Zaman: 19 Oca 2017 22:14

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

En beğendiğim yorumcu
Canlı borsa 25%  25%  [ 60 ]
Mr.Guess 22%  22%  [ 54 ]
Business 17%  17%  [ 41 ]
Aksungur84 16%  16%  [ 39 ]
Doğanay 4%  4%  [ 10 ]
Poker Face 6%  6%  [ 14 ]
Rsimacd 2%  2%  [ 4 ]
Baybay0303 2%  2%  [ 6 ]
Sezokara 5%  5%  [ 13 ]
Toplam oy : 241
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: En beğenilen yorumcu anketi..
Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 00:28 
Kullanıcı avatarı

bende fikrinize katılıyorum.emeği geçen tüm üstadlara teşekkürler

akaraoglan yazdı:
borsayorumu yazdı:
Evet arkadaşlar şimdi bu anketi herkes cevaplamaya çalışsın lütfen ...Bu anketin sonucunda en çok beğenilen beş üyemize bir takıne oldu ki vereceğiz.Onlara ayrı bir köşe de açabiliriz.Tabi ankete katılımın yoğun olması lazım birde..Şimdi ismini unuttuğum arkadaşlar kusura bakmasın.Onlarda kendi isimlerini yada birini ankete ekletebilirler...

Sayın borsayorumu,
Siz yukarıdaki listeyi yaparak olayı ozetlemişsiniz zaten. İsimlerini yazdığınız arkadasların sayfaları forumun en aktif sayfaları. Dolayısı ile beş uyeye yetki vermek yerine sayıyı on uyeye cıkarırsanız
bu ankete gerek kalmayacak. Oy sınırlaması yuzunden oy alamayan arkadaslarda yanlış duygulara kapılmayacak.

Yukarıdaki listedeki tum arkadaşlara yetki verilmesine itiraz edecek hiç bir uye yoktur diye dusunuyorum...

Alakanız ve ilginize tşk...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 00:33 
Kullanıcı avatarı

cawrase yazdı:
bende fikrinize katılıyorum.emeği geçen tüm üstadlara teşekkürler

akaraoglan yazdı:
borsayorumu yazdı:
Evet arkadaşlar şimdi bu anketi herkes cevaplamaya çalışsın lütfen ...Bu anketin sonucunda en çok beğenilen beş üyemize bir takıne oldu ki vereceğiz.Onlara ayrı bir köşe de açabiliriz.Tabi ankete katılımın yoğun olması lazım birde..Şimdi ismini unuttuğum arkadaşlar kusura bakmasın.Onlarda kendi isimlerini yada birini ankete ekletebilirler...

Sayın borsayorumu,
Siz yukarıdaki listeyi yaparak olayı ozetlemişsiniz zaten. İsimlerini yazdığınız arkadasların sayfaları forumun en aktif sayfaları. Dolayısı ile beş uyeye yetki vermek yerine sayıyı on uyeye cıkarırsanız
bu ankete gerek kalmayacak. Oy sınırlaması yuzunden oy alamayan arkadaslarda yanlış duygulara kapılmayacak.

Yukarıdaki listedeki tum arkadaşlara yetki verilmesine itiraz edecek hiç bir uye yoktur diye dusunuyorum...

Alakanız ve ilginize tşk...

kesinlikle bende katılyorumm cokk ama cokk tesekkurlerrr

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 09:37 
Kullanıcı avatarı

evet ya 2.500 üyeden 92 kişimi sadece

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 09:47 
Kullanıcı avatarı

mr guess SN MİNEL poker ayrıne oldu kiıyorum saygılar......................................

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 09:49 
Kullanıcı avatarı

borsayorumu yazdı:
birden fazla oya izin verirsek sabotaj olabilir...:)

sn.mineli unutmuşsunuz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 09:54 
Kullanıcı avatarı

yarışmacı öğrenme ve öğretme (competitive teaching ve learning)1850 lerde popüler olan davranışçı yaklaşımın (behaviourist approach)bir ürünüdür..iletişimsel öğretme ve öğrenme (communicative teaching and learning)günümüzde aktif ve etkin olan bir kuramdır die düşünüyorum ..saygılar...

yarış atımıyız biz yaw :)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 09:58 
Kullanıcı avatarı

Açıktan Sayın Minel'e de 1 oy benden...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 10:16 
Kullanıcı avatarı

Bence böyle bir uygulamaya hiç gerek yok bu forumda çok değerli bilgili üstadlar var ve hiçbir beklenti olmadan forumdaki herkeze faydalı olmaya bizler küçük yatırımcıların para kazanmalarına yardımcı olmaya çalışıyorlar ve bundan karşılık beklemiyorlar hepsine ben gönülden saygılarımı ve minnettarlığımı sunuyorum

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 19:54 
Kullanıcı avatarı

gercekten mınelın olmayısına sasırdım sahsen benım ısmını duymadıklarım var ama mınel yok garıp dogrusu

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Şub 2010 21:14 
Kullanıcı avatarı

çok gereksiz.

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.