Zaman: 23 Haz 2017 09:51

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 322, 323, 324, 325, 326

Yazar Mesaj
 Mesaj Başlığı: Re: ESEMS - Esem Spor Giyim Hisse Senedi Yorumları
Yeni mesajGönderilme zamanı: 31 May 2017 11:52 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Belirtmedi

diğer köydeki açıklamaları okuyunca moral düzeldi..

Grup, müşterisi Flo Mağazacılık Ve Pazarlama A.Ş. ‘den (Eski ünvanı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.) olan
alacağını Albaraka Türk Katılım Bankası A.Şâ€™den kredi kullanmak amacı ile 5.500.000 TL tutarındaki alacağın temliki
yapılmak suretiyle ipotek ettirmiştir. Grup ayrıca Gülçin Oral üzerinde bulunan taşınmazı kredi kullanımı amacıyla Albaraka
Türk Katılım Bankası A.Şâ€™ye 7.500.000 TL ‘ye ipotek ettirmiştir.
Alınan Teminat Mektupları ve ipoteklerin tamamı müşterilerden alınan teminat mektupları ve ipoteklerden oluşmaktadır.

Gülçin Oral kim ?

Yeni mesajGönderilme zamanı: 15 Haz 2017 22:34 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Akademisyen

esem yatırımcısına tuzaklı kazık attı...herkese yazık oldu doğrusu...göstermelik dolu gösterdiği özsermayeyi göstere göstere boşalttı...50 bin adet bölünmemiş datagate eseme dönmüştü datagate 15 kat yukarı giderken esem 30 kuruşa çakılmıştı..esemin oyunu tespit ettiğim rekor getirili datagateden mahrum bıraktı...arkadaşlar hala umut arıyor esemspordan ama, ben ışık göremedim...esemden çıkardığım nakit 1 e 3 cıvarı getirisi oldu ama henüz datagatenin 1e 15 ini tamamlayamadım...gözaltı senetlerine fazla bakamadım.gerçi yeşil yatırım özsermayeyi gçlendirdiğinden orda cephelenmiştim ,derken geçen bir müddet önce bahsetmiştim yime söylüyorum...ekiz yağ semaye 7 trilyon özsermaye 10 trilyon olmuş...kendi çapında karda getirmeye başlamış. hani son mali tabloda 3 aylık özsermaye ikiye katlamış...demem oki yeşil yatırımı biraz andırıyor...kağıt rizikosuz kar getiriyor...sonuçta bir yazayım dedim. burda canı yanan çok oldu...

Yeni mesajGönderilme zamanı: 22 Haz 2017 17:03 
Kullanıcı avatarı
Meslek: Araba Tamirciliği

Ecel terleri döktün ama yine direkten döndün istediğin oldu C.C. Hadi şimdi inadı bırak yeşilliklere yol alalım

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver Sayfaya git Önceki  1 ... 322, 323, 324, 325, 326

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Geçiş yap:  
kredi
Uyarı : Bu sitede tüm içeriği üyelerimiz oluşturmaktadır.5651 sayılı yasa gereği hukuki sorumluluk içeriği oluşturan üyemize aittir.Hukuka aykırı bir içerik gördüyseniz
ya da herhangi bir üyenin içeriği nedeniyle haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız borsayorumu@borsayorumu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.