Zaman: 20 Oca 2018 16:01

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EKIZ - Ekiz Yağ Sanayii Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2013 12:30 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

çaylak10 yazdı:
elohab yazdı:
dün akşam üzeri 4 buçukta açıklanmış..neden sert tepki vermedi aşağı salınmadı..normal mi bu siz ce

tahtası kapandıda ondan yarın görürsün sert tepkiyi merak etme tabi bende transtürkte

bugünde kapalı dimi yarın 2 de açılcak.yüzde 30 40 a kadar düşer o zaman desene haftaya kadar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2013 12:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

bende dun almıştım transturk 5000 liralık. napcam kafam allak bullak oldu ya. o kadar canım sıkıldıki. emeklerimizi boşuna gidiyor. biraz kazanabilirsem eger babaya yardım edecektim. nolur sizce arkadaşlar yardımcı olun sağlam düşünemiyorum su an. offf offffffff

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2013 14:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

elohab yazdı:
çaylak10 yazdı:
elohab yazdı:
dün akşam üzeri 4 buçukta açıklanmış..neden sert tepki vermedi aşağı salınmadı..normal mi bu siz ce

tahtası kapandıda ondan yarın görürsün sert tepkiyi merak etme tabi bende transtürkte

bugünde kapalı dimi yarın 2 de açılcak.yüzde 30 40 a kadar düşer o zaman desene haftaya kadar

evet yarın açılır valla ben %50-60 arası bi düşüş olur diyorum iki hisssedede sonrası toparlarmı bilmem ancak nasıl satıcaz bunu elden nasıl çıkıcak bilmiyorum gitti bizim paracıklar :(

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Mar 2013 14:53 
Kullanıcı avatarı

stattlich yazdı:
bende dun almıştım transturk 5000 liralık. napcam kafam allak bullak oldu ya. o kadar canım sıkıldıki. emeklerimizi boşuna gidiyor. biraz kazanabilirsem eger babaya yardım edecektim. nolur sizce arkadaşlar yardımcı olun sağlam düşünemiyorum su an. offf offffffff

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2013 17:07 
Kullanıcı avatarı

bu şirketi kim halka kakaladı asıl suçlu onlar..ekızın patronu malını satmak para kazanmak isteyecektir..sonuçta tuccar..bana göre ekız ın patronlarının bu olayda cok buyuk suçu yoktur..

1 derecede suçlu spk neydüğü belirsiz şirketleri halka açtı hep ky soyuldu ve soyulmayada devam ediyor...

2. derecede suçlu da kucuk yatırımcı..adeta bir kumarbaz edasıyla gecekondusunu satıp onun parasıyla villa alacam diyerek imkb ye gelip bu tip şirketlere yatırım yaparlar..sonrada ağlamaya başlarlar..neden gidip sağlam kağıtlar almazssınız cunku onlardakı kazanç aylık % 10 u geçmez buda benim ky cımı kesmez ruhunda kumarbazlık var..ama sunu unutmayın bu tip kağıtlarda hep kasa kazanır..kazanamazsa buyuk bır para babası şirkete ortak olmaya çalışırsa şirketi batırır gene kazanır...bedelli yapar kazanır vs vs..

aklı olan imkb de yatırıne oldu ki..gider bir bufe acar..spk dan da iki tanıdık buldumu bunu bir şekilde halka kakalar..sonra 1-2 sene içinde 7 sülalesine yetecek parayı kazanır..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Nis 2013 15:17 
Kullanıcı avatarı

taban 0.51 görünüyo.0.52 de durdu.0.52 den alış yazdım almadı.sebebi nedir acaba bilen var mı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2013 14:31 
Kullanıcı avatarı

kimse yazmıyo nedense.aban 046 görünüyo ama 047de druyo.047 den alamıyosunda..neden böyle oluyo bilen var mı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Nis 2013 14:51 
Kullanıcı avatarı

semmpati yazdı:
elohab yazdı:
kimse yazmıyo nedense.aban 046 görünüyo ama 047de druyo.047 den alamıyosunda..neden böyle oluyo bilen var mı

dün denemek için saat 4,5 tan sonra sadece iki adet alış yazdım 0,63 tü sanırım 0,52 den almış 1,04 tutmuş
siz neden alamıyosunuz anlamadım bugün denemedim...

sizde şuan taban kaç görünüyo..ben de 046 görünüyo..ama 047 de sonlandı...0 46 dan da alış yazdım.047 den de ama hiçbirini almadı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2013 14:45 
Kullanıcı avatarı

046 dan alamıyoruz neden acaba..hala beklemede

Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2013 15:41 
Kullanıcı avatarı

babacan; halka acılmalarda ölçü biraz kaçtı dıyor...sadece biraz..

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.