Zaman: 20 Oca 2018 15:47

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 148, 149, 150, 151, 152  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ERICO - Ericom Telekom ve Enerji Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 11 Haz 2014 18:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Yarın dönüyor inşaallah var mı öngörüsü olan kaça kadar çıkar kaç da elden çıkaralım ben CLKHO yu ve ARTOG u takip ediyorum onlar kaç tavan yaparsa o sayıyı yakaladıgında satış vericem YTD

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:01 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Sosyoloji

Mağdur yatırımcılardan biri olarak benim gibi diğer mağdur yatırımcıların birlik olup zararımızın tanzimi için Eriko 'yu mahkemeye vermek için yatırımcı arkadaşları birlik olmaya ve ortak hareket etmeye çağırıyorum.nasıl bir yol izlenmeli hep beraber düşünüp karar alalım.Yorumlarınızı bekliyorum sayın mağdur yatrımcılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:02 
Kullanıcı avatarı

borsa yı bir kumarhane gibi düşünün masa sahibi hiç kazanamazsa hep karşı taraf kazanırsa oynayanlar yani o zaman masa sahibi kaybeder batar onun için oynayanlarda kaybedecek ki masa sahibi batmasın olay budur bunlar bilerek yapılıyor batacak şirketleri halka açarak burdan topladıkları paralarla borsa başkanı ve diğer çalışanlara maaş ödeniyor geniş açılımı budur bir nevi kazı kazan gibi 500 hisse vardır bunlardan en az 100 tanesi batıktır batacaktır çünkü masa sahibi kazanmadan diğerleri kazanamaz kural bu aslında bunu baştan soyleseler borsa yatırımcılarına belki kimse borsadan hisse bile almaz bunun böyle olduğunu bilseler yada sağlam hisselere yönelirler koç holding gibi fakat onlarda da endeks riski var isterlerse bir günde koç holding gibi sağlam hisseleride pula çevirirler çok dikkatli olunması gereken bir yerdir borsa yazdıklarım bir mizah olup yatırım tavsiyesi değildir

En son berkantBr tarafından 07 Eyl 2014 16:38 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:04 
Kullanıcı avatarı

berkantBr yazdı:
borsa yı bir kumarhane gibi düşünün masa sahibi hiç kazanamazsa hep karşı taraf kazanırsa oynayanlar yani o zaman masa sahibi (borsa başkanı yani) kaybeder batar onun için oynayanlarda kaybedecek ki masa sahibi batmasın olay budur bunlar bilerek yapılıyor batacak şirketleri halka açarak burdan topladıkları paralarla borsa başkanı ve diğer çalışanlara maaş ödeniyor geniş açılımı budur bir nevi kazı kazan gibi 500 hisse vardır bunlardan en az 100 tanesi batıktır batacaktır çünkü masa sahibi kazanmadan diğerleri kazanamaz kural bu aslında bunu baştan soyleseler borsa yatırımcılarına belki kimse borsadan hisse bile almaz bunun böyle olduğunu bilseler yada sağlam hisselere yönelirler koç holding gibi fakat onlarda da endeks riski var isterlerse bir günde koç holding gibi sağlam hisseleride pula çevirirler çok dikkatli olunması gereken bir yerdir borsa yazdıklarım bir mizah olup yatırım tavsiyesi değildir

Mağdur yatırımcılardan biri olarak benim gibi diğer mağdur yatırımcıların birlik olup zararımızın tanzimi için Eriko 'yu mahkemeye vermek için yatırımcı arkadaşları birlik olmaya ve ortak hareket etmeye çağırıyorum.nasıl bir yol izlenmeli hep beraber düşünüp karar alalım.Yorumlarınızı bekliyorum sayın mağdur yatrımcılar

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:12 
Kullanıcı avatarı

coolfashion yazdı:
Berkant selam bende ericodan 1.500 tl zarar ettim bu ayhan Öztürk ******* ky çalışıp kazandığı paraya göz dikicek kadar karektersiz biri allah belalarını versin haram zıkkım olsun bu garibannın ahını alan iflah olmaz

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:15 
Kullanıcı avatarı

coolfashion yazdı:
Berkant selam bende ericodan 1.500 tl zarar ettim bu ayhan Öztürk ******* ky çalışıp kazandığı paraya göz dikicek kadar karektersiz biri allah belalarını versin haram zıkkım olsun bu garibannın ahını alan iflah olmaz

kardeş sanada selam olsun bu tip hisselerden zararlarınızı çıkarmanız çok zordur yüce ALLAH hepimize kolaylık versin yalnız hakkınızı arayın derim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:18 
Kullanıcı avatarı

ericodan zararımız çok şuan itibariyle %70 yol çizmek lazım

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:20 
Kullanıcı avatarı

decomplier yazdı:

evet katılıyorum aynen benim zarar yüzde 70 in üzerinde nasıl bir yol çizelim

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 16:22 
Kullanıcı avatarı

silahşör yazdı:
decomplier yazdı:

evet katılıyorum aynen benim zarar yüzde 70 in üzerinde nasıl bir yol çizelim

üstatlardan yorum yardımlarını bekliyoruz!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 17 Haz 2014 17:09 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Diğer

bekleyin arkadaşım başka napabilirsinizki beni takip etseydiniz ben böyle hisseleri önermedim önermemde

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 148, 149, 150, 151, 152  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.