyi kazançlar dilerimm.....

Mesaj Başlığı: Re: EGGUB - Ege Gübre
Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Oca 2010 19:03 
Kullanıcı avatarı

[b]Ege Gübre'ye dev sipariş[/b]
Ege Gübre Sanayii A.Ş, 4 milyon 420 bin dolarlık, 10 bin ton DAP Gübresi siparişi aldığını duyurdu.

Ege Gübre Sanayi A.Ş'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayımlanan açıklamasında “Transammonia firmasından ihraç edilmek üzere toplam 4 milyon 420 bin dolar tutarında 10 bin ton DAP Gübresi siparişi alınmıştır. Sevkıyat şubat ayında yapılacaktır” denildi.

arkadaşlar 77.00 ile açılmış ve 81.00 kadar yükselmiş. kapanışı 78.50. diğer gübre kağıtları gibi buda sevindirici yükselişler yaparmı? ne dersiniz?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 12:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

gübre zamanı geliyor , gübre atma zamanı gübreninde yürüme zamanı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2010 16:21 
Kullanıcı avatarı

kadri bence bu sene temettü dağıtılmayacak ama bence yakın zamanda bedelsiz sermaye artışına gidecekler, neden bedelsiz, çünkü hissenin yarısından çoğu kendilerinin elinde bulunuyor, yani bedelli artırım onlara birşey kazandırmaz.. hersene inceleyin mutlaka ya temettü ya sermaye artırımı kesin yapmışlar, düşük seviyeden alan kazançlı olur..al-sat-tut değil

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2010 16:55 
Kullanıcı avatarı

bu arada bugünkü tahminim 84 tür, saygılarımla...

tamamen şahsi görüşüm ona göre :D

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 Şub 2010 17:20 
Kullanıcı avatarı

kerata yazdı:
kadri bence bu sene temettü dağıtılmayacak ama bence yakın zamanda bedelsiz sermaye artışına gidecekler, neden bedelsiz, çünkü hissenin yarısından çoğu kendilerinin elinde bulunuyor, yani bedelli artırım onlara birşey kazandırmaz.. hersene inceleyin mutlaka ya temettü ya sermaye artırımı kesin yapmışlar, düşük seviyeden alan kazançlı olur..al-sat-tut değil

slm.düşük seviye derken?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Mar 2010 01:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İktisat

Üstad'lar elimde bir miktar ege gübre var,maliyetim 87.50 düşünceleriniz nelerdir?
Biraz kararsız kaldım.

Saygılarımla..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Mar 2010 01:32 
Kullanıcı avatarı

al benden de o kadar içimi rahatlatacak bir açıklaması olan varmı arkadaşlar (maliyet 87,50) herade baya beklicez

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 79  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.