Zaman: 25 Şub 2017 09:47

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: En iyi aracı kurum hangisi ?
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Nis 2011 16:07 
Kullanıcı avatarı
Konum: ''Kiminizi kiminizden rızık yönünden üstün kıldık..!'' ( NAHL 71 )
Meslek: Astronomi ve Uzay Bilimleri

İNTEGRAL MENKUL de onbinde iki alıyor...Yani onmilyarlık işlemde sadece 2 tl...Diğer biçok özellikle de banka aracı kurumları binde iki alıyor...Arkadaların bu husulara dikkat etmeleri gerekir...Neden 10 kat fazla komisyon ödeyelim ki....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Nis 2011 16:16 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

sanko onbinde 2 alıyor hem vobda hemde hisse ayagında.Ancak vob da 20 milyon işlem hacmi yakaladın mı yüzbinde 9 alıyor metro yatırım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 13 Nis 2011 01:09 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Hukuk

arkadaslar bankalara binde 2 komisyon veripte bankaları azdırmayın,hesap actırırken pazarlık edişn.çatır çatır edin.binde 1 den fazla komisyon vermeytin.bankalar binde 1 e coktan razı.ama hesap actırıken pazarlık yapın hesabı actırdıktan sonra naz yapıyolar.okadar cok aracı kurum varki müşteri kapmak için bekleyen.ben en son halkbankın halkyatırımından hesap actırdım binde 1,5 dediler binde 0.8 den fazla vermem dedim.siz bankanın aracı kurumu olduğunuz için size en fazla binde 1 veririm dedim,tamma dediler.sanko menku var binde 0.02 alıyo.biçok yer binde 0.7 binde 0.8 e tav oluyolar.finansbankın finansyatırım binde 1 alıyo.isbankası garanti akbank binde 2 alıyo diye biliyorum.ama eminim pazarlık yaparsanız bunlarda düşürürler.düşürmezlerse sizde gidin baska yerde hesap acın.isbank garanti akbank gibi tok satıcıların önünden bile gecmem,hiçbi kuruma binde 1 den fazla verilmemeli günümüzde.günahtır.bazı kurumlar şukadar işlem yapma sözü veririseniz oranı düşürürüz diyolar.ben söz veremem ama binde 1 den fazlada komisyon vermem size uyuyosa hesabı acalım uymuyosa fazla vaktinizi almıyım diyorum.bence mevcut kurumunuzu bırakıp gidip taze bi müşteri olarak yeni bi kurumda yeni bi hesap actırınTürk halkı olarak bankaların açgözlü olanlarına,burunlarından kıl aldırmayanlarına bi ders verme vakti coktan geldi diye düşünüyorum.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 May 2011 13:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sigorta Sosyal Hizmetler

herkese s.a
antalyadan sevgıler aranıza yenı katıldım umarım hem kazandırır hemde bırlıkte yapacamız çalışmalar ile kazanırız
şimdiden herkese hayırlı bol kazançlar dilerim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 May 2011 16:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Makina Mühendisliği

mecal yazdı:
herkese s.a
antalyadan sevgıler aranıza yenı katıldım umarım hem kazandırır hemde bırlıkte yapacamız çalışmalar ile kazanırız
şimdiden herkese hayırlı bol kazançlar dilerim

hoşgeldin ohalde bizim portföye bir yorumun varmı biz acemiyiz ekgyo 3.00 maliyet bjkas 12.25 maliyet battık anlıcan ne yapmalıyım zarar büyük

Yeni mesajGönderilme zamanı: 23 Haz 2011 11:56 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Meteoroloji Mühendisliği

Merhaba Arkadaslar,

ben Erdal ve yurdisinda yasiyorum.
Klavyerimde türkce harfler bulunmuyor.
Bu yüzden sizden özür dilerim.

Simdi soruma gelince.
Ing Bankda VOB Kulanimi actirmak istemisdim.
(Sanirim Türk Borsasinda islem yapabilmek icin dogru olan bir aracdir?)
Bana denilen sey, 100 Milyardan itibaren VOB islemi yapilabilinirmis.
Bu Bilgi dogrumu?

Almanya da yasadigim icin buradaki sistemi sadece biliyorum.

Burda örnegin su araci kurum ile calisiyorum: www.comdirect.de

Tavsiye edebileceginiz comdirectde benzeyen türkiyeden bir kurum ariyorum.

Yardimlariniz icin sagolun.

P.S. Site cok güzel, Herkeze Basarilar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 01 Tem 2011 09:45 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

Herkese günaydın,

Sayın site üyeleri ben Türksel vınn kullanıyorum, çoğu zaman ziraat yatırımın sayfasına giremiyorum, gidip başka yerden işlem yapmak zorunda kalıyorum. Bu konuda bilgisi olan var mı ne yapmalıyım?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 18 Tem 2011 18:33 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İletişim-Teknoloji

merabalar
Ankaradan katılıyorum biraz acemi sayılırım.
herkeze bol kazançlar.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 14 Ağu 2011 13:24 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Ya arkadaslar herkes komisyon dusuk olsun 1000 de 1 den fazla vermemeli diyor.
Simdi sanko egerki 10000'de 2 aliyorsa en iyisi orasi oluyor ama orda mesela garantinin e-trader gibi anlik takip edebilecegimiz bir programi mevcut mu? Yani al-sat yaparken sikinti oluyor mu?
Birde su imkb'nin kucuk yatirimcilara verileri parlai vermesi konusunu nasil yapacagiz biz araci kurum kullaniyoruz o yuzden bize engelleme yaparlar mi?

Eger sanko olmaz diyorsaniz ne yapmali butun sayfalari okudum bir turlu karar veremedim :))

Yeni mesajGönderilme zamanı: 21 Ağu 2011 15:20 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Otel İşletmeciliği

arkadaşlar bu iş yatırım sayfası var bir de işte yatırım sayfası var. bunların farkı ne ikisi de iş bankasının. ayrıca komisyon oranlarıyla ilgili pazarlık edin demişsiniz pazarlığı kendi şubemizle mi konuşacağız. bir de bu işte yatırım kullanıyom ben orada herhangi bir teknik analiz programı felan göremedim. biraz acemiyim arkadaşlar basitçe yazarsanız sevinirim.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.