Zaman: 19 Oca 2018 16:17

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: EGYO - EGS G.Y.O. Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Şub 2010 21:15 
Kullanıcı avatarı

Ege Yatırım ortaklıgı 0.38 iken bilanco acıkladı (yaklasık 2- 3 hafta önce) Tavan tavan gördük 4 seans 0.50 den sattım o vakit simdi geri geldi 0,40 altından alınabilecegi kanaatindeyim.

Mesaj Başlığı: Re: EGYO - EGS Gayr.Yat.Ort Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Oca 2011 00:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

arkdşlar şirket hakknda blgisi olan yazsn

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Oca 2011 22:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

egyo bu aralar sikca haberleri cikan gayrimenkul kagitlarindan degilmi arkadaslar
neden son 8 aydir kipirdamadi bilen varmi

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Nis 2011 17:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Gemi Mühendisliği

EGS GMYO'NUN 3 AYLIK KONSOLİDE OLMAYAN NET DÖNEM KARI 170.773 TL(ÖNCEKİ 20.528 TL)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 May 2011 23:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

karlı olan bir şirket neden buralarda olur anlamış değilim.bir çok zararda olan hisseler ne fiyatlarda ama bu hisse nerede.bence takip edilmesi gereken hisselerden.belki bu kağıt ta selgd gibi bişeyler yapabilir.ama hisseye alıcı gelmesi lazım şuanki hacimlerle çok zor görünüyor.belki işlem hacmi artarsa düşünülübelir.ytd

Yeni mesajGönderilme zamanı: 26 May 2011 23:17 
Kullanıcı avatarı

kağıtta geçen hafta 0,38 lere kadar bir gidiş oldu ama sonrasında aşağı vermeye başladılar.sanırım hareketlenme öncesi hazırlık bu.yapılan işlemler bunu gösteriyor.1 ay içinde gözaltı pazarından çıkacağı ile ilgili söylentiler var eğer bu gerçekleşirse bu hisse çok fazla ilerleyebilir.maktk gibi olursa şaşırmayın

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2011 21:54 
Kullanıcı avatarı

spek sana sesleniyorum.artık dışarıda mal kalmadı bu kağıda daha fazla baskıya gerek yok.görüyorsun işte mal satmak isteyen yok.bir haftadır kağıt takki hacimler 50.000TL yi geçmiyor onlarda kendi yaptırdığın hacimler.artık herkes yukarıyı bekliyor ve bundan aşağıyada mal satmayacak.ben ise elimdekileri belki 1.50 TL lere geldiğinde ancak satmayı düşünürüm.
ama hedefim kağıdın defter değeri olan 1.75TL nin üzerinde satmaktır.ve bu kağıt kendini 0,45-0,50 aralığının üzerine atarsa çok hızlı ilerleyecek.çünkü şuanda İMKB nin en ucuz şirketi.herkes maktk gibi olacak diyor ama ben ondan daha iyisini bekliyorum.özellikle şu kapalı olan hisselerin yeniden işlem görmeye başlamsından sonra EGS bank da açılırsa o zaman bizi kimse tutamayacak.ytd tavsiyesi değildir sadece kendi görüşüm ve tabloların gösterdiğidir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Haz 2011 22:05 
Kullanıcı avatarı

demarco yazdı:
spek sana sesleniyorum.artık dışarıda mal kalmadı bu kağıda daha fazla baskıya gerek yok.görüyorsun işte mal satmak isteyen yok.bir haftadır kağıt takki hacimler 50.000TL yi geçmiyor onlarda kendi yaptırdığın hacimler.artık herkes yukarıyı bekliyor ve bundan aşağıyada mal satmayacak.ben ise elimdekileri belki 1.50 TL lere geldiğinde ancak satmayı düşünürüm.
ama hedefim kağıdın defter değeri olan 1.75TL nin üzerinde satmaktır.ve bu kağıt kendini 0,45-0,50 aralığının üzerine atarsa çok hızlı ilerleyecek.çünkü şuanda İMKB nin en ucuz şirketi.herkes maktk gibi olacak diyor ama ben ondan daha iyisini bekliyorum.özellikle şu kapalı olan hisselerin yeniden işlem görmeye başlamsından sonra EGS bank da açılırsa o zaman bizi kimse tutamayacak.ytd tavsiyesi değildir sadece kendi görüşüm ve tabloların gösterdiğidir.

arkadaslar bıraz ıncelersenız EGS grubunun batık EGS BANKASININ şirketlerı oldugunu....

yonetımınde TMSF nın atadıgı kayyumların oldugunu.......

şirketlerın devlete tonla vergı ve cesıtlı borçları oldugunu....

ve 2000 yılından berı 30 kurusu dogru duzgun gecemedıgını gorurdunuz...

gıdecek olsa doganlar gıder.... bu kadar borçlu ve kar edemeyen sırkete gıreresenız dıkkat edın derım.......

zıra ettıgı kar komık rakamlarda....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2011 21:40 
Kullanıcı avatarı

dediklerinin hepsinde haklısın fakat bu şirketin defter değerinin 1,75 olduğunu sadece öz sermayesinin 50.000.000TL olduğunu ve izmirde bir çok gayrimenkulünde bunlarda olduğunu unutmayalım.biliyorum bu hisse senedi gerçekten bir risk.ama gittiğindede borsada 10 işlemde kazanamayacağın parayı bir seferde kazanma şansın çok fazla.şuanda mahkesmesi sürüyor ve çok yakında sonuçlanması lazım.olum sonuçlar geldiğinde zaten bu kağıt layık olduğu yerlere normal değerinin 1,75TL nin üstlerine gelecek.
herkes buradan birşeyler almak için ufak ufak kenarlara atıyor.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Haz 2011 22:03 
Kullanıcı avatarı

demarco yazdı:
dediklerinin hepsinde haklısın fakat bu şirketin defter değerinin 1,75 olduğunu sadece öz sermayesinin 50.000.000TL olduğunu ve izmirde bir çok gayrimenkulünde bunlarda olduğunu unutmayalım.biliyorum bu hisse senedi gerçekten bir risk.ama gittiğindede borsada 10 işlemde kazanamayacağın parayı bir seferde kazanma şansın çok fazla.şuanda mahkesmesi sürüyor ve çok yakında sonuçlanması lazım.olum sonuçlar geldiğinde zaten bu kağıt layık olduğu yerlere normal değerinin 1,75TL nin üstlerine gelecek.
herkes buradan birşeyler almak için ufak ufak kenarlara atıyor.

SANA TUM KALBIMLE gercegı soyluyorum... sene 2001 mıydı 2002 mıydı neydı.. dedıgın gıbı dusunuordum ve aldım... ınan bana hıc bırsey degısmedı... hayatta bazı seyler tecrube ıle ogrenılebılır... sence mılyonlarca yatırımcı bunu goremıyor mu???

bence sende gec olmadan ogren arkadasım... eger bır kagıt gıtmıyorsa.... vardır pıyasanın bır bıldıgı... ınsallah kazanırsın ama soleyım... beklemek bıle rahatsızlık verıcı olabılır...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.