Zaman: 24 Kas 2017 12:22

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 333  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ESEMS - Esem Spor Giyim Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 08:27 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

mr fiks yazdı:
kemal beni baska kefeye koyman icin kac lot esem olsun . yani senin tabirinle kac lot esem adam kurtarir, madem bu kolay soruyu sorayim bari.

kemal ben bu soruyu sordum senin cevap bunlarla alakasi varmi, bu soruya verdigin cevap ortalama dusur. ben ne alirim ne veririm tahtayi ufak menfaat icin bozmam. maaliyet 3 bin ise beklerim gozaltindan cikmasini sisteme tekrar yeni canli para sokmam . sen canli soktun ne oldu sistem parani hapsetti. zarar realizasyonu yaptirana kadar izlenirsin. senin anlattiklarini kuslar bile ogrenmis. bende sirf esem yok. temettu takipli hisselerde var. bu kagitta hedef gozaltindan cikmasi beni rakamlar ilgilendirmiyor gozaltindan cikinca vedalasacam. ck esemin ayakabi isinden butun borclarini kapatti, boktan sirketleride kapandigina gore esemin borcu yok, alacagi var, ayakkabilardan kar ettigine gore ck ile iliskisi kesilirse gozaltindan cikarirlar buda yeni patron demek. ben yeni patronu bekliyorum oyuncu degilim. oyunculuguda kimseye tavsiye etmem. aldikca yerlestirirler adama bunuda unutmayin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 11:57 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

1_ortalaman kaç? (merak ettiğim için soruyorum, lot miktarını sormuyorum, cevap verirsen sevinirim) 2-hiç mi ortalama düşürmedin? Yani zamanında alırken tek kalemle aldın geçtin mi? 3-alalı yaklaşık kaç yıl oldu? 4-gözaltı pazarından çıkış için başvuru yapacaklarını nerden biliyorsun? Neticede hala zarar eden bi şirket.. Spk ve bist zarar yazmayı bırak ondan sonra demez mi? 5-yeni patrondan bahsediyorsun? Ne alaka? Patronlar neden ekmek teknelerini devretsin? Ellerinde bi bu kalmadı mı? 6-fiyat A odaklanamıyorum, farkındaysan bu muhim değil.. Ama teknik al diyo sa ben ne diyim..

En son kemalbey tarafından 08 Ağu 2015 14:37 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 12:06 
Kullanıcı avatarı

Eski yunan da soruya soruyla cevap verirlerdi......,

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 20:00 
Kullanıcı avatarı

ah kemal ah. ben sana demedimmi burasi batmis mango degil kitlerler mali adamin eline boyle soru sorar durursun. beklersinde birisi gelsinde mal vereyim yoksa eldekiler de ucacak. senin sorularla ugrassak burda ne isimiz olurdu. sen geldiginde rakam 40 a yakindi dusunsene parani ne kadar eksiltmisler. sana bosunami kara essekleri anlattim. esseklerin birisi topalliyor biri saglam durumda topal essek catlamak uzere o catlasin saglam essek yoluna devam eder. ama yuk az olmasi lazim. boyle gelene gidene mal satayim dersen topal essegin tepiginide yersin.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 20:47 
Kullanıcı avatarı

Maliyetim 40 dan düşük için rahat olsun.. Beni eşek tepeleri diyelim.. Beki eşek sana ne yaptı? Sen aslında bundan rahatsız oluyorsun.. Maliyet düşük ama yüksek olana saygım sonsuz. O başka.. 32 bana zarar ama, çokta değil.. Az çok maliyetim nerde tahmin edebilirsin.. 40 ın üstü hiç almadım.. Çok çok önceden 35 ten alıp 38 den satmıştım... Yani zarar teknik olarak zarar yok.. Şu an al sat yapacak imkan vermiyor... Ki bu defa al sat yapma gibi bi niyetimde yok... Uzun vade ciyim...farklı açılardan bakıyoruz.... Farklı açılardan bakıyoruz... 32 fiyatına benim için geçersiz bi fiyat...yani bi haberde gider bu kağıt... Zaman lazım.... Benim zararımı sen düşün me... Ben tolerans edecek farklı atraksiyonlara girmekten çekinmem....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 20:50 
Kullanıcı avatarı

Ben geldiğimde rakam 40 A yakın olsada 34 de sendika satışında almak nasip oldu:)

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 21:30 
Kullanıcı avatarı

senin toleransli ve cesitli senin tabirine gore atraksiyonlara girecegin belli . gelen giden collelere soru sormandan belli. burya kilkuyruklar 2 satir yazi yazsa basliyorsun soru sormaya. sen boyle atraksiyon sahibi isen kendine sahip cik onemli seyleri heba edersin. haber diye sekerleme ile kandirmasinlar. burya coreklendiginizden kelli esem kilitlendi . bakalim bindigin kara essek ne zaman cokecek. bayragi bari elde tut anlayalim nerde tokezledigini.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 22:50 
Kullanıcı avatarı

Hahaaayyy yahu senle benim aramda fark yok ki? Sen ne istiyorsun satıp gitme mi mi? Çok beklersin.... Asla..... Yine başladın.... Herkes satacak spek toplucak mr fix speğe binecek.. Speğin sırtında kazanacak.... Satıyoruuuuuuummm saaaaaattımm.. Müzayede kapanmıştır..

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 23:09 
Kullanıcı avatarı

hahahaha. Şemsiye açılmıyor galiba. Kredili işlem yapan salaklar varmış demiştim ben. 3 senedir bu hissedeyim deyip de sonra ortalamam 30 larda diyenle aynı heralde bu kredili işlem yapan akıllı . Açın okuyun aylar önce yazdım, bura al-sat yeri değil. 32 den sendikadan alırım %20 karla 40 tan okuturum hepsini diyeni gördük. 30 dan zar zor verebildi kredisini ödeyebilmek için. Pazartesiden itibaren sayın lotları, 250 bininci lot da satılınca işler normale dönecek.
Bu arada kahvehane muhabbetinden Elektropak'ın kapatıldığını atlamışsınız. Şu an Çorlu da öyle bir şirket yok haberiniz olsun. Yakında Cankurtaran HOldingi de tarihin tozlu sayfalarına gömecekler ama ekşioğlu nun varislerine gerekli parayı ödeyip esemdeki %10 rehini kaldırdtan sonra.

250 bin lot işlem yapıldıktan sonra görüşürüz abiler. Bu arada Emre'yi kutlayın, yeni şirketleri hayırlı uğurlu olsun deyin. Bi çikolata baklava götürün.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 23:18 
Kullanıcı avatarı

137 binlik mal vardi durimi o mallar. toplanti deyidin toplanti geldi dayandi. toplanti icin planlar nere getti. toplanti yaklastikca ses kesildigine gore dansozluk kursu almaya baslamissindir. kursu tatlisesten alabilirsin hem pala biyikli birde iyilesti, asenaya talim vermis. kari zor elinden kurtuldu. neyse belki kursa gerek yok dersin. yada adam toplamistin onlarla beraber oynarsiniz buda gecerli bir sebep olabilir. bakalim ilerki gunler ne gosterecek. ha bu arada kemal beyle konusuyorduk. hakanbeyin yazisi arada kaldi.

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213 ... 333  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.