Zaman: 20 Eyl 2017 15:45

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: En iyi aracı kurum hangisi ?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2011 11:37 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Arkadaşlar..... SPK ve İMKB nin küçük yatırımcının elini gözünü bağlayacak yeni bir uygulaması ile karşı karşıyayız, anlık veriler artık iptal, veriler ücretli olacak ve toplam işlem hacmini dahi göremeyecek küçük yatırımcı, bu kararları alanların ne yapmak istedikleri belli, şeffaf piyasa yaratıyorlar ama bizim bilmediğimiz türde bir şeffaflık bu, bu duruma tepkisiz kalmayalım, yalnızca SPK ve İMKB ye değil bunların bağlı bulunduğu tüm kamu kurumlarınada Başbakanlık dahil mail atarak şikayet edelim.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2011 11:39 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Bahçe Düzenleme

CAVUS32YAKA yazdı:
Arkadaşlar..... SPK ve İMKB nin küçük yatırımcının elini gözünü bağlayacak yeni bir uygulaması ile karşı karşıyayız, anlık veriler artık iptal, veriler ücretli olacak ve toplam işlem hacmini dahi göremeyecek küçük yatırımcı, bu kararları alanların ne yapmak istedikleri belli, şeffaf piyasa yaratıyorlar ama bizim bilmediğimiz türde bir şeffaflık bu, bu duruma tepkisiz kalmayalım, yalnızca SPK ve İMKB ye değil bunların bağlı bulunduğu tüm kamu kurumlarınada Başbakanlık dahil mail atarak şikayet edelim.

destekliyorum sonuna kadar.bu kadarda olmaz.tarihimizin en büyük rezilliklerini yaşıyoruz kendi ülkemizde!!!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2011 11:40 
Kullanıcı avatarı

boia yazdı:
CAVUS32YAKA yazdı:
http://www.isteyatirim.com.tr/AnaSayfa/Default.aspx hisse aliml satimlari canli izlemek icin bu bu link e uye olun uye olduktan sonra canli borsa link i var oraya tiklayin ve portfoyunuzu olusturmaya baslayin bazen takilma olsada iyi bir program bol kaznclar

hocam iş yatırımın bu uygulaması bir ücrete tabi değil değil mi..

ucretsizdi ama degisecek diyorlar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2011 11:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

arkadaşlar bu sistem biz ky.lerin önünü tıkamak gibi bişey.. ben kendi adıma ilk tepkimi portföyümü nakite çevirerek yaptım ve düzelene kadarda oynamayı askıya aldım.. körü körüne oynatmaya çalışıyolar bizleri.........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Nis 2011 11:47 
Kullanıcı avatarı
Konum: Suya düştüğünüz için değil, sudan çıkamadığınız için boğulursunuz...

karambole borsadayız artık.aynı loto gibi....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2011 17:53 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

CAVUS32YAKA yazdı:
boia yazdı:
CAVUS32YAKA yazdı:
http://www.isteyatirim.com.tr/AnaSayfa/Default.aspx hisse aliml satimlari canli izlemek icin bu bu link e uye olun uye olduktan sonra canli borsa link i var oraya tiklayin ve portfoyunuzu olusturmaya baslayin bazen takilma olsada iyi bir program bol kaznclar

hocam iş yatırımın bu uygulaması bir ücrete tabi değil değil mi..

ucretsizdi ama degisecek diyorlar

cevabınız için teşekkür ederim hocam... ben üye oldum geçen hafta ama şimdi internet şubesinden onay istiyor ve benden hesap seçmemi istiyor... yani bu paralı olduğunu mu gösteriyor artık....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 03 Nis 2011 18:05 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Ekonometri

bu imkb uygulaması nekadar büyük bir saçmalıktır. Yani ben bir hissenin işlem miktarını ve gerekli bilgilerini göremedikten sonra karambole neden borsada kalıyım ki. Ya da para verip derinlikli bir program alıcam. İMKBnin bu uygulamaya geçmesi için sunduğu gerekçe nedir. matıklı bir gerekçe sunsunlar bizleri ikna etsinler. tamamen paralarımızı emmek için yapılan birşey. yazıklar olsun diyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 04 Nis 2011 00:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Elektirik / Elektronik Mühendisliği

staskin yazdı:
CAVUS32YAKA yazdı:

destekliyorum sonuna kadar.bu kadarda olmaz.tarihimizin en büyük rezilliklerini yaşıyoruz kendi ülkemizde!!!

ben şeker yatırimdan foreks ve ibs kullanıyorum ... cuma günü herhangi bir kısıtlama göremedim... yoksa süpriz pazartesi mi?!...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 05 Nis 2011 11:57 
Kullanıcı avatarı

altay35 yazdı:
arkadaşlar bu sistem biz ky.lerin önünü *********** gibi bişey.. ben kendi adıma ilk tepkimi portföyümü nakite çevirerek yaptım ve düzelene kadarda oynamayı askıya aldım.. körü körüne oynatmaya çalışıyolar bizleri.........

aslında bizide bu yola sevk ediyorlar eskiden borsayı izlemkten zevk alırdım şimdi kendimi kör gibi hisediyorum bir cok ky bu durumda sanırm talep azalcak en güzeli kacıp gitmek
ondan sonrda bağıracaklar halkımız borsayla ilgilnemiyorr
neden ilgilensinn kardeşim
her yerde engel cıkıyorr birlikten kuvet doğar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 15:21 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Mütercim-Tercümanlık

hocam iş yatırımın bu uygulaması bir ücrete tabi değil değil mi..[/quote]
ucretsizdi ama degisecek diyorlar[/quote]

cevabınız için teşekkür ederim hocam... ben üye oldum geçen hafta ama şimdi internet şubesinden onay istiyor ve benden hesap seçmemi istiyor... yani bu paralı olduğunu mu gösteriyor artık...
iş bankası interaktif şubesinin şifresini kullanabilirsin. yani iş bankası internet şubesi ni açarken kullandığın hesap numarası ve parola... işte yatırımın sadecehisse derinlik verileri ücretli diger kullanımlar için üye olmak yerli... bol kazanclar...

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.