Zaman: 24 Kas 2017 01:17

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

En beğendiğim yorumcu
Canlı borsa 25%  25%  [ 60 ]
Mr.Guess 22%  22%  [ 54 ]
Business 17%  17%  [ 41 ]
Aksungur84 16%  16%  [ 39 ]
Doğanay 4%  4%  [ 10 ]
Poker Face 6%  6%  [ 14 ]
Rsimacd 2%  2%  [ 4 ]
Baybay0303 2%  2%  [ 6 ]
Sezokara 5%  5%  [ 13 ]
Toplam oy : 241
Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: En beğenilen yorumcu anketi..
Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2010 12:19 
Kullanıcı avatarı

HEPSİ DE BİRBİRİNDEN DEĞERLİ YORUMCULAR.AYIRIM YAPILMAMASI LAZIM GİBİ GELİYOR.AMA MINELİ UNUTMUŞUZ GİBİ GELDİ BANA.HERKESE TEŞEKKÜRLER DEĞERLİ KATKILARINDAN DOLAYI.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 20 Şub 2010 12:57 
Kullanıcı avatarı

aksungur84 yazdı:
arkadaşlar bu site hepimizin sizler de bu konu hakkında düşüncelerinizi dile getirirseniz çok daha iyi olur diye düşünüyorum.Düşünsenize bi arkadaşa bi kağıtla ilgili belkide 10 kişi soru soruyor yorum yapan arkadaşlar da aynı kağıt için 10 kişiye de ayrı ayrı cevap vermek durumunda kalıyor bunun yerine tüne oldu ki arkadaşlar yorumlarını kağıdın kendi başlığı altında yazarlarsa hem yorum yazanların işi kolay olur hem de okuyanlar tüne oldu ki arkadaşların yorumlarını kağıdın kendi başlığı altında okuma şansı bulmuş olurlar diye düşünüyorum.Herkese bu konuda düşünce ve desteği için teşekkür ediyorum...saygılar...

Bende sn aksungur 84 hocamıza katılıyorum...Bu hem zaman kaybını önler hemde kağıtlara bakışımızı netleştirir. Yoksa insanların gözünde kağıtlar uçuşup duruyor...Acil fikir sahibi olmak isteyen arkadaşlarımız kağıtla ilgili hocalarımızın bir yada hepsinin yorumunu görebilir.Buda yanlış seçimleri önler diyedüşünüyorum nacizane...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2010 10:48 
Kullanıcı avatarı

MİNEL' in yorumları genelde anlaşılr olmuyor, çok uzun yazıyor ve genelde öneri yerine herkezle tartışıyor. daha kısa ve öz yazsa girer oda listeye...
Bleki bu nedenlerle yoktur listede.. kişisel fikrim..

ikizler2007 yazdı:
HEPSİ DE BİRBİRİNDEN DEĞERLİ YORUMCULAR.AYIRIM YAPILMAMASI LAZIM GİBİ GELİYOR.AMA MINELİ UNUTMUŞUZ GİBİ GELDİ BANA.HERKESE TEŞEKKÜRLER DEĞERLİ KATKILARINDAN DOLAYI.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Şub 2010 23:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

Arkadaşlar neden çabuk alınıyorlar anlamakta zorlanıyorum. Sayın Aksungur84'ün hisselere yaptığı yorum gibi bir yorumda eleştirenlere yapsa çok iyi olacak. Arkadaş hemen eleştirildim diye gitmek olur mu? Eleştirilere açık olmalıyız. Bu site herkese açık. Mutlaka katı eleştirilerde olacak.Herkesi kendi anlayışımız ölçüsünde beklemek yanlış olsa gerek. Yorum yapmak cesaret gerektirir fakat bundan daha önemlisi eleştirilmeye her zamana açık olmaktır. Sayın Aksungur üyeler tarafından çok sevilen birisi gitmesi bizleri üzecektir fakat gelgitlerde bizlerde bir güvensizlik oluşturuyor.Kısaca eleştirilmek güzeldir. Sizi daha da uzman yapar. Tercihinize saygı duyuyorum...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Şub 2010 10:38 
Kullanıcı avatarı

[quote="sentez"]soru en beğendiğiniz yorumcu ise,
malesef forumda sadece bir tane yorumcu var: Canlı Borsa
yorumlarındaki özen, dikkat, bilgilerin doğruluğu ve her soruya yanıt vermedeki titizliği ve ağır başlı duruşuyla iyiki varsın diyorum hocam, forumu hergün defalarca girip okudukça benim için önemli bilgiler alabildiğim tek kişisin.

yorum yapmadan isabetli tahminler yapan arkadaşlar: Guess ve Business
kısa süreli al sat için çok yerinde önerileri oluyor
tabi önerdiklerini doğru yerden ve zamanında alıp satabilmek ayrı bir yetenek ki ben beceremeyip zarar ettim kaç defa, en sonunda bıraktım kısa vadeli oynamayı
keşke ikisi de hisseler hakkında uzun uzun açıklayıcı net yorumlar yapsalar daha da bilgilensek

Teknik Analiz olarak, ciddiye aldığım ve güvendiğim isim Poker Face malesef ayrıldı, ayrıca arkadaş çok sıcak ve hoş sohbetti.

minel enteresan bir kişilikti, egolarına esir olmuş forumda dedektiflik yapmaya kendini adamış boş işlerle vaktini harcadı durdu malesef, bu boş işlerle uğraşmak yerine sadece hisselere odaklanıp yorumlarını yapsaydı çok fanatiği olacaktı çünkü şu ana kadar en net ve abartılı çıkışları onun önerdiği hisselerde gördüm.

,yorum yazsam kim ne anlayacak ki..rsi elliot ccı heike ashi çanak flama macd volume pd dd mi yazalım ..daha birsürü baktığımız yer war yaw..yüzde 80 ii sonuçlar verio..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 24 Şub 2010 21:55 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

vallahi hocaların üstadların hepsi birbirinden kıymetli ve değerli.. yani böyle bir ankete gerek yoktu.. ben hepsi diyorum.. herkeze saygılar...

Yeni başlık gönder Bu başlık kilitlenmiştir mesajlarınızı düzenleyemez veya cevap gönderemezsiniz. Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.