Zaman: 24 Eki 2017 10:39

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 333  Sonraki

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ESEMS - Esem Spor Giyim Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 08 Ağu 2015 23:29 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

hakanbey 30 dan 20 bin verildi buda 6 milyar yapar bu 6 milyarlik kredimi tikadi esemi, yoksa kredilerin ilk taksidi miydi. emre ayakkabi sirketimi kurdu. bu arada sirketin rehin hissesini alacaklar, peki ck den 10 trilyon alacagi nerye kaydiracaklar. yeni sirketemi devrolacak borc yada nasil cozecekler.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2015 00:10 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

Sıkıntı yok.... Bekleriz.....bende kredili mal yok... Lotları duruyo.. Mr fix gönder mailini, duruyo mu duruyo mu hesap ekstresi tarihli göndereyim... Yahu lot mu sayıyorsunuz? Yahu sen beni neden hedef alıyorsun? Senin maliyetin yüksek... Anladık... Bu duruma üzülürüm.. Lakin bu bana fütursuzca saldırma hakkı vermez... Veya nerden geldi bunlar satsalar da hisse yükselme zararımız azalsa mantığı yanlış... Serbest piyasa, ucuz mal alınır, beklenir... Daha gecen hafta floya gittim.. Slazenger ürünler taş gibi vitrinlerde duruyor... Siz öyle yıllarca kanıksamış sınız ki, malesef, psikolojiniz bozulmuş, kendinize hedef gördüğünüz insanlara haksızca saldırıyorsunuz neden? Millet satsın, spek toplasın sizde köpek balığının etrafındaki küçük balıklar gibi speğe yapışıp zararınızı minimize edin... Yahu bana akıl veriyorsun da neden bu duruma düştün? Acı patlıcanı kırağı çalmaz deyip deyip saldırıyorsun? Öyle eşek muhabbeti ile olmaz bu işler... Kendi iç hesaplaşmanı bize yansıtma.. SUÇLU BİZ DEĞİLİZ.. KİMİN OLDUĞUNU BENDE DAHA İYİ BİLİRSİN... LAKİN aynı muhabbet bıktı... Senin demek istediğin şu: sat bak yükselecek zararım azalacak veya herneyse....köpekler istedi diye atlar ölmez....

En son kemalbey tarafından 09 Ağu 2015 00:23 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2015 00:12 
Kullanıcı avatarı

Mr fix, umarım istediğin fiyatlara gelir...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 09 Ağu 2015 00:15 
Kullanıcı avatarı

hakansavas yazdı:
hahahaha. Şemsiye açılmıyor galiba. Kredili işlem yapan salaklar varmış demiştim ben. 3 senedir bu hissedeyim deyip de sonra ortalamam 30 larda diyenle aynı heralde bu kredili işlem yapan akıllı . Açın okuyun aylar önce yazdım, bura al-sat yeri değil. 32 den sendikadan alırım %20 karla 40 tan okuturum hepsini diyeni gördük. 30 dan zar zor verebildi kredisini ödeyebilmek için. Pazartesiden itibaren sayın lotları, 250 bininci lot da satılınca işler normale dönecek.
Bu arada kahvehane muhabbetinden Elektropak'ın kapatıldığını atlamışsınız. Şu an Çorlu da öyle bir şirket yok haberiniz olsun. Yakında Cankurtaran HOldingi de tarihin tozlu sayfalarına gömecekler ama ekşioğlu nun varislerine gerekli parayı ödeyip esemdeki %10 rehini kaldırdtan sonra.

250 bin lot işlem yapıldıktan sonra görüşürüz abiler. Bu arada Emre'yi kutlayın, yeni şirketleri hayırlı uğurlu olsun deyin. Bi çikolata baklava götürün.

Electropac ile ilgili durum û biliyoruz.. Hisse net, mynette belirtildi... Burdada az cok yazıldı çizildi.. Emrenin yeni şirketi hangi sektörde? Konuyu biraz açarmısın?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015 13:47 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

https://m.ayakkabidunyasi.com.tr/esem-comfort-ayakkabi

ayakkabı dünyasına mal vermişler hiç sesleri solukları çıkmıyor carlos ve ekibinin

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015 14:00 
Kullanıcı avatarı
Meslek: İnşaat Mühendisliği

esem bu haftanın en çok kazandıranı olmanı istiyorum....

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015 18:11 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Avukat

kemal bey kemal bey size geçen hafta tahta emanet ettik tatile çıktık artık yokuz dedik !
biz yokuzda siz nerdesiniz koca gün 2500tl işlem hacmi ???
hani tahta sizindi ?
hani el birliği ile toplayacaktınız böyle 3..5 bin lotlarla nereye varacaksınız .yapamıyorsanız söyleyin dönelim geriye siz özlemissiniz bizi anlaşılan !!!

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015 18:22 
Kullanıcı avatarı

Buyrun meydan sizin... Sadece bireysel yatırımcıyım artık... Çok ta öyle munakaşayada girmicem... Destek isteyen olursa genel kurulda veya başka bir konuda destek oluruz... Malesef destek olacak olanlar bir bir kayboldu.... Ama olsun.... Biz mücadelemizi verdik...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015 18:25 
Kullanıcı avatarı

Endeksin düşmesine rağmen sağlam duruyoruz:) :) :) ortalık kan gölü maşallah esem sağlanan durdu... Helal olsun... Bu bile yeter bana... Çok ama çok direnç li bi kağıtmış..hiçte pişman olmadım...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 10 Ağu 2015 18:31 
Kullanıcı avatarı

fuatavni yazdı:
kemal bey kemal bey size geçen hafta tahta emanet ettik tatile çıktık artık yokuz dedik !
biz yokuzda siz nerdesiniz koca gün 2500tl işlem hacmi ???
hani tahta sizindi ?
hani el birliği ile toplayacaktınız böyle 3..5 bin lotlarla nereye varacaksınız .yapamıyorsanız söyleyin dönelim geriye siz özlemissiniz bizi anlaşılan !!!

Yahu ne yaptında konuşuyorsun, aşağı kademelerde sırtlan gibi mal bekliyorsun.. Bu mu tahtaya sahip çıkmak... Sahip çıktığın zamanları biliyoruz.. Ucuz mal derdindesin... Akbaba olmuşun bununla mı övünüyorsun?

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214 ... 333  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.