Zaman: 25 Eyl 2017 12:48

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 333  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ESEMS - Esem Spor Giyim Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2015 17:08 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

ula esemsporuda gendiniz gibi defolu yaptınız geldiğinizden beridir. bırakın rahat kim almış almamış size ne.düşmüş çıkmış size ne serbest fiyat avniyi niye zorlarsınki, diyelim aldı zorlamayla peki sonra satmayacakmı. peki değişen ne olacak. bugün alan yarın vermek için uğraşacak..demekki taşıma suylan değirmen dönmez.. kara eşşeklerden ayakta duran hala var demekki. bu kara eşşekleri suni yemle yemlersen neye yarar, yolda yine çatlayacak.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2015 17:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Sen al mr virüs .... Ortalaman düşer.... Bu fiyatlar bi daha zor görülür...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2015 17:59 
Kullanıcı avatarı

esemsport.com.tr Alexa Rank (One Month) 1,154,0664,200,565 Alexa Rank (Three Month) 2,157,0031,507,740 Page Views Per Visit (One Month) 5.080% Page Views Per Visit (Three Month) 4.030%

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2015 18:06 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

hırdavatcı yazdı:
Kemmocum ben garip bi hırdavatçıyım ben bile yemem her zaman pilavı...sen aldım deyince aldığının sattım deyince sattığının garantisi var mı hepsi laf...
Sn. Avni şu an hisse sabitlenemeye çalışıyor gibi hiç acelem yok mesajı veriyor bizim essem...siz ne düşünüyor sunuz..aslında görünen köy uzakta değildir ancak bu mesafe ne kadar sizce....biz bu mesafeyi emekleyerek mi gidecez yürüyerek mi yoksa koşarak mı..

sayın hırdavatçı bugün yazdım artık biz yokuz diye akşam kapanıştada öğlendede olmadığımız zaten görüldü nasıl anlayacaksanız olup olmadığımızı o size kalmış...(bundan sonra olmayacağımız anlamınada gelmesin)
top sizlerde artık bugüne göre giderseniz yolunuz uzun ??? ne emekleme ne yürüme nede koşmaya benziyor sizin hareketiniz bence SÜRÜKLENEREK gitmek bu ..elinizde öğlen ve akşam fırsat vardı koşmak için ama KOŞAMADINIZ !!!
karar sizin ama unutmayınki bu bir borsa kuralıdır...bugün 0,40 kuruşa almayanlar gün gelir 4 tl iken ucuz diye alır 40 tl iken 100 tl olacak diye alır hatta almakla kalmazlar eşe dosta aldırıp an geldiğinde tavana yazılıp sırayada girerler ... BİR KIVILCIM DEĞİLMİDİR ORMANLARI YAKAN PADİŞAHLARI YIKAN O KIVILCIM ÇAKTIĞINDA BAZEN ÇOK GEÇ KALMIŞ OLABİLİRSİN....

SAYGILARIMLA

UNUTMAYIN ALGI HERŞEYDİR İNSAN UMUTLARI İÇİN YAŞAR UMUDU OLMAYAN YAŞAMA SEVİNCİNİ ZATEN KAYBEDER...........

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2015 18:28 
Kullanıcı avatarı

Yani iş bize kalsa bizde artık alacak güç yok.. Aldıklarımı yetiyor... Ekip mekip te değiliz. Burda herkes kendisi takılıyor

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2015 23:43 
Kullanıcı avatarı

kemal herkese al deyisin, arkadas birisi sana gorevmi verdi. ne kadar anlayisin kit. al dediklerine duduk caldiracaginimi zannediyorsun. ula adam aldi diyelim bir gun sonra satacak peki ona nasil musteri tutacan. adamlar deyi iste isik gorundugunu , bu arada seninde gorevin sonlandiysa avni gibi sende ufakufak yol alabilirsin. ben daha girmedim mala girmeyi dusunmuyorum eski mallar var elimde maaliyet yuksek. sizin gibi parazitler varken mali alip kim kime devredecek.. ortada parada yokki esemcilerin alayi culsuz. adam sokmadik cep birakmamis. herkes aniden yolunmus gaz gibi oluverdi.. neyse gara esseklerden biri yola devam ediyor digeri topallamaya baslamis yakinda essegin akibetinin haberi yayilir. tek gara essekle yola devam.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 07 Ağu 2015 23:54 
Kullanıcı avatarı

Mr vikis, 3 lot esemle anca Anadolu'nun bi köyünde çay içersin neyin hesabını yapıyorsun.... Al işte ortalaman düşsün... Yoksa paran arabanı sat veya modelini düşür.. Bu fırsat bi daha ele gecmez... Acık toplu taşıma kullan yahu her taraf arac adım atacak yer yok.. Trafik rahatlar.. Ama sende eşek var demi.. Senin eşeğin var... Senin eşeğin baya inatcı heralde.. Dert oldu burda yazıp durursun...

En son kemalbey tarafından 08 Ağu 2015 02:29 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 01:59 
Kullanıcı avatarı

kemal beni baska kefeye koyman icin kac lot esem olsun . yani senin tabirinle kac lot esem adam kurtarir, madem bu kolay soruyu sorayim bari.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 02:24 
Kullanıcı avatarı

Ne bileyim ortalaman kaç? Lot miktarı mühim değil... Ortalamanı düşürde, en azından, acı patlıcanı kırağı çalmaz, demezsin,... Maliyetini düşerebildiğin kadar düşür..bak geçen gün 20 bin lotu 30 kuruştan verdi geçti biri... 30-35 arası her fiyat ucuz.... Bunu sen benden iyi bilirsin.. YEMİNLE BAK PSİKOLOJİN DÜZELECEK, DAHA AZ Eşşek HİKAYESİ ANLATICAN... Önümüz deki HAFTA SON FIRSATLAR OLABİLİR... BU FIRSATLAR Bİ DAHA ZOR HOCAM... BANA İNANMIYORSUNUZ AMA İŞARET VEREN ŞAHİs İşareti VERDİ.. GÖRÜNEN KÖY KILAVUZ İSTEMEZ... Dİ Mİ AMA?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 02:32 
Kullanıcı avatarı

Seni düşünüyom mr fix, yoksa banane deyip geçerim, lakin farkındasındır ama ayna olayım sana bu yüksek maliyet sana çok dert olmuş... Bunun ilacı bu diplerde maliyet düşürmek....haksızsam söyle?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 333  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.