Zaman: 23 Oca 2018 15:04

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: EMBYO - Euro B Tipi Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2012 00:02 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

SEDİR yazdı:
Bakin kardesim almayin dolandirilirsiniz
Bu tur hissede tekmik meknik yok kumar var
Oda adamin elinde binlerce koz var senin hic elinde bir sey yok
Yani senin elin bos ve piyon dolu
Alma
Alma
Alma
Git kardesim bacasi olan sanayisi olan hisse al
Burda kumar oynama
Uyan vatandas uyan

evet sakın almayın musfa sahın in kağtlarını almayın bu kağit 6 ayda 0,77 den 2,49 a geldi etyat 1,25 ten 5 liraya geldi eukyo 1,11 den 4 ayda 10 lira ya geldi amn bu adamların kağitlarını almayın siz arkadaşın dediği gibi bacası olan sanayi kağıtlarını alın mesala petkim alın 2 yılda yüzde 10 bile kazandırmaz aynı şekilde tüpraş alın nasılsa kaybetmezsiiniz zaten bizlerin amacı borsa da para kazanmak değil ki kaybetmemek değilmi bakın ben borsa da sadece bu adamların kağitlarında kazandım allah bu adamdan gani gani razı olsun allah kazancını bereketli etsin ama ben gidipte 1 liralık kagıdı 10 liradan almadım embyo yu 2. 4 tan almadım buralardan alacaklar dikkat etsin ve para kazanmak isteyen ler mustafa sahine dua etsin byee

Yeni mesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2012 17:43 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

FALKON yazdı:
bu hissede acayip bi terslik var
grafikte momentum tepeleriyle hissenin tepeleri uyumsuzluk var
önümüzdeki günlerde ciddi bir şekilde düşeceğini gösteriyo bu grafik.grafiği paylaşmak istiyorum ama fotoğraf nasıl bu raya ekleniyo bilmiyorum....

çook dikkatli olun!!!!

haklı cıktın..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2012 01:51 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diş Hekimliği

SEN KİMSİN ULAN M.ŞAHİNİN ADAMIMISIN MİLLETE GAZ VERİYORSUN BU ADI ADAMIN HİSSELERİNDEN KİM PARA KAZANMIŞ BUGÜNE KADAR SENMİ KAZANDIN EUKYO YU 1.11 DEN ALDINDA 10 TL DEN Mİ SATTIN LAVUK VEYA BU KAĞIDI 0.77 DEN ALDINDA 2.49 AMI SATTIN SATILMIŞ ADAM NİYE GAZ VERİYORSUN MİLLETE ADI HERIF ZATEN M.ŞAHİN ÇETESİ VE SOYADI FARKLI OLAN KARDEŞİ MİLLETİ BATIRDI SEN NİYE ÇANAK TUTUYORSUN MİLLETİN KAZIKLANMASINA M.ŞAHİNİN ADAMISIN BELLİ ADI HERİF.
erruh84 yazdı:
SEDİR yazdı:
Bakin kardesim almayin dolandirilirsiniz
Bu tur hissede tekmik meknik yok kumar var
Oda adamin elinde binlerce koz var senin hic elinde bir sey yok
Yani senin elin bos ve piyon dolu
Alma
Alma
Alma
Git kardesim bacasi olan sanayisi olan hisse al
Burda kumar oynama
Uyan vatandas uyan

evet sakın almayın musfa sahın in kağtlarını almayın bu kağit 6 ayda 0,77 den 2,49 a geldi etyat 1,25 ten 5 liraya geldi eukyo 1,11 den 4 ayda 10 lira ya geldi amn bu adamların kağitlarını almayın siz arkadaşın dediği gibi bacası olan sanayi kağıtlarını alın mesala petkim alın 2 yılda yüzde 10 bile kazandırmaz aynı şekilde tüpraş alın nasılsa kaybetmezsiiniz zaten bizlerin amacı borsa da para kazanmak değil ki kaybetmemek değilmi bakın ben borsa da sadece bu adamların kağitlarında kazandım allah bu adamdan gani gani razı olsun allah kazancını bereketli etsin ama ben gidipte 1 liralık kagıdı 10 liradan almadım embyo yu 2. 4 tan almadım buralardan alacaklar dikkat etsin ve para kazanmak isteyen ler mustafa sahine dua etsin byee

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2012 14:45 
Kullanıcı avatarı

aslında bunlar normal zarar edenlerin canı yandiğı için mantıklı düşünemiyor ve bu tip tepkiler veriyor bu kağitlardan kar edenler yazmıyo çunkü genellikle kar edenler pek yazmaz aslında 3-5 kuruş zarar eden de yazmaz fakat zarar buyudukçe insanlar bir şekilde buraya yazıp kah patrona kah speğe kah da benim gibi kar edenlere hakaret ederek rahatlıyo tabi patronla spek cevap vermeyince benimde cevap vermeyeceğimi zannediyo şimdi siz benim yerimde olsanız mustafa şahıne ne dersiniz( eurom 4,00 alış 4,60- embyo 1,58 alış 2,33 satış eukyo 1,97 alış 3,21 satış allah var etyat almadım hiç) peki ben zarar etmedim mi tabiki de ettim en son dyo 2,06 aldım 1,42 den sattım ama kimseye hakaret etmedim isteyen dyonun sayfasına bakar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 25 Haz 2012 17:17 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

arkadaşlar birbirinize küfür edip kendinizi üzmeyin bakın rsı denilen bir indikatör var hatırlatırım rsı 30 un altı alım demek 9 olmuş buda aşırı alım demek yani korkulacak birşey yok eminim buralardan kağıt alanlar ileride karlı çıkacaktır borsada trade yapabilecek teknik tecrüben yoksa var olanlar bile zarar ediyor o zaman uzun vade düşüneceksin kesin kazanırsın ytd değildir

Yeni mesajGönderilme zamanı: 30 Haz 2012 15:01 
Kullanıcı avatarı

Her düşüşten sonra hızla tırmanan bi şirket.Bizim ATAÇ gibi çakıldığı yerde kalmayacak gibi duruyor.En azından grafikler öyle diyor defter değeri iyi bence bedelli falan hikaye,boşuna kavga etmeyin yakında çıkış başlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2012 12:13 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

bu kağıtcağıza ne olmuş böyle ya unutulmuş gitmiş yok mu buranın speği köpeği falan

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Tem 2012 17:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Öğretmen

BOĞA_34 BİRDE BUNU İNCELESEN

Yeni mesajGönderilme zamanı: 12 Tem 2012 14:30 
Kullanıcı avatarı

Biz bacasi borusu var diye Brisa aldik da ne oldu. Boru bir yerlere girdi. Burasi IMKB . Cok dikkatli olmak gerek . sanayi boru baca dinlemez Sabanciyi bile emellerine ortak ederler.9 kez hesapla kitapla 1 kez hareket et. Suru psikolojisine kapilma kagitla evlenme. Belli zarar edince sat kurtul.Yoksa hic veremezsin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Tem 2012 19:34 
Kullanıcı avatarı

BOGA dan medet ummayin kacti gibi. Sesi nefesi cikmiyor.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.