Zaman: 23 Oca 2018 15:10

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EKIZ - Ekiz Yağ Sanayii Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Nis 2014 19:25 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

Şirketin sahip olduğu markalardan Ekiz Markasının Küçükbay Yağ ve Deterjan San. A.Ş.
'ne satışı

AÇIKLAMA:

Şirketimiz yönetim kurulunun bugün aldığı karar çerçevesinde 18.04.2014 tarihli
Olağan Genel Kurul Toplantısında verilen yetki kapsamında "Ekiz" markasının tüm hak
ve vecibeleri ile güvenilir, satış hacmi yüksek, dağıtım ağı geniş, yıllardır tanınan
satış konusu marka altında kendi fabrikalarımızda üretimini yapmaya devam edebileceğimiz
ve bu suretle rafine kapasitemizin kullanım oranına katkı sağlayacak Küçükbay Yağ
ve Deterjan San. A.Ş. 'ne Sermaye Piyasası Kurulu lisanslı bir değerleme şirketi
tarafından hazırlanmış olan Değerleme Raporu çerçevesinde bulunan değer üzerinden
KDV dahil 2.500.000.-TL 'ye satışına karar verilmiştir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2014 20:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İşletme

AÇIKLAMA:
Şirket aktifinde bulunan gayrimenkuller üzerine bankalar tarafından konulmuş olan toplam 11.813.355,73.-TL tutarındaki hacizler; Şirketimiz ile bankalar arasında 17.04.2013 tarihinde akdedilen Borç Tasfiye Sözleşmesindeki ilgili maddelerin gerçekleşmesi ve garame ipotek tesisinin sağlanması suretiyle, protokol dışında haciz koyan bankalarda ise tüm borçların ödenmesi nedeniyle, 21.08.2014 (bugün) itibariyle kaldırılmıştır.

Bu tarih itibariyle şirket gayrimenkulleri üzerinde bankalar tarafından konulmuş haciz bulunmamaktadır.

Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.
Ekiz Yağ ve Sabun Sanayii A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanlığı

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2014 01:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

ARKADASLAR YAKLASIK 3 SENEDIR BU KAGITTAYIM SUREKLI ALDIM DEVAMLI DUSTU MASALLAH BU ARALAR IYI 10 TAVAN YAPARSA PARAMI KURTARICAM GALIBABEKLENTI VAR UMUTLA BEKLIYORUZ

Yeni mesajGönderilme zamanı: 27 Ağu 2014 11:39 
Kullanıcı avatarı

Gözaltından çıkması durumunda güzel hareketler olabilir. YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2014 00:27 
Kullanıcı avatarı

bır arkadasın yorumlarıyla aldık sonra ekızı oven o degılmıs gıbı kagıt goz altına dusunce basladı kotulemeye halbukı ben onun yorumlarına ınandım arsası sukulen uretıyorlar
falan falan aracı kurumumla konusunca dedıkı zaten para pul olmus kalsın batarsa batsın dedı bıraktım galıba bıraz durumlar degısıyor gıbı ben malıyetımı 1,10 kadar dusurebıldım 3lıradan aldımda var sabır ınsallah masallah dıyelım satıp zararımı kurtarsam bır daha bulasmamayı dusunuyorum sakın yorumlara ınanmayın burda her koyun kendı bacagından asılıyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2014 01:46 
Kullanıcı avatarı

Tabiki para pul olmuştur.Bu hissede fazla yatirimci yok diye düşünüyorum. Dun senin maliyetini acik eden mesaj atmistin.Bugün de rakam vermissin. Rakamlar yazmani önermiyorum.
2015 yili için üretimi artirip yatirimlar planliyorlar.
İnşallah batma durumu kalmadi gibi.
Batsa da yapacak pek bisey yok.
Batacak diye 0.30 dan almadim aylarca
Yukarıdaki haber sonrasi %90 primlendi.
İnşallah gozaltindan da cikar, yatirimcisini da sevindirir.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 28 Ağu 2014 19:37 
Kullanıcı avatarı

SEANS. SALONUNA GİTTİM BUGUN SAT DİYORLAR HİZLİ CİKTİ DUSER GİBİ SOZLERLE KAFAM KARİSTİ TAHTADA KAPANMİS BUGUN ASİRİ CİKTİ DİYE. KAFAM KARİSTİ 3SENE BEKLİYLRUM İKİ HAFTA DURAMİYCAM GİBİ DUSMESİ SORUN CİKMASİ SORUN NERDEN BULASTİM BU İSE BEN YA VARYA SUNU COK İYİ ANLADİM BİRİNE DUSMANLİGİN VARSA BORSAYA SOKACAKSİN

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2014 07:07 
Kullanıcı avatarı

Bizde bu isler böyle oluyor.Acaba sadece bizde mi böyle oluyor. Çok hizli düşer ses cikaran olmaz, çok hizli yükselirse hooopp uyari gelir seans durdurmaları gelirm
Nereye gideceği bilinmez. Karar senin. %100 primlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2014 09:02 
Kullanıcı avatarı

Ülker 4 TL lardan 7 TL lere gelirken küçük bir karla ve temettü ile bekliyordum. Senin yaptigini yapip yatirim danismanima sordum.
Cevap: Çok yukseldi , bundan sonra artik düşer vs. Ben uzun yillar Ülker yatirimcisi olmayi planliyorken bu sözler üzerine Ülker le vedalasmistim.
Ulker iki yilda 3 kat artti.
Daha da artacagina eminim, diğer yatirimlardan vedalasinca tekrar aliriz inşallah.
En iyisi kendini dinlemek olsa gerek. YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 29 Ağu 2014 14:54 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Fotoğrafçılık

Resim
y.t.d.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 29, 30, 31, 32, 33  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.